pátek 26. dubna, 10:39 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co jste se kde dočetli zajímavého...

Datum: 21.09.2007 09:39
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 20
  • Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 16:43
     

    Stavím se k většině zpráv co chodí mailem ostražitě, ale tohle se zdá, že by mohlo mít něco málo do sebe a na Hoax.cz jsem to nenašla. Tak jen tak pro zajímavost a zamyšlení. Pokud se to objeví v hoaxech vymažu to.

     

     

    Naložte s touto informací dle svého uvážení... ale možná na tom něco je....
    Střevní epidemie není z okurek, ale ze sopečného prachu!!!
    Nevím, co si o tom myslet, ale je to zajímavé...
    Stejně jako vloni v březnu provází letošní erupci islandské sopky Grimsvötn (prozatím "jen" na území Německa, Nizozemska, Dánska a Velké Britanie) lékařům nepochopitelná "epidemie" střevních potíží, která dle popisů opět takřka přesně odpovídá otravě sopečnými plyny. Jejich složení může být samo sebou letos lehce odlišné, ale to neznamená, že nám hrozí "jen" zasažení sopečným popelem (popel dorazil na území ČR ve středu a čtvrtek, pozn. redakce). Opět jen stěží lze identifikovat původce (vždy se nějaký dá nalézt), ale hlavně ony krvavé průjmy znamenají vyšší agresivitu plynů. "Střevní chřipka" opět nereaguje na antibiotika (jak jinak, když jde o chemické poleptání sliznic). Stejně jako vloni média zajímají především ekonomické důsledky a chaos v letovém provozu. Na ochránění zdraví si každý sám budeme muset najít návod samostatně...
    K čemu je na "svém" místě nejvyšší hygienik, když jeho zprávy jsou srovnatelné s komikem roku?
    V některých loňských zprávách o "epidemii střevní virózy" se jasně hovořilo o neúčinnosti standardních léků na průjem (vč. Endiaronu, který je takřka 100% spolehlivým stavidlem) - ovšem to lze vidět právě u průjmů, způsobených intoxikací, nikoliv infekcí. Tělo se při otravě správně snaží o detoxikaci touto cestou a stavět průjem by bylo v tomto případě kontraproduktivní...
    Naše tělo je moudré a zastavit potřebnou detoxikaci jen tak nenechá. Příznaky otravy sloučeninami fluoru, chloru a sirnatými aerosoly si může každý najít na netu... !
    Prosím dejte (samosebou dle Vašeho zvážení) informaci volně dál ať lidé nepanikaří s epidemií a nebaští zbytečně chemické léky, které nemůžou zabrat....!!!!!
    Poznámka: Proč není střevní viróza ve Španělsku? Tam se okurky nekonzumují?
    Zřejmě to nebude ten pravý důvod!!!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (03.06.2011 16:48)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 17:03
     

    No, abych řekla pravdu, tak to se mi zdá hodně přitažené za vlasy.

    Vždyť identifikovali e.kolu. nejsme ve středověku. Dneska bakterii vidí mikroskopem. Spíš bych si tipla na úmysl a ne na náhodnou mutaci

     
  • Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 17:11
     

    Právě, já jen chtěla rozproudit debatu. V marketu jsem dnes odešla bez okurek, nešlo se k nim dostat stály 5 Kč hiii. Kdybychom tušili co za tím stojí a kolik konspiračních teorií už koluje.......

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 17:34
     

    A jak ale vysvětlí, že drtivá většina nemocných jsou ženský? To si je ten prach vybírá?

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 17:49
     

    ...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (04.06.2011 08:18)
     
  • Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 18:20
     

    Že by ženský byly víc venku na luftě? Nebo jedly víc okurky?

     
  • Autor: estettka
    Status: nováček

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 21:20
     

    Prima soutěž :-) Ale jen pro koumáky! [www.lamadeals.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 21:25
     


    jaja99 napsal(a):

    Právě, já jen chtěla rozproudit debatu. V marketu jsem dnes odešla bez okurek, nešlo se k nim dostat stály 5 Kč hiii. Kdybychom tušili co za tím stojí a kolik konspiračních teorií už koluje.......

    Tím chceš říct, že šly na dračku? eye popping smiley Ptám se jen proto, že jsem včera měla opačnou zkušenost. V Albertu byla všechna španělská zelenina zlevněná na polovinu a nikdo to nekupoval sad smiley. Jsem si až říkala,jakou sílu mají média a panické zprávy sad smiley. Nebudu machrovat - taky jsem to nekoupila a jsem ráda, že mám zeleninu od našich. I když kdo ví - mohl na ni napadat sopečný prach a máme taky vystaráno eye rolling smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.06.2011 21:53
     

    Fakt bylo u zeleniny narváno, netuším odkud byla, ale každopádně na neděli nemám.....

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 12.06.2011 11:22
     

    Mimo naší republiku se nic jiného co se dováží nekupuje. Všude jsou velké slevy na všechnu zeleninu.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 01.09.2011 12:50
     

    moc zajímavé thumbs up thumbs up thumbs up

    [analyza.wz.cz]

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 01.09.2011 15:26
     

    HankoH,prepáč,ale podla mňa je táto "analýza" výpotok zneuznalého génia. Já proste týmto konspiračným teoriám neverím.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (01.09.2011 15:28)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 01.09.2011 22:39
     

    Vždyť říkám zajímavé, nikoliv 100 % pravdivé a 100 % věrohodné.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 26.10.2011 08:04
     

    Co na to říct?

    [zpravy.idnes.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 26.10.2011 08:08
     

    A tohle mě pobavilo:

    Stejně bych se rád vrátil k vašemu vozu, respektive k těm, které stojí dole ve společné garáži. Je tam několik ferarri a lamborghini. Vážně jste po takovém autě netoužil?



    Ani náhodou. Víte proč? Z takového vozu nemůžete inteligentně a elegantně vystoupit. Když z něj lezete, vždycky vypadáte jako idiot.

     

    Máte pravdu, takové auto si může pořídit člověk ve dvaceti, když ještě pružně vyskočí...



    Ano, ve dvaceti má člověk ještě právo vypadat jako idiot.

    zdroj

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.