pondělí 29. dubna, 04:35 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 4

Zoner Photo Studio

Datum: 02.07.2008 22:29
 

Zakládám samostatnou diskuzi...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 15
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 12:00
     

    Tak zkušební verze 12 mi vypršelasad smiley thumbs up .

    Zkoušela jsem tu z CD. Trial je vlastně taky 30ti denní omezená verze a už mi to nevzalo.angry smiley Nejsem ten správný hackerwinking smiley neumím to oblafnout aby se mi to načetlo alespoň ještě jednou.eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zoner Photo Studio

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 13:17
     

    Vydrž do srazu

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 14:33
     

    NO ale to co opravdu potřebudješ je i na té verzi z časáku..Nějaké hrátky, to je to poslední..a najdeš je všude.. grinning smiley

    Začni hezky od začátku..srovnat horizont, doladit barvy a takovéto důležité věci..Myslím, že je tam klonovací razítko i žehlička..atd..

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 15:00
     

    Drahuško, vydržím. love smiley flower smiley

    Lado, mám ještě 11, ta je neomezená. Jinak horizont, vertikály, klonovací razítko, jsem už taky několikrát použila i do poslední soutěžegrinning smiley Na jedny zkouškový klávesy jsem použila tuším perspektivu.smiling smiley Z barvama mám trochu problém.eye rolling smiley začínám mít takový pocit jakoby barvosleposti, nějak nevidím rozdíl nebo něco dělám blbě.sad smiley thumbs up

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 15:39
     

    Heli, já bych být tebou moc do barev nehrabala.Panasonica máš přrdnastaveného od výrobce a pokud sis nedělala vlastní nastavení foťáku, měly by být barvy O.K.

    A kfyž už, dávej si ze začátku v editoru barvy automaticky. Spíš se nauč pracovat s úrovněma. (nemám zdání, jestli tuto fci Zoner takto zove)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 15:59
     

    Já se blbě vyjádřila.. eye rolling smiley Nemyslela jsem doslova měnit barvy..,ale naučit se používat kontrast, jas, gama korekci..prostě podle potřeny fotku doladit..Jo úrovně má taky...Jinak pokud dobře exponuješ, tak žádnou barevnou úpranu dělat nemusíš..Při převodu do ČB se většinou bez drobných úprav neobejdeš..Já mám zažito z dob minulých, že se snažím maximálně dobře nastavit foťák, aby vypadla fotka jakou ji chci mít..V komoře mi to ušetřilo spoustu času i prachů...

    Jo a co se týká opravy barev..Zkoušela jsem použít tabulky co jsem používala při dělání barevnejch fotek v komoře..Funguje to dokonale..tak až bude někdo potřebovat..tak to sem sesmolím..

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 17:38
     

    grinning smiley tak teď jste na mě vychrlily spoustu termínů, až jsem zalapala po dechu.grinning smiley

    Co to jsou úrovněconfused smiley a gama korekce.confused smiley

    Jas a kontrast chápu.winking smiley 

    Do foťáku jsem sice trochu hrabala, ale myslím, že jen základní funkce podle manualu. Dávala jsem si pozor abych si tam něco nezvorala, jako kdysi v mobilu, kdy jsem si vymazala SMS ale navolila ZPRÁVY. nono smiley thumbs up sad smiley Pak jsem to pracně a s pomocí operátora dávala dohromady.grinning smiley

    Jinak právě ty expozice mi dělaj v hlavě zmatek. Pořád tomu nemůžu přijít na kloub, na jakou clonu a čas fotit a přizpůsobuju se tomu co mi foťák ukáže. Pak se divím.eye popping smiley Ono se to asi časem poddá, ale teď jsem furt jak Alenka v kraji divů.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 19:08
     

    Heli..klikni si na vylepšit a úrovně..a tak se ti ukáže histogram, pod ním tři trojúhelníčky a pak ještě dolejc čára a také trojúhelníčky..zkus si s nima pohybovat a uvidíš jak se ti bude fotka měnit..také i histogram pod fotkou..Ještě můžeš kliknout na bílý nebo černý bod..

    Také si můžeš kliknout na automatickou korenci a zatrhnout buď kontrast nebo úrovně..Musíš vyzkoušet..co a jak to dělá..Až si pohraješ tak klikni na šipku u nastavení a zatrhni výchozí..Tak se vrátíš automaticky na počáteční nastavení..a můžeš zkoušet znovu..

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.10.2009 21:00
     

    Ladi děkujuflower smiley . Jdu to najít a zkoušet.smiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 11:38
     

    Tak mám také tu 11. Zatím jsem se propracovala k některým funkcím....ale pořád ještě bádám, hledám, zkouším, mažu...bude to na dýl. grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 17:15
     

    Tak jsem studovala tento článek...

    [www.fotoradce.cz]

    Bohužel se jedná o Zoner7 a po pár obrázcích jsem se ztratila... grinning smiley No nic...budu zkoušet nadále...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 17:27
     

    Někde je 12..ta je totožná s 11, ..myslím použítí všech základních věcí..kouknu kde jsem to viděla..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 17:29
     

    [www.zive.cz]

    koukni sem, nevím zda to je to co myslím..

    [www.zive.cz]

    tady 11

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2010 17:38)
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 17:41
     

    Mončo, tohle je sice 9, ale ty verze jsou si podobný [vyuka.lide.cz] je to on-line

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 17:51
     

    a ještě tady [www.zoner.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.