neděle 28. dubna, 18:48 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

Jak dál??

Datum: 23.07.2010 18:55
 

V polovině června mi zemřel manžel a já si nějak nevím rady jak přežít a nezbláznit se.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:07
     

    Andorko eye popping smiley proč si se nesvěřila dřív? Nechtěla bys přijet a udělat si dovolenou?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak dál??

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:07
     

    Andoro, upřímnou soustrast.... je mi to moc líto.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:15
     

    Andoro, také přeji upřímnou soustrast

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:15
     

    Upřímnou soustrast.

    Andoro, to je mě moc líto. Těžko ti k tomu něco psát a nějak tě utěšovat. Prožíváš nějtěžší chvíle v životě, místo po manželovi zůstalo prázdné... sad smiley Musíš být silná třeba kvůli dětem. Zaměřit se na na to, aby ses pořád zaměstnávala, abys nezůstávala sama se svou bolestí. Když budeš chtít plakat, tak na plný pecky, když si budeš chtít zavzpomínat na manžela, tak vyhledej kamarádku, které se můžeš vypovídat. Jenom čas může tvoje trápení zmírnit. Choď mezi lidi a nezůstávej sama.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:16
     

    Holky díky, já jsem dřív nějak o tom nemohla mluvit, ale teď bych si potřebovala trošku postěžovat. Je to hrůza, našla jsem ho, když jsem přišla z práce, takový šok nepřeju nikomu. Zradilo ho srdíčko. Mladí daleko, sice tu byli asi 14 dní, minulý víkend tu byli znova, každý den s nimi mluvím přes skype, ale jsem tu sama, už se nemůžu vždycky dočkat večera, abych se mohla nacpat práškama na spaní a zalezla pod deku.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:23
     

    Andoro my jsme tu pořád. Pokud ti bude smutno, tak si můžeš popovídat love smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:26
     

    Andoro... sad smiley to je mi líto. flower smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:33
     

    Andoro, upřímnou soustrast. A kdyby ses potřebovala vypovídat, tak bydlím nedaleko.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:48
     

    Máš aspoň nějakou kámošku, se kterou se dá někam "vypadnout"? Tohle by hodně pomáhalo mně... hlavně nesedět doma!!! sad smiley Ale každý to má jinak, tak těžko poradit nějakou "terapii" .. Přeji hodně sil.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:52
     

    Moje nejlepší kámoška byla vloni na operaci prsu - rakovina - samozřejmě, že s ní mluvím a i se k ní chystám, ale prozatím jsem ráda, že to zvládnu v práci, samozřejmě jsem musela k doktorce pro léky, nejdřív jsem myslela, že to nějak zvládnu, ale když jsem první týden schodila 5 kilo, tak mě syn odtáhl pro prášky, tak jsem pořád mírně zfetovaná tak uvidím, jak to půjde dál. Taky mám bezva sestru, ale ta odjíždí zítra na 3 týdny na dovolenou na Lipno, tak mi bude asi smutno

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 19:57
     

    Andorko, je mi to moc a moc líto..drž se děvče.. flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:01
     

    Andorosad smiley sad smiley sad smiley upřímnou soustrast

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:03
     

    Chvílema mám pocit, že je to nějaká krávovina, že se mi to prostě nemohlo stát, v říjnu jsme měli oslavit 35. výročí svatby, v prosinci měl oslavit 60, těšili jsme se na to a teď vůbec nevím, jak to přežiju. V pondělí jsem se snažila se synem vyřídit úřady - hlavně mě v práci vystrašili, že se zablokujou účty a jelikož u nás bylo všechno na manžela a taky manžel vždycky všechno vyřizoval (já nesnáším úřady a když si mám vyzvednout důchod na poště, tak z toho mám trauma), tak jsem si musela zřídit účet a snažit se všechny platby převést na sebe, syn ještě něco zařizuje přes internet, takže ještě takový praktický věci, nemít syna a snachu, tak se ze mě stane neplatič a odstřihnou mě od všeho, protože já netrefila ani do spořitelny, zřídila jsem si internetový bankovnictví, tak až bude všechno zařízený, tak už nebudu muset nikam chodit a všechno udělám tady od stolu, to zvládám daleko líp než na přepážkách

     
  • Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:05
     

    Andorko vyhrkla jsem na tebe moc hrr viď, ale myslím to upřímně, kdybys mohla a chtěla vyrazit si někam jinam nabízím skromný azyl.

    Neumíme si nikdo představit co prožíváš, ale jsme tu teď pro Tebe, povídej co Tě trápí. Hlavně, že máš blízkou kamarádku, využij její přítomnost nebuď sama a máš i zdejší holky na dosah, určitě ti rády pomůžou.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.