pátek 26. dubna, 06:31 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.06.2022 13:45
     



    kaaj napsal(a):

    tak to mu taky přeju . thumbs down . ať se mu daří .. smiling smiley

    .....děkuji, snad mu to vyjde thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.06.2022 17:52
     

    Kordulko, to je super. Je třeba, aby poznal, že se mu něco pozitivního může dařit. Mohlo by ho to trochu nakopnout. Budu držet palce, aby to vyšlo. thumbs down

    Kaaj, jak čtu, s chodítkem jsi se vyborně sžila. V důchoďáku si to klientky chválily. Opatrně, nepřežeň to ale trénuj. love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (02.06.2022 17:54)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.06.2022 07:45
     

    no jo -dá se to . jenže já nejezdím po chodbách , ale po zahradě. naštěstí jsme vybrali s většími kolečky . ten strunový vyžínač je na baterku a taky dost těžký . ale vsedě jsem to zvládla. dnes jdu na plac za kompostem . tam dcérenka asi taky nevidí , když seče. jenže je tam plevel po kolena. spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (03.06.2022 07:56)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.06.2022 08:05
     
    284482550_403827161632177_9129919477482381610_n.jpg
    Další fotografie:

    přidám fotku Edenky u dcery. je tam tepleji mezi domy na výsluní . taky roste v místě , kde je trativod , tak má vláhu . ještě není úplně rozvitá , ale bude zase nádherná . thumbs down turisti pak stojí u plotu a koukají .. taky kvetou pivoně a kosatce- no má to tam malé , ale hezké thumbs down

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil kaaj (03.06.2022 19:39)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.06.2022 22:47
     

    Jsem se tzv. dokopala na bezinku, abych udělala šťávu. Sice doma na zahradě roste, ale jsou na ni mšice a nechávám na podzimní plody. Venku v polích ji je dost, ale dělají se postřiky. Ale našla jsem, kde určitě žádná chemie nebyla. Vloni jsem nedělala a v zimě chybělo. Takže je svařeno a už se louhuje. winking smiley

     

    Jo a ještě jsem stihla samosměr jahod, jenom 3 kg na kole v sousední vsi. Se těším zítra se šlehačkou. mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (03.06.2022 22:58)
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.06.2022 22:52
     

    Kaaj, Edenka teda je. thumbs down

    Aleno, jsi nezmar s tmihle produkty. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 06.06.2022 10:36
     

    přemýšlím, jestli se mám odvážit a zpracovat na sirup květy okrasného bezu Black Lace, mají růžovou barvu a voní teda krásně. winking smiley thumbs down Jen bych nerada přiotrávila rodinu. Někde se píše jedlé, někde nejedlé.

    alenak napsal(a):

    Jsem se tzv. dokopala na bezinku, abych udělala šťávu. Sice doma na zahradě roste, ale jsou na ni mšice a nechávám na podzimní plody. Venku v polích ji je dost, ale dělají se postřiky. Ale našla jsem, kde určitě žádná chemie nebyla. Vloni jsem nedělala a v zimě chybělo. Takže je svařeno a už se louhuje. winking smiley

     

    Jo a ještě jsem stihla samosměr jahod, jenom 3 kg na kole v sousední vsi. Se těším zítra se šlehačkou. mls smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 06.06.2022 12:00
     

    zas by mě zajímalo složení obsahu látek v bezince, někde jsem četla, že přírodní druhy mají více prospěšných látek, ale zda je to pravda....šťávička je z 1,5 várky, v zimě při kašli fakt dobré, dřív jsem to nesnášela.... jojo, chutě se mění grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 06.06.2022 12:07
     
    283669439_10210493848498507_4185922456056187803_n.jpg

    sousedka naproti 23,5 l - ta má velký keř na zahradě. tak jenom jde a natrhá . --- no já mám ten sirup ráda, ale te´d už není síla.. nono smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (06.06.2022 12:10)
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 06.06.2022 12:30
     

    U nás ještě nekvetou,ale těším se na šumovou limonádu. Ozdobné jsem mívala,ale nepoužívala je to na ozdobu,planých bezů kolem plno.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 06.06.2022 12:47
     

    Bezinkovou šťávu (společně s meduňkovou) úplně miluji, ale většinou jsou ty květy obalené mšicemi. confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 08.06.2022 11:15
     

    Taky jsem o víkendu udělala bezinkovou stavů z jedné dávky. Ale z okrasný bych to asi nedělala. Jinak se musim pochválit, uklidila jsem si opět po roce v kotelně moje zahradnický potřeby. Ufffff...bordel neskutečný stydlin smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 08.06.2022 22:50
     

    Jájo, šumovou limonádu už nějak neumím, u nás ji vždycky dělala mamka, kluci dospěláci na ni vždycky vzpomínají jako na "šuškavé víno" - rcp. mám, ale asi špatný, nepodařilo se mi ji jěště nikdy udělat takovou, jakou mamka mívala.

    Irisko, uklizené v kotelně je opravdu na pochvalu a poklepání na rameni. Taky bych potřebovala. A nejen v kotelně stydlin smiley .

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 08.06.2022 23:22
     

    Mám naloženo ve vodě a zítra dodělám. Bezovou šťávu a poprvé i meduňkovou. Jen půl litru. Když mi bude chutnat, ještě udělám. Překvapilo mě, že se to má ještě sterilizovat, v jednom receptu psali. Já to naliju horké s zavřu, jak marmeládu. To mi přijde dost.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 08.06.2022 23:35
     

    já nesterilizuju, mám ve sklepě v chladu na dlaždicích a vydrží to.....

    rcp. - 25 květů, 3 velké citrony - bez jader na plátky, 2 l vody, 5 dkg kys. citr. (2pol.lžíce)

    - vše se 10 minut svaří

    - nechá se 24 hodin stát, nemíchat

    - scedit

    - dosyplat 2 kg cukru, zamíchat, nechat 2 dny a prúběžně občas míchat

    - když slévám do lahví, ty vypláchnu rumem

    - když jsou menší květy, přidávám, více to voní

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.