úterý 30. dubna, 07:09 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

Jak dál??

Datum: 23.07.2010 18:55
 

V polovině června mi zemřel manžel a já si nějak nevím rady jak přežít a nezbláznit se.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:08
     

    Jájo, díky. Věděla jsem, že se tady můžu vypovídat, jen jsem zatím neměla sílu o tom mluvit. V práci si taky můžu s holkama promluvit, jedna kolegyně ovdověla před 3 lety, tak s ní hlavně mluvím, když potřebuju

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak dál??

     
     
  • Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:12
     

    Andorko on byl loni na té plavbě na lodi viď?

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:20
     

    Jo, byl, letos na lodi makal, aby mohli vyrazit znova. Mám plachetnici a nevím, co s ní bude, mám 2 auta a žádnej řidičák, ještě bude spousta starostí všechno nějak zařídit. Ještě, že ten náš syn je takovej akční a všechno, co jde, zařídí sám.

     
  • Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:26
     

    Nojo i to (když se pominou city a žal) je asi náročné, dát dopořádku věci materiální a úřední, to musí být taky hrozné starosti.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:30
     

    O víkendu tu byli mladí, snacha odjela v neděli a syn zůstal do pondělka a objížděli jsme úřady. Začali jsme v 7,30 a domů přijeli ve 13 a to jsme se nezastavili. Já to nenávidím a nebýt syna, že to se mnou objel, tak nevím, co bych si počala. A to zdaleka není ještě všechno, něco se musí vyřídit až po notáři. To bude taky asi o nervy, pak taky urna, to už vůbec nevím, jak zvládnu. Bude to muset počkat

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:33
     

    Andora, je mi veľmi ľuto. Na to nie sú žiadne slová vhodné.Cítim s tebou.

     
  • Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:47
     

    Andorka,naozaj sa to ťažko číta a nieto ašte hovorí,ale je dobre,že si sa nám zverila,je to krok dopredu,síce len maličký ale je,máš skvelého syna a preto musíš byť silná,on ťa potrebuje

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 20:56
     

    Andorko, opravdu všechna čest Tvému synovi, je skvělé, že ho máš. Je mi to líto, čím musíš procházet, musí to být hroznésad smiley. Možná, kdybys potřebovala lidi a odreagování, mohla bys mezi nás, za 14 dnů, co říkáš... Máme stanovací sraz... Už jsi mezi námi dlouho, možná je tohle nejlepší čas, kdy si sbalit batoh a přijet. Mám místo v autěsmiling smiley. Podumej o tom. Přeji sílu, ať Ti zase zasvítí sluníčko na další cestu... flower smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 23.07.2010 21:12
     

    Andoro, upřímnou soustrast sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 07:47
     

    Andoro, teprve dnes jsem si tu přečetla tuhle diskuzi. Přiznám, že mě to zaskočilo a je mi moc líto, co tě potkalo. Najednou je konce společným plánům... Není to klišé, že pomůže čas a obrousí hrany velké bolesti, tu si prostě musíš odžít. Je moc dobře, že na to nejsi sama, že syn se snachou jsou s tebou a pomáhají ti. A taky máš nás tady, tak se o nás opři a vypovídej se, to pomůže. Drž se a zvládni tuhle životní zkoušku, Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 08:04
     

    Až nyní čtu... Andorko, to je zlé, upřímnou soustrast. Prosím, koukni do SZ please smiley

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 08:10
     

    Andoro, přijmi mou upřímnou soustrast, bude to moc těžké, ale musíš se s tím smířit, nic jiného nezbývá.

    Buď ráda za hodného syna, že ho máš a že je tak starostlivý a ochotný. Hodně sil a zdraví !

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 08:12
     
    Andorko, prijmi uprimnu sustrast.
    Ja viem, ze sa hovori, ze slova su len "slova"...ale su situacie, kedy tie slova cloveku moc pomahaju. Preto sme tu pre teba...aby si vedela, ze mas tu vela ochotnych dusi, ktore ti uprimne otvoria naruc a mozes sa vyplakat, vyzalovat ...
    Moc to pomaha - dostat zo seba aspon kusok toho smutku...a zaroven prist aj na ine myslienky - mimo skutocnej reality..
    V tom je tento virtualny svet uzasny - ze sme si sice vzdialeni, ale v skutocnosti moc blizki...Preto myslim, ze tunajsia partia ti bude vzdy velkou oporou aby si prekonala to tak tazke najblizsie obdobie...ale aj to potom. love smiley
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 09:08
     

    Holky, díky moc za podporu, jsem ráda, že vás mám. Zatím se mějte hezky, odpoledne se zase připojím

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 09:30
     

    Andorko flower smiley , upřímnou soustrast, je mi to líto co se stalo. sad smiley sad smiley

    Máš hodné děti, že ti pomáhají. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.