sobota 27. dubna, 15:17 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 4

Zoner Photo Studio

Datum: 02.07.2008 22:29
 

Zakládám samostatnou diskuzi...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 15
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 17:08
     

    JO ..jenomže, jak se objeví jeho použití častěji, tak je bloknou...je nejlepší si počkat na nějakou akci a koupit si licenci.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zoner Photo Studio

     
     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.03.2010 13:09
     

    Zdravím a obdivuji všechny co se v tom vyznátethumbs down .Já jsem z toho všeho zatím jelen,ale doufám,že se to změní.Moc mě to baví,ale bohužel nejsem schopná na to přijít,ani s nápovědou.Když by byl někdo tak hodný a vysvětlil,mi alespon něco....zatím zvládám udělat si určitou věc barevně a zbytek fotky černobíle...to je vše,ale i tak z toho mám ohromnou radostwinking smiley .A ted tedyplease smiley chtěla bych si k jedné fotce přidat další třeba do jednoho rohu do dalšíko atd.to už se mi podařilo i jsem si ty dodávané fotky zmenšila jak jsem potřebovala,ale chtěla bych každou tu fotku tak nějak zaobalit jako udělat nějaký rámeček nebo trochu rozmazat ty kraje,protože takhle je to jak pěst na oko...Bože snad se najde někdo kdo téhle slátanině porozumí.Normálně se vyjadřuje jako dospělý člověk,prostě úměrně mému věku,ale ted když to po sobě čtueye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley .Kdyby byl někdo tak hodný a zkusil mi to krok po kroku popsat byla bych ráda.Děkuji

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.03.2010 14:26
     

    Pokusím se ti to nějak jednoduše napsat..,ale ne hned, během víkendu se snad k tomu dostanu..Vydrž.. winking smiley

    Kolikátku máš? 12?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (05.03.2010 14:27)
     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.03.2010 18:41
     

    Ahoj děkuji za odpovědwinking smiley ,ted jsem zjistila,že jsem měla 30 denní zkušební verzi a dneska jsem měla poslední deneye rolling smiley .Zkouším si tu 12 stáhnout znova,ale už mi to nejde-pořád mi to píše,že zkušební verze byla vyčerpána,tak chci ještě vyzkoušet třeba 11,ale tu zase nemůžu nikde najít ke stáhnutí.Tak když už jsem konečně objevila dobrou duši,tak zase nemám prográmeksmiling smiley smiling smiley .Jdu ještě hledat,já se nevzdám....smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.03.2010 19:30
     

    Znovu tu 12 nestáhneš..11 jo, někde bude, ale zase na těch 30 dní

     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.03.2010 21:12
     

    Ahoj,tak už mám staženou 11,ale teda tam je zase všechno úplně jinakeye rolling smiley .Tak pa o víkendu.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.03.2010 21:13
     

    To vím..mám oba..kouknu na to a něco sesmolím, jak budu doma..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 07.03.2010 22:53
     
    a01.jpg

    Barus..rámečky najdeš tady: rozklikneš upravit asi uprostřed jsou okraje a rámečky..tam si zadáš velikost a barvy.

    hotové šablony jsou zase zde: Efekty...ke konci jsou obálky...jen si vybereš

    Pro ty co chtěj skládat fotky .Jednoduchej základ, nic na tom není.

    Otevřeš fotku či jen připravenou barevnou plochu, kam budeš skládat.Ve sloupci je ikona (asi 4.od spodu) vložit obrázek,klikneš na ni a na plochu obrázku..Tak se tě to zeptá zda vložit obrázek ze souboru, dáš ano, vyhledáš si ten kterej chceš vložit a klineš na něj..Bude to vypadat takto..(přikládám obrázek) Pokud bude větší, tak chytneš někde v rohu a tahem ho zmenšíš na potřebnou velikost. Uchycením uprostřed si s ním zase posuneš, kam budeš potřebovat. Kliknutím na třetí ikonku nad vloženým obrázkem (půlkruh s šipkou) a kliknutím na okraj, zase můžeš s obrázkem natáčet. Jak budeš mít tam kde chceš, klikneš na liště na použít.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 07.03.2010 23:02
     
    a02.jpg

    Další možnost..vloženej obrázek můžeš pomocí Výběru (14 a 15 ikona) oříznout..Na liště nahoře je rozmazání , tam si nastavíš, pokud nechceš mít okraj ostrej...Nebo lze postupovat obráceně..na základním obrázku si uděláš výběr vložíš novej ..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 07.03.2010 23:09
     
    a03.jpg
    Další fotografie:

    Další možnost použít na výběr některé laso..(ikona 16,17,18), tam si uděláš tvar podle sebe nebo pomocí magnetického objedeš přesně obrázek kolem dokola..Také je na liště Krycí vrstva 100% když zmenšíš procenta, tak se bude obrázek prolínat

    Chce to všechno vyzkoušet..Na tom posledním jsem to ukázala ..Snad jsem to popsala srozumitelně.Když tak se ptejte.. winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 07.03.2010 23:57
     

    Ladí díky za perfektní vysvětlení. flower smiley flower smiley flower smiley

    Taky jsem se nedávno pokoušela o něco takového, ale nešlo mi to (neuměla jsem to). Hned to někde zkusím, alespoň pro zapamatování. smiling smiley

     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 08.03.2010 12:16
     

    Laduš,moc moc díky je to srozumitelný a i s ukázkouflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

    Už se těším na večer až dám prcka spát a sednu si k tomu...

    Co já už přečetla nápověd a čeho všehoeye rolling smiley ,ale prostě to potřebuju vysvětlit takhle...díky

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 08.03.2010 14:44
     

    Pokud něco nebude jasný, tak se ptejte.. winking smiley

     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 08.03.2010 21:27
     

    Tak už zkouším,zatím jsem u metody č.1 -efekty-obálky...chtěla jsem ti poslat ukázku,ale nenašla jsem nikde tvůj e-mail....Ale super ještě budu zdokonalovat,ale přesně tohle jsem myslelathumbs down .

     

    Lasem jsem to také zkoušela,ale u krycí vrstvy jsem nemohla zmenšit procenta,protože mi to nešlo..jestli je před tím ještě potřeba něco odkliknout či coeye rolling smiley ,prostě když jsem klikla na krycí vrstvu,tak se nic nedělo,ani na procentechsmiling smiley .Tak jdu zase zkoušet,mám radost díkyflower smiley flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 08.03.2010 21:31
     

    Dej to sem...použij nějakou neutrální fotku, třeba s kytkama.. winking smiley Krycí vrstva není aktivní u všech operací..v jaké souvislosti jsi ji zkoušela..?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.