sobota 27. dubna, 20:32 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 4

Zoner Photo Studio

Datum: 02.07.2008 22:29
 

Zakládám samostatnou diskuzi...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 15
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.03.2010 22:30
     

    Ahoj tak to tady pročítám,ted jsem na fotoporadně...jste šikulky,občas vůbec nevím o čem si píšete,ale čtu vás rádasmiling smiley smiling smiley smiling smiley .Pa

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zoner Photo Studio

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.03.2010 23:27
     


    barus napsal(a):

    Ahoj tak to tady pročítám,ted jsem na fotoporadně...jste šikulky,občas vůbec nevím o čem si píšete,ale čtu vás rádasmiling smiley smiling smiley smiling smiley .Pa


    vitej Baru na Weeku flower smiley , a pokud nebudeš vědět o čem je řeč, tak se ptej, určo ti někdo odpoví smiling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 11:59
     


    barus napsal(a):

    ...občas vůbec nevím o čem si píšete,ale čtu vás ráda.....


    flower...vitaj! ...a bud si ista, ze sice ja tu novacik nie som, alee...tato veta je mi doverne znama...a myslim, ze budeeeee aj nadalej...aj ked sa to netoci zrovna vswetko len okolo toho Zonera winking smiley
     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 11:59
     

    Díkyflower smiley

     
  • Autor: barus
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 13:09
     

    Ahoj,tak já se teda budu ptát,dokud mě nepošlete pryčsmiling smiley smiling smiley ,protože potom co jsem to tady pročetla....tak sem opravdu nepatřímsmiling smiley ,ale budu se snažit naučit aspon to málo co jsem schopná zvládnout...za vaší pomoci.

    Tak díky Ladě už vkládám obrázky vedle sebe..nesmějte se winking smiley ,protože já z toho mám radostwinking smiley .

    Ted jsem ještě zkoušela k fotce udělat rámeček(okraje a rámečky)a chtěla bych si udělat čtyři fotky každou do rámečku a poskládat si je vedle sebe...ALE...když si fotku oříznu(já prostě táhnu myší a oříznu)eye rolling smiley ,ale potřebuju abych ty fotky měla stejně velké.

    A pak taky nevím jak docílit,aby ten černý rámeček byl stejně široký na všech těch fotkácheye rolling smiley

    A poslední věcflower smiley ,když je budu chtít poskládat vedle sebe,tak nevím jak začít,protože,když jsem v Editoru,tak mi s tou fotkou kterou si vyberu ze správce nejde pohnout,musím si jí přece nějak dostat např.do levého horního rohu abych k tomu mohla doskládat ty zbývajíci třieye popping smiley .

    Holky kdybych vás nějak zbytečně zatěžovalaeye rolling smiley ,řekněte flower smiley flower smiley ,protože při tom co umíte si musíte říkat-bože co se nám to se vloudili za tele.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 16:49
     

    barus, každý přeci nějak začínal a ani učený z nebe nepadaj, tak proč by se měl někdo smát, klidně se ptej winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 17:09
     

    Baru.., klídek...pokud jsi projela fotoporadnu, tak vidíš, že nejsi sama, kdo se ptá a učí.. winking smiley Proto tady jsou tyto diskuze založené, jen se ptej..Ořez fotek jsem někde popisovala i s obrázkama..sice myslím v 9, ale je to úplně stejné..dohledám a dám odkaz..nebo napíšu znova..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 17:11
     

    Lado...koukám na návod na to rozmazání...až budu doma, musím to zkusit. A taky chci umět více fotek naráz... winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 17:24
     

    Jasně,nic to není.. winking smiley

    Baru koukni tady na stránku dvě..Je tam popsáno, jak oříznout a nastavit..Koukni na to, je to stejné jako u 12..Rámečky ti tady vysvětlím...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 18:15
     
    Barus, ked mozem.......ja sice nepracujem so Zonerom...ale predpokladam, ze logicky je to asi rovnake ako inde...
    Ak chces poskladat obrazok tak, aby boli jednotlive casti skladacky - teda jednotlive solo obrazky rovnake a podobne aj ramecky rovnako siroke, tak potom sa to da aj tak..... ze u jednotlivych obrazkoch si nastavis rovnaku velkost, tym padom aj ramecek bude rovnako siroky.... a takto osobitne kazdy obrazok ulozis...
    Potom, uz len jednoducho jednotlive - velkostou rovnake obrazky- pospajas do celku a budu pravidelne.....
    -------------------
    Toto je najednoduchsi sposob... neviem ako to ide v zoneri, ale napr. vo photoshope sa to da aj tak, ze sa znazorni mriezka, obrazky sa tam presunu a podla tej mriezky rovnomerne upravia...
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 18:19
     

    Kerie, to jí moc nepomůže a ještě jí mateš Photoshopem. Má jiné ovládání, než Zoner. Bude v tom mít guláš. Ona se potřebuje naučit ovládání programu. Nech to na Ladě. V Zoneru taky nedělám, tak se nezúčastňuju, protože je to pak zmatečné please smiley flower smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 18:20
     

    Tak to já bych potřebovala radit s photoshopem stydlin smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 18:24
     
    Drahus, o.k. ... i ked na druhej strane predpokladam, ze s tou rovnkaou velkostou obrazkov ju asi nezmatiem...lebo takto isto sa daju skladat obrazky do pravidelnych skladaciek aj hocikde inde...aj napr.aj v takom jednoduchom IrfanView, Coreli - mam to odskusane smoking smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (10.03.2010 18:25)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 18:43
     
    b3.jpg

    Po rozkkliknutí nastavení si lze vybrat z možností. Také lze si uložit svoje vlastní nastavení

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 10.03.2010 19:00
     
    b1.jpg
    Další fotografie:

    Rámečky..pokud chceš kolem stejnou velikost, tak musíš mít "zafajfkováno" symetricky..obr, 1

    Pokud na to klikeš tak odfajfkuješ a musíš nastavit včechny strany jednotlivě..tam můžeš každou i jinak,jak potřebuješ. obr 2

    Když klikneš na čtvereček jak jsou barvy linky, tak se ti rozbalí nabídka barev. Klikneš na požadovanou, tu pak ještě můžeš doladit podle svého pomocí šipek. nahoře vpravo se ti dude ta barva měnit, podle toho jak pohybuješ šipkou. jak najdeš to požadovanou, tak je dobré, dát uložit a pak OK..(také na obr 2)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.