neděle 28. dubna, 15:22 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 4

Zoner Photo Studio

Datum: 02.07.2008 22:29
 

Zakládám samostatnou diskuzi...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 15
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 10:11
     

    jak na to tady tak koukám, mám sto chutí plnou verzi PS 10 odinstalovat a nahradit Zonerem 10 (ovšem s tím že s ním nemám pražádné zkušenosti ani netuším co vlastně (oproti PS) nabízí winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zoner Photo Studio

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 11:18
     

    Lado... eye popping smiley confused smiley mně to tu možnost profesionál nenabídlo... confused smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 11:53
     

    Moni, tys k té testovací 30ti denní měla nějaké číslo? Možná jsi o tom psala, nečetla jsem všechno. Mně to nabídlo jen jestli mám číslo anebo chci vyzkoušet, přižemž zkušební byla bez čísla. A taky mi to nabídlo prof. verzi za 1399, tak jsem si ji koupila. Měli na obě verze 30% slevu, když sis tu zkušební stáhla z netu. Ale to už je asi měsíc, nevím jak teď.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 12:19
     

    Otázko...číslo jsem měla...ale nic mi to nenabídlo...a nebo jsem si toho nevšimla a vycvakla. confused smiley eye rolling smiley Zatím jsem si stáhla z netu zkušební verzi 12...tak uvidím potom, co mi to nabídne. Líbí se mi, docela bych do ní šla...za rozumnou cenu.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 12:46
     

    Já mám verzi 12. Pořád ji nabízí za 1399? Ještě k tomu byl zadarmo Zoner Photo Map ČR. Ten jsem ještě ani neotevřela, nemám teď na to čas. Asi bych se bez něj obešla, ale neber, když dávají, žejo? winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 12:54
     


    carlos napsal(a):

    jak na to tady tak koukám, mám sto chutí plnou verzi PS 10 odinstalovat a nahradit Zonerem 10 (ovšem s tím že s ním nemám pražádné zkušenosti ani netuším co vlastně (oproti PS) nabízí winking smiley winking smiley winking smiley

    To je jako měnit meďáka za škodovku nono smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 12:56
     

    Otázko...kdepak...za 1999. eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 13:04
     

    Od včerejška mám 12 za 0 Kčthumbs down ,ještě jsem do ní ani nekouklasad smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 13:06
     


    drahus napsal(a):

     

    carlos napsal(a):

    jak na to tady tak koukám, mám sto chutí plnou verzi PS 10 odinstalovat a nahradit Zonerem 10 (ovšem s tím že s ním nemám pražádné zkušenosti ani netuším co vlastně (oproti PS) nabízí winking smiley winking smiley winking smiley

    To je jako měnit meďáka za škodovku nono smiley


    Díky Drahuško flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 13:28
     

    Moni, ta nabídka se slevou se ukazovala hned někde na začátku, při prvním spuštění ZPS. Potom jsem ji taky marně hledala, ani smazání a opakovaná instalace to nevyřešila, mají to ošetřený, po nové instalaci to hodilo stejný počet zbývajících dnů a nabídka žádná. Nakonec jsem si tu zkušební stáhla znova v práci a hned jak se mi tam nabídka objevila, jsem si ho objednala.

    Jsi si jistá, žes tam nic takového neměla? Prof. za 1399 a Home myslím za 699.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 14:53
     

    Moni, tak to nevím..myslela jsem si, že to jde, už si nepamatuju...já ji už dlouho nepoužívala, měla jsem 11 a jak vyběhla, tak mám 12..Ta 12 je dobrá, chce si vyčíhnout až bude v akci..Hlavně nekupovat Home..tam pak skoro nic není..

    U fotek lze přiřadit souřadnice, pak se nemusí každá popisovat, stačí rozkliknout a ukáže se na mapě, kde to bylo přesně focený..Je to skvělé..hodně využívám..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (21.02.2010 14:58)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 14:59
     

    Otázko...možná jsem to přehlédla a pak vymáčkla...zkoušela jsem dvakrát odinstalovat a znova stáhnout...a nic.

    No neva...už mám stáhnutou tu 12 a uvidíme po zkušební době...tentokrát si dám bacha. grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 15:43
     
    Niekedy som obcas stahovala trial verzie hier pre vnuka...a tak viem, ze to fakt tak funguje, ze sa to znovu nainstatalovat po uplynuti skusobnej doby neda...
    Hm....aspon ja to tak zjednodusene chapem.... ze sa niekde do systemu ukladaju subory, ktore klasickym sposobom sa z PC nedaju odstranit,lebo su niekde uzamknute.... a podla toho si ten skusobny program vase PC identifikuje, ze ste ho uz mali nainstalovany...
    Sice sa mi podarilo narazit na nejake moznosti - ze existuju SW, ktore vedia mazat aj to co sa akoze "neda mazat"....ale kedze som moooooooc velky laik, hihi...ani nahodou som dalej nepatrala...
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 16:14
     

    Jo ono se to musí "obejít" , aby to šlo znovu..

     
  • Autor: adenia
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 16:34
     

    Obejít se to dá, ale jednoduší je dát sériové číslo.

    Číslo na verzi 12 PROFESIONAL se dá na webu sehnat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil adenia (21.02.2010 16:34)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.