čtvrtek 2. května, 22:31 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co jste se kde dočetli zajímavého...

Datum: 21.09.2007 09:39
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 29.07.2009 14:51
     

    Vyrobte si vlastny repelent


    [zena.sme.sk]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

     
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 29.07.2009 15:03
     

    Anavi, já jsem zatím neslyšela, že by nějaký arab se choval ke své manželce se ctí. Bohužel. Ale pokud skutečně existují, tím líp winking smiley.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.08.2009 17:46
     

    Různé zahradnické katalogy zobrazují fotografie rostlin které ani v nejlepších podmínkách nemohou vypadat tak je mají nafocené a tak je zajímavé se na těchto stránkách podívat jak se to asi dělá.

    [spara.t.sweb.cz]

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.08.2009 21:30
     

    Simi,tak toho množenia kvetov k vytvoreniu ilúzie bohatého kvitnutia,som si všimla už dávno.Zpozorovala som pár rovnakých kvetenstiev,len som nevedela,že to robí pán Starkl tak masívne. Pozoruhodné sú aj jeho skupiny kvetov,kde má v jednom zábere kvety s úplne roznými nárokmi,poprípadne ktoré vobec nekvitnú v rovnakom období.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 03.08.2009 22:27
     

    Jo holky, kšeft je kšeft.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 27.09.2009 18:25
     
    [nitra.sme.sk]

    "Spolocenstvo" predtym ...aj dnes ako z ineho sveta....
    Este, ked som robila na socialke, tak som tiez niekolko olaskych rodin poznala. Uff...a veru z tych ludi a ich pohladov nikdy nic dobre "nevyzarovalo"..aj ked sa spravali vzdy straaaasne slusne a dokocna podlizovacne......
    ...len raz mi vtrhli do kancelarie dve take statne babizne - strasne sa hadali a skakali si do vlasov - riesili si medzi sebou nejake rodinne nezhody..
    Sice neboli nikdy moja stranka (ale poznala som ich trochu z videnia)...to len moja kancelaria bola prva na chodbe, tak asi preto som sa stala ich "obet" ...Oni totiz cigani - jedni i ti druhi boli zvyknuti, ze socialka je na to, aby riesila vsetky ich problemy.....smoking smiley
    Haha, uz ani neviem ako... a co som na nich zrukla eye popping smiley...ale zabralo to, lebo v mmt. stichli a vypratali sa bez slova von...a odvtedy ked ma stretli aj v meste, vzdy mi z dialky uctivo zdravili spinning smiley sticking its tongue out..
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 01.10.2009 09:00
     
    hruska.jpg
    Co uz ludia nevymyslia...ale pekne, vsak?!
    [www.aktuality.sk]
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 01.10.2009 19:33
     

    Tohle si můj manžel přečetl a jelikož pořád něco fotím nazývá mě teď šotoušem. confused smiley

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 01.10.2009 22:56
     

    Po přečtení několika knížek s tématem týraných a nepochopených žen .Zároveň ne rovnocených je zde napsáno dost. ,, Utekla jsem smrti." Zahalená a nenáviděná" , ,, Prožít si své peklo" .....atd. Nevím zda to je primitivní myšlení ,ale opravdu s tímto nesouhlasím. Ty ženy jsou tam méně cenné i když se tak narodily a všechno co děljí je v pořádku. A ani by nechtěly měnit to je každého věc.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 28.10.2009 17:19
     

    [business.center.cz]

     

    kdo jste v invalidním (ČID), už víte co s vámi bude od ledna? Čekám, co se bude dít, jestli znova komise, nebo to jen nějak přehodnotí sociálka sama? Nevíte některá něco víc než je v zákoně?

     
  • Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 28.10.2009 19:52
     

    Andoro, díky za upozornění, jsem sice v plným invalidním důchodu, ale jak jsem se dočetl, bude se mě to týkat také. Jak to ale proběhne, to opravdu nevím. Vím jen, že v červenci příštího roku by o mém osudu měla opět jednat komise. Jak budou důchody přepočítávat uvidíme v lednu. Jasné je jedno: lepší to nebude.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 29.10.2009 13:40
     

    Někdy bych byla ráda v důchodu ,ale za těchto podmínek jsem asi ráda ,že tam nejsem.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 29.10.2009 14:07
     

    Minulý týden na důchodovém školení nám bylo řečeno: NIC se dít nebude, tedy žádný přepočet či komise.

    Pouze vám příjde domů dopis do které skupiny vás zahrnou. Momentálně nemám u sebe ty papíry (mám dovču), ale jedno je jistý: budou tři skupiny podle stupně omezení, První dva budou jako dnešní ČID a třetí jako dnešní ID . Při prvních dvou skupinách byste měli ještě pracovat, Jinak to je jako doba vyloučená....ve třetí ne. Takže se prý nikdo nemá bát, že by o něco přišel.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 29.10.2009 14:51
     

    Mě by ani zas tak strašně nevadilo, že o něco příjdu (mám ČID) a ještě k tomu 6 hodin dělám, jen by mi vadilo, když bych měla zase běhat po doktorech, rentgenech, komisích, když vždycky zkonstatujou, že to hold lepší nikdy nebude, spíš horší. I když ty peníze jsou taky potřeba, když člověk nevydrží dělat normální pracovní dobu. Díky Maco za potěšující zprávu.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 06.11.2009 17:07
     
    POZOR! Klik na nesprávnej stránke stojí 60 eur!
    [www.aktuality.sk]
    ------------------------
    ..opatrnosti nikdy nie je dost!..i ked podla vsetkeho firma, ktora sa pokusa o takyto "biznis" nebude v prave!
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.