pondělí 29. dubna, 06:35 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se staví sen - Tv pořad

Datum: 04.03.2008 06:18
 

Dnes jsem náhodně pustila televizi zrovna v době, kdy tento pořad běžel - myslím, že se tato proměna velice povedla thumbs down .

Tady je odkaz na tento díl: [tv.sms.cz]

Koukáte na tyto pořady?

A zde je odkaz na starší díly: [tv.sms.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: Dadula1
    Status: nováček

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 01.04.2010 13:19
     

    Také patřím ke "konzervám", co se zařízení bydlení týče stydlin smiley .

    Pořad ale sleduju pravidelně (tedy když jsem doma), spíš jako inspiraci projednotlivé prvky, než celek.

    U těch designerů je jasně vidět nevybouřené mládí, které evidentně dlouho nebydlí ve vlastním a nemají rodinu. Nápady mají dobré, ale hrooozně nepraktické. Do katalogů a showroomů super, ale pro běžné bydlení a hlavně žití... thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 01.04.2010 17:58
     


    Majka napsal(a):

    Náhodou, mám lesk i mat v jendom, lesk se udržuje líp, asi záleží na materiálu. Já bych taky vyměnila dvířka horních skříněk. Osobně tyhle ostrůvky fakt nemusím, navíc stůl postavený delší stranou ke zdi je velmi nepříjemný na sezení a komunikaci při jídle, to mi vadilo nejvíc. a ta schizofrenní žloutozelená jako pozadí, tak tu jedinu bych skutečně nerozdýchala. Když jsem pak viděla, jak tam ti dva sedí u kafe v keramickým hrnku na suprmoderní stole... přišo mi to tragikomický. Ale oproti jiným dílům tohle nebylo úplně marný.

    Majko, asi jsem se špatně vyjádřila - truhlář mě upozornil, když jsem chtěla lesklá dvířka, že co do "stírání" všelijakých flíčků je ten lesk bez problémů, protože je úplně hladký, takže z toho jde celkem všechno dolů. Ale že je na tom vidět každý prst (takže pořizovat si to s dětmi je naprosto nevhodná záležitost). Neměla jsem ovšem možnost to ověřit v praxi, takže nevím. No snad budu pochopena smiling smiley, nevím jak to srozumitelně popsat. eye rolling smiley stydlin smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 01.04.2010 18:01
     


    Majka napsal(a):

    jak tam ti dva sedí u kafe v keramickým hrnku na suprmoderní stole... přišo mi to tragikomický.

    ... no a to je právě to, o čem jsem mluvila. Si myslím, že by měli přihlížet k tomu, jací ti lidé jsou a jak bydlí. Protože - teď to nemyslím nijak špatně - dovedeš si představit, že by tuhle modernu vymrskli u Monových??? Dyk by z toho Monču musel trefit šlak! Nemám nic proti supermoderním věcem, sama tenhle styl celkem můžu, ale přijde mi to jako kdyby k venkovskýmu stavení dali nerezový kovaný zábradlí! eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 01.04.2010 18:25
     

    Ono je to těžký, každý matroš i barva se chová jinak. Na mojí matný černý je vidět všechno, na šedé lesklé nic, žádné otisky se na tom nedělají. Taky mi ot není jasný, ale praxe to ukázala.

    Monču by vezli grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 06.04.2010 20:19
     

    Viděli jste včera ten masakr??? Takovej průser tu snad ještě nebyl.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 06.04.2010 23:52
     

    A co jim tam zase provedli za hrůzu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 07.04.2010 06:43
     

    jdu na to kouknout.....eye rolling smiley

    eye popping smiley ty woooo.....no měli by se po roce vracet nečekaně a koukat, jak si to lidi poopravili dle svého. Já bych je domů teda nepustila i za cenu, že je vše zadara. přeci jen v tom bydlím jááááá.....že?eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (07.04.2010 06:56)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 07.04.2010 06:55
     

    Dítěti, které doteď spalo v postýlce, udělali palandu, kterou potavili mezi dveře a okno. Což to by ještě tak nevadilo, ale ta palanda zasahuje až do toho okna, takže zaprvé dítě dosáhne na kličku, ale naštěstí neotevře, palanda tam zavazí, takže ani nevyvětrají. Zároveň ta palanda kryje radiátor. Aha, takže proto jim zakázali větrat grinning smiley Ovšem vtipný bylo, že na dvežřích vyměnili skla a polepili je bezpečnostní fólií. To, že děcko vypochoduje sklem okna z patra až na chodník, to je zjevně v pořádku. Prostě to uspořádání úplně k hovnu, nebezpečné, nepraktické... Kdyby to tam nešlo jinak uspořádat, ale na místo bez okna v koutě, kde by bylo bezpečno i pocitově, tam dali stůl a zavěsili trapně designové ratanové vejce, se kterým nehnou, protože jinde ho převěsit nejde. Kvůli týhle opičárně totiž museli udělat trám u stropu, protože ten stávající strop by to neunes. No hlavně, že sehnali originální třicetikilové kormidlo. Pánbůh mě netrestej, ale tohle je snad ten největší úlet v historii pořadu, i když tam byly různé hrůzy, tohle popírá naprosto všechna pravidla ergonomie, bezpečnosti, praktičnosti a nakonec to není ani žádná krása.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 07.04.2010 06:56
     

    Ještě mě napadlo, nebylo vám to děcko nějaký povědomý? Já mám zafixovaný, že nějaké podobné účinkovalo v reklamě, možná na plínky??? eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 07.04.2010 06:59
     

    Majka zrovna tak to vidím já.....matka aby ted měla strach, že jí dítě spadne z postýlky.....to je snad neskutečnost....děs!!!

     
  • Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 07.04.2010 07:39
     

    Majko neviděla jsem kouknu až bude kdy, joo byly tam hrůzy byly bílej plyšovej jelen, námořník v koutě,.......

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 07.04.2010 20:27
     

    tak jsem nevydr a musela jsem si to vyhledat smiling smiley

    [prima.stream.cz]

     
  • Autor: katgor1
    Status: nováček

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 24.04.2010 20:43
     

    Dobrý den chtěl bych se zepta, jestli někdo neví z jake písničky pochází ta pískaná melodie z úvodu pořadu.Moc se mi líbí. mls smiley smiling smiley love smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 26.04.2010 21:41
     

    Nám jde tak šíleně hnusně Prima, že mám podezření, že to je snad celorepublikově rušený, aby ten průser tohoto dílu nebyl vidět.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 07:52
     

    Majko,není,já to včera vidělaeye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.