neděle 5. května, 00:33 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v květnu

Datum: 02.05.2011 06:09
 
p1100221.jpg
Další fotografie:

Diskuze "Co kvete v máji" - nejkrásnějším měsíci v roce - se někam ztratila, tak abychom se měli kde vyřádit, zakládám znovu. Tak šup sem s Vašimi výpěstky, ať se máme v zimě čím kochat flower smiley .



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 10:06
     
    img_20220524_085933.jpg
    Další fotografie:

    winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v květnu

     
     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 10:13
     
    img_20220521_090005.jpg
    Další fotografie:

    A poslední. smiling smiley Růžičky začínají, za chvíli to plně rozjedou. love smiley smiling smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 10:21
     

    Aleno, s tou Scarlet mi pleteš hlavu už od minulého roku, co jsi dala fotky na Krásné růže... grinning smiley Když jsme byli naposledy v Hornbachu, měli ho tam. Celou dobu na něj čekám a absolutně nechápu, proč jsem si ho nekoupila. Asi nějaké zatmění, či co... eye popping smiley Fakt krásná. love smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 10:41
     

    Scarlet Tempest jsem koupila loni a mám ho velký asi jako Alena, příjemně překvapil. Děkuju za inspiraci. Teď ještě sibiřský kosatec, jako má Kamu... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 10:42
     

    Kamu, nádherně ti to kvete. love smiley flower smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 11:52
     

    Mančo, mně se tak moc líbí, celou dobu čekám, až na něj natrefím a pak ho tam nechám. eye rolling smiley Tak se zatím budu kochat u vašich fotek. A snad příště koupím smiling smiley Ten modrý kosateček je letos mizerný, jak je málo vody, jdou na něj mšice a loni jsem je rozesadila.

     

    Anavi, moc děkuji flower smiley Letos se z toho moc netěším, nějak moc starostí... Ale věřím, že brzy bude lépe please smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kamu78 (24.05.2022 11:55)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 12:09
     
    dscn0100.jpg
    Další fotografie:

    parádně vám to kvete . thumbs down thumbs down thumbs downKamu zírám . eye popping smiley

    . já dnes vylezla s chodítkem . no je to lepší než berly. něco jsem pofotila, ale u mně ještě toho moc nekvete .. z růží začala kvést Nevada. jinak kosatec sibiřský - ten je po celé zahradě. ještě pokvetou kosatečky z cibulek a pak ty z hlíz .dokvétají česneky.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 13:34
     
    dsc03261.jpg
    Další fotografie:

    Kvete to všude moc pěkně, jen foťte. flower smiley

    Scarlet šlechtění se jim fakt povedlo. Je takový veselý v záhoně, dost září, určitě ho seženeš. Na Floře jsem si přikoupila Cosmopolitan a taky se mi líbí. KR jdou do ztracena, nikdo příspěvky nedává, informace jsou cennost a málokdo poděkuje anebo přidá příspěvek se zkušenostmi. Nevím, kam se všichni ztratili, je to škoda. confused smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 13:56
     

    Krásné kvetení u všech thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:01
     

    Kaaj, já se zase nemůžu vynadívat na ty vaše zahrady. love smiley Ať ti chodítko dobře slouží. flower smiley

     

    Aleno, já bych moc ráda na Krásné růže, přispívat i děkovat, ale bohužel už mě to tam nepustí. Mám tam i profil, před x lety jsem si ho udělala, ale zapomněla jsem heslo. A i když jsem postupovala podle pokynů, prostě se tam nedostanu. A nový profil také nejde, plná kapacita. Myslím, že to tak má víc dřívějších uživatelů. Chodila jsem tam moc ráda, hlavně tedy koukat :-) Je škoda, že to tam teď skomírá. Tam se mi i líbí, jak jsou velké fotky, nemusí se každý zvlášť zvětšovat.

     

    Mimochodem, nevíte někdo, co je s Livingem? Ten je úplně zrušený? Chodila jsem tam dřív na "Fuchsie od zimy do zimy", teď to vůbec nemůžu najít. Chodil jste tam někdo odsud?

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:09
     

    Jéje Krásné růže, od tamtud mě tenkrát jak tam byl Jeníkův hysterický převrat, vyhodili a vymazali. Fotky tam byly krásné i spousta super holek, to už je dávno asi 12 let:-)

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:19
     

    Hysterický převrat? :-)

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:42
     

    To je dvanáct let, bylo to hustý, vylučovalo se jak ze strany a pak na chvíli přešli sem a byli rádi, že mají kde být. Jojo to je dávno:-).

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:56
     

    Jajo, fakt? grinning smiley Kdo byl takový provokatér? grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 17:00
     

    Rozpoutal to kupodivu muž

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.