sobota 27. dubna, 17:57 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 4

Zoner Photo Studio

Datum: 02.07.2008 22:29
 

Zakládám samostatnou diskuzi...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 15
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 09.01.2010 17:55
     

    Výborně!!! grinning smiley Tak teď nevím, kam dřív...to toho doma udělám, že??!! winking smiley Tak díky. grinning smiley grinning smiley flower smiley Mám uloženo...začnu se tím prokousávat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zoner Photo Studio

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.01.2010 18:01
     

    Dnes jsem v trafice narazila na Zoner Photo Studio 11 Classic....v časopisu za 50Kč. winking smiley thumbs down Jenže teď mám dvě. Lado...ta tvá verze je taky ten Classic?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.01.2010 18:31
     

    Mono, ty časopisové jsou vlastně různě vybrané..z normální verze..většinou je v nich co se nejvíc používá..Já netuším..ani co je na té EXTRA..(ta co máš ode mně) nezkoušela jsem ji jen co jsem vyčetla, že by tam mohlo bejt...Já mám licenci na plnou profi 11 a 12..tak tyto nižší verze obzkoušené sama nemám..Chce to vyzkoušet a zjistit..jinak je můžeš klidně používat obě..pokud se v něčem budou lišit..Já mám vlastně v komplu všechny..9,11,12...a můžu si zvolit bez problémů, v které chci pracovat..Z jakýho je to časáku..pokusím se zjistit, co všechno v něm je..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.01.2010 18:37
     

    Lado...je to z časopisu Extra PC březen 2009, ten Zoner 11 má být v plné verzi.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.01.2010 18:48
     

    Kouknu se co tam všechno má být..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.01.2010 18:54
     

    Díky.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 13.01.2010 14:19
     

    Monči, posílám ti ještě jednou ty tutorialy ze Zoneru

    [www.zoner.cz]

    A taky můžeš koukat do nápovědy, přímo v programu, je myslím v pravém rohu nahoře. Jinak to se všechno poddá. Taky jsem do těch editorů koukala jak husa. Chce to hodně zkoušet.Stejně všechno nepochytíš hned, ale časem. Je výhoda,že je to všechno v češtině. Moje předchozí editory byly angl. a to jsem tuplem nevěděla co s tím.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 13.01.2010 18:21
     

    hespo...díky. Já taky koukám do těch kurzů od Neffa... thumbs down Chce to zkoušet a zkoušet...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 13.01.2010 22:08
     

    Tady jsou verze 11 co která obsahuje..Expres je obsáhlejší než klasik..

    [www.digihit.cz]

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 23.01.2010 08:28
     

    Mončo..rámečkové okraje najdeš..Efekty- obálky- šablony..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 24.01.2010 08:13
     

    Lado...díky...už jsem to našla...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.02.2010 12:30
     
    oci.jpg
    Priznavam, ze stale neovladam funkcie Zoneru...ale inak myslim, ze zvladnut niektore upravy v programoch na upravu fotiek je obcaas viac ako dobra vec...
    ---------------------
    Napr. dnes ma pobavili nase psy, ako obsadili rychlo obidve stolicky, ked sme s mamkou vstali od stola od doobednajsej kavy...Rychlo som ich chcela zachytit, aleeeeeee....som zabudla hned vypnut blesk...Hm, sice som ho nasledne vypla...ale to viete - uz ziadna dalsia fotka sa nepodarila - raz sa jedna potvorka kukala sem, druha tam..potom sa pohli a zaber bol rozmazany. Takze som to po piatich pokusoch vzdala...
    Noooooo...a v PC sa ukazalo, ze jedina fotka, co ako tak je pouzitelna je ta prva s bleskom....a s ockami ako ziarovky eye rolling smiley....
    Hihi, tu je pointa...s trochou prace s pixelmi sa da aj takato katastrofa trochu akto tak zachranit... winking smiley vsem samozrejme pokial niekto nema az prislis velke naroky)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 08:21
     

    Vypršela mi zkušební verze Zoner profesional, a mám tam teď prd. confused smiley eye rolling smiley Takže budu si muset dokoupit plnou verzi, neboť v tom, co mi tam zůstalo, můžu jen ořezávat a měnit velikost snímku. eye rolling smiley confused smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 08:59
     

    MOnčo..odinstaluj úplně a nainstaluj znova, číslo máš, tak ti to nabídne zase na ty dva měsíce..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 21.02.2010 10:09
     

    Fakt? Jdu na to!! winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.