pátek 26. dubna, 21:06 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit s dětmi?

Datum: 28.08.2006 10:17
 

Rádi cestujeme, ale pořád jsem ještě na netu nepřišla na to, jak vyhledávat zajímavé akce. Jezdíme většinou s dvěma malými dětmi a psem smiling smiley. Zaručené tipy, kam by se malej pořád vracel a kde není se psem problém jsou Ratibořice a "Šťastná země" ([www.stastnazeme.cz]). Jenže tam se nedá jezdit pořád, že jo smiling smiley. Takže bych uvítala tipy na stránky, kde se dají vyhledat podobná hezká místa nebo třeba nějaký kalendář akcí pro děti - za čtrnáct dní se např. v Jičíně koná tradiční Jičín-Město pohádky. Tam jezdíme taky každý rok. Nebo pište z vlastní zkušenosti, kde jste byli a kam byste se třeba jednou rádi vrátili.

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.07.2009 21:44)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 01.08.2010 20:12
     

    My se rádi s rodinou zastavujeme v "Prdplatné" jak jsme si to přejmenovali Na žabárně. Je tam krásně a dobře tam vaří.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 01.08.2010 20:49
     

    Škoda, že je pro nás "Prdplatná" winking smiley, tak daleko... vypadá to tam hezky. Tak třeba někdy... díky za tip.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 01.08.2010 23:19
     

    nemáte někdo tip na ubytování pro matky s dětmi - cca tak pro 20 lidí - ptám se s předstihem na příští rok... Může to být kdekoli. Jižní Čechy, Morava, Krkonoše... Díky moc.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.08.2010 11:52
     
    Anavi napsal(a):

    nemáte někdo tip na ubytování pro matky s dětmi - cca tak pro 20 lidí - ptám se s předstihem na příští rok... Může to být kdekoli. Jižní Čechy, Morava, Krkonoše... Díky moc.

     

    Anavi, my byli loni na rodinné dovolené v Orlických horách na chatě Rampušák a moc se nám tam líbilo, pro děti to tam je super - velká vnitřní herna a venkovní vyřádění pro děti, a pokojů je dost i pro větší skupinu.

    [www.chatarampusak.com]

     

     

    A jedno RC z našeho města pořádalo pobytovou akci na Usedlosti Hamernice [www.hamernice.com] .Takže tam je to pro větší skupinu s dětmi také určitě vhodné. Já tam ale nebyla, takže vlastní zkušenost s ubytováním nemám.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil peefko (09.08.2010 12:17)
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.08.2010 11:54
     

    Já bych zase potřebovala poradit nějaké ubytování pro rodinu s dětmi (dítětem a miminkem) v Plzni a okolí. Chceme tuhle oblast prozkoumat, kouknout do Zoo, Dinoparku apod. a zatím jsem nic nenašla.

    Nemáte někdo nějaký tip?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 09.08.2010 17:11
     

    peefko, na Rampušáku jsme byli nedávno na víkend - matky s dětmi smiling smiley, taky nás bylo kvantum. Ale na celý týden je to docela drahé... Některé z nás mají i tři děti a to je potom docela suma!

    Hledáme spíš nějakou chalupu,kterou bychom si na týden pronajali. Ale dost obtížně se mi hledá chaloupka pro dvacet lidí smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 12.08.2010 23:21
     

    Neznáte to tam někdo?

    [www.pronajem-chaty-chalupy.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 14.08.2010 06:27
     

    Já jsem se včera vrátila z tábora, kde jsem byla společně s vnučkami. A bylo to super. Program plný her a soutěží od rána až do večera, žádný polední klid. Bylo to takové komorní, protože tam bylo 7 dětí (5-12 let) a 3 babičky a jedna maminka. Všech aktivit jsme zúčastňovaly společně s dětmi. Ještě bych měla říct, kde to bylo - Nasavrky (u Chrudimi) a je to v nabídce ck NOMÁD (ty dětské tábory pro ně dělá ck Macek). Věra

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 14.08.2010 09:01
     

    Spike, to zní dobře, okoukla jsem to už i na stánkách ck Macek. Ta cena je za každeho nebo to je za 1 dítě a jeho doprovod?

     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 14.08.2010 12:02
     

    SPIKE bez poledního klidu?? A co babičky? Taky ne?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 05.02.2011 10:13
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 05.02.2011 10:14
     

    Včera jsme byli s dětma na Méďovi Béďovi 3D. Bylo to moc hezký, byla jsem na "třidéčku" poprvé, užívala jsem si to snad víc, jak ty děti smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 05.02.2011 23:50
     

    [www.emimino.cz]

     

    hledám tipy na letní dovolenou na horách s dětmi - požadavek: dětský koutek, hřiště u penzionu nebo hotelu. Tak budu ráda za každou zkušenost.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 05.02.2011 23:54
     


    Anavi napsal(a):

    Včera jsme byli s dětma na Méďovi Béďovi 3D. Bylo to moc hezký, byla jsem na "třidéčku" poprvé, užívala jsem si to snad víc, jak ty děti smiling smiley.


    To jsme mladymu taky nabizeli. Tedy, muz se vzdycky obetuje.grinning smiley Ale on nechtel..Tak sli na Rapunzel, taky 3 D. To se mu moc libilo. Nevim, jestli to jde taky v Cechach.

     
  • Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 05.02.2011 23:57
     

    [www.week.cz]

    Je tam odkaz na stránky, o srazu by ses tam mohla zajet kouknout, ale je to úplně v lůnu přírody :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.