čtvrtek 2. května, 10:26 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co jste se kde dočetli zajímavého...

Datum: 21.09.2007 09:39
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 31.01.2009 22:17
     

    spinning smiley sticking its tongue out není to moc k smíchu ,ale k zamyšlení.Protože pak nikdo nemůže chtít , být normální.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 10.02.2009 18:22
     

    Dnes se mi dostal do ruky tento článek. Trefně napsáno!! thumbs down

     

    [neviditelnypes.lidovky.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 10.02.2009 19:14
     

    Moni velice trefné, nějak se vytratila elementární lidská slušnost a úcta k starším když to hooodně zjednoduším. Nám co jsme chodili do školy kdysi by hanba něco takového nedovolila, třeba jsme drtili ty nadávky potichu mezi zuby, ale většinou jsme se zapřeli a učili se aby dotyčný kantor neměl důvod se po nás vozit.

    Nedokážu si představit atmosféru ve třídě kde se dívka nechala nafilmovat..... To pro kantora taky musí být pocuc.

    A na druhou stranu nechápu učitelky, které učí syna mé kolegyně v práci. Denně několik telefonátů mamince, samé bla bla stížnosti a zbytečné nervování maminky, záležitostmi, které ona z té vzdálenosti není schopna ovlivnit. Myslím jeden pohlavek a bylo by jasno kdo je na místě šéf. Prosila je ať ho zkusí za něco pochválit, že bude jak vyměněný, učitelka jí řekla, že není za co takže nikoho za nic nechválí....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 10.02.2009 19:33
     

    Jájo...ale prý se to začíná obracet...dnes o tom třeba diskutovala kolegyně s deváťákama a byli docela rozumní...prý by jim to doma taky neprošlo. I v diskuzi pod článkem se to tam myslím někde objevuje.

     
  • Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 10.02.2009 19:42
     

    Diskusi jsem nečetla.

    To řešení přes telefonáty taky není šťastné, maminka je v práci na šrot, a řešení nikde. Kdyby kluk jednu dostal, nebo kdyby mu učitelka dala nějaký úkol, za který by ho potom pochválila, myslím by byl přístupnější i k tomu aby poslouchal. Já vím je to složité, ale co doma po x hodinách uděláš s klukem co spáchal trestný čin (seděl na topení), on má tisíc výmluv, že tam seděl i Kája a Marek a ona si na něj zasedla..... Vždyť Tobě to nemusím říkat jak to s pacholkama je, nezastávám se jich, ale mělo by se vše řešit na místě a neroztahovat v podstatě blbiny na několik poznámek, telefonátů a ničit nervy všem zůčastněným.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 10.02.2009 20:37
     

    Mono thumbs down zajímavý článek .... a podle mne hooodně pravdivý. Můj názor odjakživa je že trestat se má na místě .... Jednou jsem nabízela řediteli školy že mu dám písemně že může mému synovi střelit když si to zaslouží ... a děti se nikdy neodvážily doma stěžovat že nějakou chytli protože věděly že by další následovala v zápětí ....

    Pedagogům vůbec nezávidím - některé parchanty bych umlátila na místě , proto nikdy nemůžu učit !!!! Moni před tebou klobouk dolů - protože kvůli takovým vyhlídkám máš ještě nervy s učením a zkouškama .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 13.02.2009 19:14
     

    Spíš neuvěřitelnýho.eye popping smiley eye rolling smiley nono smiley

     

    [www.blesk.cz]

    l

    [www.thesun.co.uk]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 14.02.2009 16:36
     
    p2929191f_satelity.jpg
    Tisíce satelitov a iného "vesmírneho smetia". Ľudstvo sa v posledných desaťročiach nesprávalo zodpovedne nielen k planéte Zem, ale ani k tej časti vesmíru, na ktorú má dosah.. angry smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 14.02.2009 17:05
     

    Mona,tak k tomu článku není co dodat.Pisatel má bohužel ve všem pravdu.Občas to slyším i doma,máme demokracii a tak mi nezbývá,než ,po kolikáté už ,rozvinout debatu na téma demokracie a anarchie,které mládežníci často zaměnují.

    Keria,ten tvůj obrázek to jenom dokresluje,lhostejnost ke všemu společnému.Prostě,co není moje,to mě nezajímá.Ale vždyt všechno souvisí se vším.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.02.2009 12:16
     

    Mono - a já bych se později zabývala psychologií toho učitela .Na něj to muselo zanechat velké trauma. Já bych se sesypala a vím ,že někde to skončilo tragicky a to vlastním šáhnutím na svůj život { učitele}.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.02.2009 12:21
     

    balanc...no to je právě o tom učiteli, který si na ten život sáhl.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.02.2009 12:37
     

    Tak to jsem nějak špatně četla mezi řádky.Mám nějakou ti dislekci.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 16.02.2009 18:02
     

    [www.blesk.cz] video s dětským rodičem a něco na víc. No to je teda dost pro něj to pochopit. Sám se stal otcem a ještě ho potřebuje taky.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 28.02.2009 08:36
     
    Pre Anny.... coffe
    [www.sme.sk]
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 28.02.2009 09:21
     

    Kéria,no vidíš! My sme to vedeli odjakživa a oni k tomu potrebovali zvláštnú komisiu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jediné,čo ma dodnes štve,je že z areálu školy premiestnili tú sochu koňa. Já viem,že v meste ju vidia viacerí,ale keď ona tak-nejak patrila k tej škole.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.