úterý 30. dubna, 05:39 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

Jak dál??

Datum: 23.07.2010 18:55
 

V polovině června mi zemřel manžel a já si nějak nevím rady jak přežít a nezbláznit se.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 09:47
     

    Andorko upřímnou soustrast sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak dál??

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 11:34
     


    Pavlazceladne napsal(a):

    Andorko upřímnou soustrast sad smiley


    Andoro: uprimnou soustrast. Chtela bych ti napsat neco utesujiciho, ale na to nejsou slova.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 13:12
     

    To máš pravdu. Ale jsem ráda, že jsem to ze sebe už konečně dostala a svěřila se tady. Potřebuju všechnu pomoc, kterou můžu dostat. Díky

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 13:17
     

    Andoro,to je mi líto,upřímnou soustrastsad smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 14:34
     


    Andora napsal(a):

    To máš pravdu. Ale jsem ráda, že jsem to ze sebe už konečně dostala a svěřila se tady. Potřebuju všechnu pomoc, kterou můžu dostat. Díky


    Vsak ono se rika, "sdelena starost, polovicni starost." Je to sice jenom fraze, ale verim tomu, ze i kdyz budes potrebovat neco konkretniho, ze ti tady radi pomuzeme, pokud to bude mozne.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 15:14
     

    Andoro..........smajlík virtuálního objetí tady není, tak aspoň na dálku přeji hodně síly a aby ten čas byl milosrdný a rychle uběhl. Víc mě nenapadá, holky tady napsaly všechno, co by napadlo i mě. Drž se flower smiley.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 15:56
     

    Jsem tu sice pozdě, ale nemůžu říci nic víc než jen upřimnou soustrast. Nedávno jsem pochoval maminku, tak mám ještě v čerstvé paměti jak bolí, když člověk ztratí někoho blízkého.

    Drž se!

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 17:28
     

    Andorko, upřímnou soustrast. Vím jaké to je mě umřela máma letos v únoru ve věku nedožitých 62 let, já byla těhotná a tak zvládnout to přežít bylo o to horší a taky zařizování všeho kolem zůstalo na mě, člověk ani neví co všechno se musí zařídit než to zažije na vlastní kůži, když si na to teď vzpomenu tak se divím, že se mi nenarodil uzlíček nervů. Sice to pořád ještě bolí, ale věř že čas všechny rány zahojí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 17:50
     

    Simi, i tobě dodatečně upřímnou soustrast. Já se tohoto momentu hrozně bojím... až přijde řada na někoho tak blízkého, jako jsou rodiče. sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (24.07.2010 17:51)
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 17:55
     

    Anavi, já se toho bála tak od 25 let až jsem asi pobrala trochu rozumu no a je mi 32 a přišlo to a je to něco na co se nedá připravit a je to fakt zly. Hodně mě mrzí, že už nestihla zažít vnoučka.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 17:56
     

    Můj taťka je už 4 roky vážně nemocný, hrozilo a hrozí cokoli každým dnem... člověk se s tím už pak nějak naučí žít, ale na ten konečný moment se asi připravit opravdu nejde sad smiley, to si člověk uvědomí až časem, co najednou v životě bude chybět.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:01
     

    Simi, je to zlý. Já mám mamču, tý bude letos 76, tátu už nemám 33 roků, umřel mladý. Člověk nějak počítá s tím, že jednou umřou rodiče, i když to není o to lehčí, ale když ti odejde člověk, s kterým žiješ (a moc hezky) 35 roků, je to hrůza, vždycky jsem si přála, abych odešla já první, ale dopadlo to bohužel jinak. Zjistila jsem, že mi chybí i to, že nemám pro koho vařit, vařila jsem vždycky ráda, děsím se vánoc a vůbec....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:05
     

    Andoro, myslím, že vy jste navíc ještě generace, kdy ti lidé byli zvyklí být hodně spolu, dneska mi to přijde u mnoha mladších párů spíš tak, že si žije každý po svém. U našich jsem zvyklá po celé roky, že bez sebe téměř neudělají krok. Když je jeden hodinu pryč, ten druhý je nervózní jak pes... sad smiley. Takže i pro ně to bude o to těžší.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:11
     

    Andorko, určitě se tě o vánocích ujme syn a nenechá tě v tomhle období samotnou a uvidíš, že to zvládneš. Kolik už to muselo zvládnout ženskejch pamatuju moji babičku když umřel děda bydlela kousek od nás, já měla 7 let a od té doby co umřel jsem u ní trávila přes noc víkendy, prázdniny, Silvestra atd. mě to nevadilo a ona měla komu uvařit a s kým trávit čas.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:14
     

    Andoro, měla bys jim domluvit, aby ti konečně pořídili vnoučka a měla by ses zase o koho starat, a věř, že to by ses skutečně nezastavila. Škoda, že nebydlíš blíž, já bych tě zaměstnala na plný úvazek hned winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.