čtvrtek 2. května, 20:08 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co jste se kde dočetli zajímavého...

Datum: 21.09.2007 09:39
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 02.05.2009 00:21
     

    Keri, cože ještě nechrníš? winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 04.05.2009 16:46
     


    Keria napsal(a):

    [spravy.pravda.sk]


    ...cucoriedkaaaaaaa vyhrala! grinning smiley

    Opravdu je to krásné slovo a slováci jich mají dost těch zdrobnělinek. thumbs down
     
  • Status: nováček

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 07.05.2009 09:27
     

    <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-formatyawning smileyther; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-priority:99; color:blue; mso-themecolor:hyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} p.MsoNoSpacing, li.MsoNoSpacing, div.MsoNoSpacing {mso-style-priority:1; mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {pageconfused smileyection1;} -->

    spinning smiley sticking its tongue out Kdo chce zažít adrenalin, užít si nebo chce jen darovat originální dárek, ať se podívá na stránky [www.zlutaraketa.cz], vřele doporučuji. Objednal jsem si s přítelkyní LET BALÓNEM a bylo to opravdu úžasné. A teď chci vyzkoušet únos komandem…Doporučuji

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 11.05.2009 16:23
     

    Tak tam mě nikdo nedostane.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 06.06.2009 14:43
     
    eye popping smiley...prekopirujem vam pre mna zaujimavu pasaz z jednej netovej diskusie...Hm,moc zaujimave citanie a zhrnutie... pre urcite pochopenie nuansi americkeho sudnictva:
    .... cely anglo-americky pravny system ma jeden prvok navyse oproti europskemu.
    Tym je funkcia trestu, ktora okrem ochrany spolocnosti plni aj ulohy pomsty...
    Cize podla americkeho pravneho systemu, je trest smrti v tomto pripade forma odplaty

    okrem toho aj vnimanie slova "vrazda" ma v anglo-americkom pravnom systeme odlisny vyznam. Zatial co v europskom znaci ,,umyselne pozbavenie zivota inej osoby" v americkom je definovane ako ,,umyselne konanie, ktoreho nasledkom je smrt inej osoby"
    drobnost, ale v tomto pripade dolezita...
    (ahaaa....napisal 18XYZ coffe)
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (06.06.2009 14:48)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 17.06.2009 10:27
     
    ...no, zaujimave asi sotva...ale aj tak som sa pozastavila... coffe
    Co sa da na stare kolena stvarat...aj pre peniaze...Uff, ale ten jeho usmev oci..a uskrn peri ma od nepamati vzdy "potesil" ...pripominalo mi to nieco, co som aj "vlastnila"...smoking smiley
    [www.topky.sk]-
    /vid. galeria/
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (17.06.2009 10:30)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 23.06.2009 23:48
     

    Keria to sado maso tak to je teda něco.Od Bruce Wilise bych to nečekala. No na ty ženský to on je.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 13.07.2009 13:46
     
    Budú muži nepotrební? Vedci v laboratóriu vytvorili spermie... smoking smiley
    [vat.pravda.sk]
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.07.2009 16:40
     

    [www.novinky.cz]

     

    Tak tady jsem byla s bráchou. To plazení opravdu stojí zato...na konci je takový prostor, kde každý z toho bláta něco uplácá. Když se to pak osvítí, je to nádherná hra tvarů a stínů.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.07.2009 17:09
     

    To musel být super a hlavně originál zážitek.winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 27.07.2009 19:47
     
    Hm...mnohe nie je tak jednoduche, ako by sa na prvy pohlad zdalo ...coffe

    [veda.sme.sk]
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 27.07.2009 22:52
     

    co čeká na naše potomky confused smiley

     

    www]">[url]

    ;eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eloupak%2Ecz%2Fvideo%2Fveda%2Da%2Dpokusy%2F2291%2Dminidokument%2Dkolonizace%2Dsveta&feature=player_embedded[/url]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 27.07.2009 23:09
     

    Dokonce i v Koránu je psáno "bijte je"... eye rolling smiley šmarjápano, nezlobte se, ale já tohle fakt nesnáším thumbs up thumbs up Takový ty rovnice - muslim = chlap, který tluče svoji ženuangry smiley, nic pro mě.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (27.07.2009 23:18)
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 28.07.2009 15:40
     

    Anavi, tak to jsme spolu za jedno.

    Nehodlám se k tomu vyjadřovat, protože mi z toho pění krev v žilách. Muslimové se svými ženami, jednají jak s otrokem. Nedávno jsem dočetla knížku v níž otec prodal dcery ( angličanky ) do Jemenu. Kroutily se mmi z toho nehty na nohou. Uzavírat vztah ve třinácti letech s neznámým mužem cizí kultury, natolik vzdálené té naší eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lotynka (28.07.2009 15:48)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 28.07.2009 16:43
     

    Lotynko, nejspíš nejsme zajedno (asi jsem se nesrozumitelně vyjádřila) - já totiž nemám ráda to, že se házej všichni do jednoho pytle. Znám Araby, kteří se ke svým ženám chovají s daleko větší úctou, než leckterý Čech ke své manželce sad smiley . A už vůbec nesnáším, když někdo pronáší věty - při jakékoli cestě do těchto zemí: prodají tě tam za velblouda. eye rolling smiley Připadá mi to jako primitivní uvažování. thumbs up

     

    Ale už jsem si zvykla, že jsem s tímto názorem poněkud osamocena smiling smiley.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (28.07.2009 16:54)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.