pátek 26. dubna, 15:09 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.07.2023 21:44
     

    Kordulko, ty jsi nezmar, ale opravdu na sebe dávej trochu pozor a zpomal. please smiley coffe smiley

    Já se dnes flákala u vaření, pečení, praní. Navečer, až už slunko tolik nepálilo (já ho už dlouho, od borelky, nedám ani náhodou), jsem šla udělat trochu pořádek ve skleníku, kamarádka si včera konečně odvezla přísady všeho moného (podle mne už ku ho.nu - agrotechnické lhůty jsou jiné a rajčata a jiné v 1,25 kelímku i při sebelepším hnojení prostě nejsou to, co by měly být), tak konečně poklidit bedýnky, truhlíky ... noooo furt tam ještě něco je eye rolling smiley . A to jsem se bála, že budu mít málo - odvezla našlapaných 5 zelených beden,

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 08:42
     

    Eli, ty jsi sadbový nadšenec. I bez boreliozy sluneční lázeň taky nevyhledávám. Bohužel, večer, i když by bylo vidět, nelze příliš intenzívně pracovat. Nevím jestli letos více anebo je člověk zhýčkanější, začnou strašně kousat všelijaký tiplice a breberky. Člověk se jen oktře o rostlinu a už po něm něco leze. Komáři to nesou.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 09:01
     

    u nás nastal jiný problém spinning smiley sticking its tongue out jsou prázdniny a na cestě před námi se shromážduje spousta dětí . - malých . . od 3 let po deset . kola , odrážedla a pod. dokonce rodiče od té malé si pořídili kolečka pod boty a včera od rána až do tmy jezdili po křižovatce . sem tam křikli ,, pozor auto !! do toho štěkají asi 4 psi . mám nervy , že je někdo přejede. dědek se večer ptal , jestli tam jsou cikáni . . na chodníku panenky a všechno možné . winking smiley, navíc o půl druhé v noci šli nějací mladí kolem - řehot a hovor jako ve dne. měla jsem otevřený balkon- no asi bude veselé léto ... spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 09:55
     

    My máme přes cestu kontejnery za nóbl dřevěném plůtkem. Bio někdy smrdí, ale poctivě odvázěji ,tak to jde. Ovšem nyní přidali poslední konťas ,na sklo. To jsou rány jako z děla, jak tam kde kdo házi flašky. Doslova to ráno budí

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 11:23
     

    na sklo máme to samé, ale naštěstí jsou tu buď důchodci nebo zaměstnaní . ti první ráno spí a ti druzí házejí až dojdou z práce.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 18:18
     
    received_9537205512987704.jpeg
    Další fotografie:

    Uklizeno, pytle odvezeny, rošti u ohniště, to se spálí thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 19:28
     

    No, Kordul, mákli jste si. thumbs downAle čověk se hned cítí líp co? Hurá hotovo. grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 20:05
     



    gabca napsal(a):

    No, Kordul, mákli jste si. thumbs downAle čověk se hned cítí líp co? Hurá hotovo. grinning smiley thumbs down

    Tohle jsem uklidila, než dorazil pomocnik grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 20:59
     

    Kordulko, ty jsi vážně úplně praštěná ... nemáš náhodou odpočívat? coffe smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 21:33
     



    babkaela napsal(a):

    Kordulko, ty jsi vážně úplně praštěná ... nemáš náhodou odpočívat? coffe smiley

    To bylo raz dva, žádná dřina. Na těžkou práci jsem měla dneska pomocníka.

    Já jsem spiš ve stresu, chtěla bych sem tam přespat a užít si to, jako dovolenou. Všude kolem jsou sousedé, přijela Francouzka, dědek mě to nechce dovolit. Najednou mu není dobře, stále u nás bydlí Michal, nebyl by tady sám , jednu noc by to snad vydržel.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 22:52
     

    Kordulko, dědkové jsou prostě na draka ... asi se o tebe ale bojí, že tobě by se mohlo něco přihodit nedobrého love smiley .

    A ve stresu, mám pocit, jsme snad úplně všichni. Mému dědkovi navrhl dr. ortoped lázně - na kolena - nemůže jet, přece nemůže nebýt 3 týdny doma - nechápu nějak proč, když stejně na pokoji by TV měl a vybavili bychom ho "noutbukem", navíc má internet v mobilu, o jeho maily by nepřišel. Docela jsem se těšila na tuhle dovolenou (že ho chvíli nebudu mít za prdelí).

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.07.2023 23:02
     

    Elí tak jeď s ním aspoň na týden, taky bys potřebovala winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.07.2023 09:02
     



    iriska napsal(a):

    Elí tak jeď s ním aspoň na týden, taky bys potřebovala winking smiley

    Když jel dědek do lázní ,tak na příjmu mě povídá primař, " paní, proč nejedete také, ". Povídám ,já jsem ráda že budu doma sama ,to budou pro mě lázně.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.07.2023 11:24
     

    Kordulko, právě, cítím to stejně jako ty. Ne, že bych chtěla být úplně bez něho, ale občas bych se potřebovala tak nějak nadechnout sama - bez keců o politice, řvoucí TV, oběd přesně ve 12.00, v 15.00 kafe a něco k němu, a co mám koooopit (nejezdím sama, ale zvládla bych to MHD nebo by nakoupili kluci - teď byl zase maxi problém - synátor si dovolil koupit mi boty) ... a furt něco. Můj boj.

    Ale tady bychom se měly chválit - asi i měli - máme TAKa. Zase jsem zapatlala diskuzi stydlin smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.07.2023 12:26
     



    babkaela napsal(a):

    Kordulko, právě, cítím to stejně jako ty. Ne, že bych chtěla být úplně bez něho, ale občas bych se potřebovala tak nějak nadechnout sama - bez keců o politice, řvoucí TV, oběd přesně ve 12.00, v 15.00 kafe a něco k němu, a co mám koooopit (nejezdím sama, ale zvládla bych to MHD nebo by nakoupili kluci - teď byl zase maxi problém - synátor si dovolil koupit mi boty) ... a furt něco. Můj boj.

    Ale tady bychom se měly chválit - asi i měli - máme TAKa. Zase jsem zapatlala diskuzi stydlin smiley .

    Narychlo vařím gulaš, knedlík ,domácí s vajičkem nikomu nejede. Do toho řve Kevin u dřezu a chce koukat jak teče voda eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.