pondělí 29. dubna, 01:21 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 4

Zoner Photo Studio

Datum: 02.07.2008 22:29
 

Zakládám samostatnou diskuzi...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.07.2008 14:21
     

    ještě bys možná uměla poradit v něčem. Kolikrát chci vytisknout fotky - dvě na A4. Mám všechno v rozměru 2250 na těch asi 1750? to nevím přesně, takže i když by ty fotky byly dvě na tý A4, měly by být v kvalitním rozlišení. Ovšem pro tisk dvou najednou jsem našla jen možnost v Šablonách, kde se mi nabídne rozměr 10x15. Což je škoda, protože je kolem spousta bílýho místa a fotka je zbytečně malá sad smiley.

    Ježiš, víš vůbec, co po tobě chci??? grinning smiley Se neumím vyjádřit, ale líbilo by se mi prostě, kdyby ty dvě fotky zaplnily papír zcela a já to třeba jen uprostřed rozstřihla smiling smiley a měla dvě veliký fotky bez okrajů!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zoner Photo Studio

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.07.2008 14:56
     

    Jasně že vím...na jeden papír dvě fotky ...tak třeba...Otevřeš prohlížeč Obrázků a faxů.., dole na liště je ikona tiskárny, tak klikni. otevře se ti okno, myslím že nejprve dáš další, tak se ti ukáže celej soubor s fotkama.Označíš si ty co chceš tisknout a pokračuješ...nastavením tiskárny. dalším krokem vybereš formát..Bacha aby sis označila správný..18x13 je tam i 10x15 oboje dvě fotky na list. ono je to tam zobrazuje,jak jsou tam fotky poskládaný.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.07.2008 15:13
     

    V zoneru po otevření celé složky...nahoře je Publikovat..dál tisk a export...šablony...Otevře se okno a vlevo nahoře jsou kategorie -modré okno..tam si vybereš..třeba bezokrajové šablony, nebo jenom obrázky..je tam toho hodně. musíš si to prolistovat,co se ti hodí nejvíc.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 05.07.2008 15:29
     

    dík, vyzkouším winking smiley

     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 06.07.2008 15:26
     
    1.jpg
    Další fotografie:

    další zkoušky,všechny byly velikost 2763 x2112---2,33 MB,co ty na to? 2 foto je ořez z 1,ale to ty určitě poznáš jsi kádr ,pěkný den

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 06.07.2008 17:13
     

    Hani fajn...tak budu pokračovat...co bys potřebovala vědět nejdřív..?

     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.07.2008 21:15
     

    už mě jde internet,tak píšu než se mi zase ukaže vliště že na stránce je chyba.Laduš nechám to na tobě,pokud to jde tak nějak postupně,aby jsem v tom neměla guláš.Možná snad jak děláš album někde se mi fotky ztratily,ale mám je ještě ve složce zvlášť. eye popping smiley díky

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 11.07.2008 22:16
     

    No já teda album žádné nedělám...mám svůj systém, který mi vyhovuje...

    Fotky se ti uložily někde jinde..Pokud víš pod jakým názvem je máš, tak dej start-hledat- obrázky-fotky-a napiš název..tak bys je měla dohledat.

    Další dám asi odstranění červených očí jo?

     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 12.07.2008 22:58
     

    taky si to dělám podle toho jak mě to vyhovuje ,jen jsem myslela žese podívám jak to je,souhlasím z další lekcí doufám že jsem dobrý žáček grinning smiley

     
  • Autor: jandula
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 25.07.2008 23:52
     

    Ahoj.Taky ráda používám Zoner 9 a kombinuji to s Photo filtrem,to je taky moc dobrý program.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 26.07.2008 06:55
     

    Nestíhám, po dovolené napravím a napíšu toho víc jo? Tady je ještě návod jak udělat kalendář a jak srovnat horizont...nedu du to sem psát znova,dávám odkaz kde to najdete...

     

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

     
  • Autor: jandula
    Status: nováček

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 25.08.2008 22:59
     

    Poprvé jsme zkusila fotit na panorama a v Zoneru se to dá krásně seskládat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jandula (25.08.2008 22:59)
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 04.09.2008 23:47
     

    drobek to zvládám,máte pěkné kalendáře po delší době to pročítám a chci se zeptat jak stahuješ z netu aby ti to vzalo text i s obrázkem,mě se zkopíruje jen text nebo jen obrázek,ale oboje né.zatím Lado dík za rady a please smiley určitě budu zase něco potřebovat tak napíšu

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 14.10.2008 10:23
     

    Koukám,že jsem do tady pěkně zanedbávala...teď mám hafo času, tak se zase pustím do pokračování..

    Hani myslíš třeba ty kalendáře jak jsem zkopírovala? Sejmutím z obrazovky, pomocí tlačítka Print Screen klikneš na něj, otevřeš si třeba irfan ,klikneš na úpravy a vložit. Dál už pracuješ jako s fotkou, ořízneš a uložíš.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zoner Photo Studio

    Datum: 07.01.2009 19:56
     
    zon 4.jpg
    Další fotografie:

    Ořez fotek..nastavení poměru..fotku ořízneme tahem myší...po kliknutí na třetí ikonu v levém sloupci..(čtvereček)

    1) Při nastavení "normální" můžem udělat libovolnej poměr stran..

    2) Pro nastavení pevného poměru rozklikneme na liště a vybereme zvolený poměr ( většina fotek je focena ve formátu 4:3)

    3) pak stačí zvolit tahem pouze jednu velikost a druhá se automaticky dorovná do poměru..

    4) je tam i možnost nastavení vlastního fotmátu..třeba 2.2 je výsledek čtverec.

    Přikládám i názorně..kdo neví..tak s tím výžezem (světlé okno) lze pohybovat ..najedem někam dovnitř myší kliknem levým tl. ..najdem si na ten správnej výřez..nakones kliknem na horní liště na poslední okénko.."oříznout" a je hotovo...Doporučuju výřez uložit jako..a přejmenovat, takto můžem udělat z jedné fotky několik a porovnat..při uložení přimo, je originální fotka nenávratně ztracené..

    Anavi..je to jednoduché.. winking smileyKlidně se ptejte pokud něco není jasný..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.01.2009 19:57)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.