pondělí 29. dubna, 06:17 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Zimní pneumatiky

Datum: 13.09.2011 12:58
 

Ahoj, sháním nové obutí pro autíčko a absolutně nevím, kde je mám koupit? Máte nějaký osědčený eshop? Dívala sem se třeba na nejlevnější pneu, ale cenově mi až tak dobře nevychází oproti jiným - spíš jen mají všude reklamu.

Dívala sem se třeba na pneu Peterka, axa-pneu a tak - zas měli celkem dobré recenze na heuréce

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 22.10.2011 01:01
     


    Amee napsal(a):

    Hanulko, já vážně vždy zůstávám v úžasu a s otevřenou papulí, jakou ty máš mega paměť. Ty někde v mozku zálohuješ boco? grinning smileygrinning smiley

    Jak si můžeš pamatovat, to že jsem měla otočené pneu. eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Amél, už jsem si všimla několikrát, že Hanule je velmi pozorný čtenář a uchovává v hlavě neuvěřitelné. Ona mi někdy dokonce připomene věc z mého vlastního života, kterou já už zapomněla!!!! eye popping smiley Vážím si člověka s takovou vnímavostí love smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zimní pneumatiky

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 22.10.2011 10:53
     

    Jo, tak to podepisuju, Hanule je neskutečný záložní disk. Takže jak vyzývá, abych jí potvrdila, jaká je skleroza, tož já už nevím, co má na mysli grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 25.10.2011 22:15
     


    jaja99 napsal(a):

    Tak už mám taky kola přehozená a jen tak uvažuju nevyplatilo by se nám málo jezdícím jezdi furt na zimních? Když se to sečte Disky . gumy, 2x ročně přehazování......ono to asi vyjde levněji jezdit furt na zimákách :-) obzvlášť u nás.....


    Jájo, máš vpodstatě pravdu. Na zimních se jezdí líp i jen na mokré vozovce, takže v létě by se občas taky hodily, ale ony jsou mnohem měkčí, takže se v létě víc ničí. Znám pár lidí, co jezdí jen na zimních, ale to jsou ti, co jezdí hodně málo. Já mám dvoje disky, takže přehazuji celá kola, to se dá v pohodě dělat doma. A přiznám se, že moc nechápu ty diskuze o povinnosti zimního obutí. Mě by ani nenapadlo vyjet v zimě na letních. Bála bych se, že nevyjedu ani malý kopeček, že mi to bude špatně brzdit ap. Já už v říjnu lehce znervozním a sleduji předpověď počasí, abych přezula včas, než mě někde překvapí sníh. Věra

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 26.10.2011 06:04
     

    Tak konečně už mám taky přezuto

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 26.10.2011 06:29
     

    Také mám přezuto...Letňáky jsem dojela těsně na hranu....(počítala jsem s tím), zimáky maj přes sebou poslední sezónu..Nebudu na léto přezouvat, abych je dojela...No začínám házet do prasátka, páč budu kupovat oboje.. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 26.10.2011 07:35
     

    Furt přezuto nemámsad smiley chtěla jsem to přehodit dneska,ale teď mi volali,jestli bych nešla do práceconfused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 26.10.2011 07:59
     

    My teda máme zimní taky už poslední sezonu a včera jsem objednala nové letní. Jsem zvědavá, jestli přijdou. Z jednoho e-shopu už mi zrušili objednávku. Tentokrát s přezutím na letní nebudu spěchat, dorazíme ty zimní.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 27.10.2011 22:49
     


    Evca napsal(a):

    teď mi volali,jestli bych nešla do práceconfused smiley

    ... když jsem tam v pátek byl, tak u každý kasy seděl chlap a to nestíhaj, že tě volaj do rachoty ?? Taky tam stál nějakej kontrolor (manager asi), nebo co a buzeroval dvě Tvé kolegině.

    A abych nebyl mimo mísu, Tak přezuto mám na Polaris3.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 28.10.2011 08:20
     

    Přezuto nemám, ještě je u nás čas a odpolední teploty jsou stále kolem deseti. Je škoda zbytečně je ojíždět.

    Jinak zimní gumy v létě - sice vodu taky odvádějí, ale při vyšších rychlostech nesedí, právě proto, že jsou příliž měkké a jsou hlučnější, protože mají hrubý vzor. Dřív se dělaly universály. Takový kompromis a můžu říct, že nestály za nic. Mám hodně naježděno i na universálech, než jsme garážmistra přesvědčili, aby nám kupoval letní a zimní zvlášť. A to jsme jezdili na škodovkách, které se při stodvaceti klepaly, jak drahej ratlík a zdálo se, že si každý kus auta půjde vlastní cestou.Rozdíl byl znatelný. letňáky mají většinou vodící drážky, které odvádějí vodu a zimáky šipky, aby dobře hrabaly sníh. Je v nich dost rozdíl.

    Na nějaké ježdění po městě a okolí je asi fuk, jestli jezdíte na zimních v létě, ale po rychlostních silnicích je to docela o držku. Část sezóny jsem takhle asolvovala (dojížděla jsem zimáky), ale dobrý pocit to nebyl a dávala jsem si fakt bacha na rychlost a to ten náš dvoutunák dobře hačá. Jenže při vyšších rychlostech jsem měla pod zadkem divný pocit. Ne, že bych si pustila do gatí, ale zadkem jsou citít všechny změny v chování auta, to ví každý a zdálo se mi, že to není to pravý ořechový

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 28.10.2011 10:05
     


    tak63 napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    teď mi volali,jestli bych nešla do práceconfused smiley

    ... když jsem tam v pátek byl, tak u každý kasy seděl chlap a to nestíhaj, že tě volaj do rachoty ?? Taky tam stál nějakej kontrolor (manager asi), nebo co a buzeroval dvě Tvé kolegině.

    A abych nebyl mimo mísu, Tak přezuto mám na Polaris3.


    Minulej pátek jsem měla odpolední,zase jsi tam byl v blbou dobusad smiley sad smiley přijď v pondělí,to tam budu ránoplease smiley

    Jo a furt nemámstydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley snad o víkenduconfused smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 29.10.2011 14:12
     

    Drahuško, to je přesně ono.. proto se asi i Jaja zaobírá myšlenkou jen zimáků, protože člověk vlastně ani nejezdí, jen popojíždí. Osobně ani nemám aktuálně dálniční známku.

    Stalo se mi to samé, co Majčinému synu, že při sezónním přezouvání (v servisu brigádník) mi kola špatně vyvážili. Zřejmě tedy ne tak špatně jako jemu, protože to na jízdě nijak znát nebylo, ale při dalším přezouvání prý: "Kde vám to vyvažovali, to máte úplně blbě.." Pchm, ovšem na odpověď, že u nich, jim unikla info právě tak akorát o tom mladém brigádníkovi, co si najali, né už o slevě za špatně poskytnuté služby. eye rolling smiley 

    I proto jsem si říkala, že pokud by si ideálně nechával ta jedna kola člověk omrknout a dovážit, nejlíp asi mimo přezouvací špičku.

    Ještě tedy musím říct, že celkově pocit z toho, jak sedí na silnici maličké městské a jak velké těžké auto, je nesrovnatelný. S malým je to vždycky "větší adroš". eye rolling smiley grinning smiley

    Jaji, ty gumy byly Matador MP58, obyčejné levné gumy, žádná špička trhu. U motorek je to asi ještě markantnější, ale tam hodně platí, že ideální guma je pro každý model jiná, co vyhoví na jednom stroji, na druhém třeba totálně selže, jde o rozložení sil.

    Ze zajímavosti, kolik váží žabička?

     
  • Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 29.10.2011 14:17
     

    :-) kouknu do techničáku, zimáky mám nějaké Firestonky a jsem naprosto spokojená, v zimě jsem neměla jedinej problém. Zato po přezutí na letní jsem málem odletěla v dešti ze silnice, byla to 100% moje chyba vyjela jsem ze servisu stejně jako jsem jezdila na zimákách a letní mě málem zradily.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.