pondělí 29. dubna, 05:48 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se staví sen - Tv pořad

Datum: 04.03.2008 06:18
 

Dnes jsem náhodně pustila televizi zrovna v době, kdy tento pořad běžel - myslím, že se tato proměna velice povedla thumbs down .

Tady je odkaz na tento díl: [tv.sms.cz]

Koukáte na tyto pořady?

A zde je odkaz na starší díly: [tv.sms.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 05.10.2008 19:40
     

    drahus, já trpěla, když ničili všechny ty věci. Jsem si říkala, že třeba ten člověk, pro kterýho to předělávaj může bejt spokojenej, ale po čase si řekne, že přece jen ten jeho původní závěs mu ten byt dělal útulnější... (pokud to tedy není případ, že by to tam už vyloženě nešlo) a přitom je už někde v konťasu thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.02.2009 13:39
     
    aaa.jpg
    Další fotografie:

    Nekoukal jste někdo včera?

    [www.iprima.cz]

    [prima.stream.cz]

    (video)

     

    Přeměna pro rodinu s dětmi v pěstounské péči.

     

    Mně se to teda líbilo moc (když si odmyslím "exteriér"), ale nedovedu si představit, že by tohle udělali doma třeba Monče - to bys asi moc nejuchala, co? confused smiley Přece jen by se mi do toho typu stavení líbil jiný styl.

    Výhrada: nepochopila jsem, KDE budou jíst!!! eye rolling smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (13.02.2009 13:52)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.02.2009 14:53
     

    Myslím,že zmiňovali nějakou přístavbu ve který se s jídelnou počítáconfused smiley do tý doby asi na zemiwinking smiley

     

    Barevně se mi to líbí,ale já jsem taková konzerva,takže ty sedací pytle nejsou nic pro mě-jo pořádná rohová sedačka kde se můžu rozvalit to je jinásmoking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.02.2009 15:24
     

    Anavi...mně se to taky líbilo, ale máš pravdu - ne u mne doma. winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.02.2009 16:47
     

    No tak na Monču jsem si taky vzpomněla. Když jsem viděla ty dva, jak vcházejí do toho stavení, bylo mi jasné, jak to musí dopadnout. Náhodou, tři místa na jídlo tam mají, u baru. A tři místa na pytli k sezení, jak tvrdili, tak tam si budou talíře balancovat na kolenou.

    Takže část rodiny bude mít modřiny, jak budou padat z těch barových židliček, druhá skupina bude mít pokecaný trika. Lehká identifikaco, kdo patří kam.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.02.2009 17:39
     

    Tak me se to libi moc, cekala jsem na to az to zacne v tv a pak jsem zapomnela eye rolling smiley posledni dobou se ty designari trochu umirnili a zacina to byt i k ziti! hlavn tyhle barvicky ja muzu,asi si to pustim na netu ze zaznamu smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 15.02.2009 00:30
     

    suee, mně se to líbí z hlediska koukatelnostithumbs down (o barvičkách ti nemusim povidat winking smiley ), ale moc ne z hlediska "zasazení" do prostředí, no a praktická stránka se mi zdá vitekde smiling smiley. Pro mě je na prvním místě pohodlí, na druhém až to, jestli z toho někdo padne dizajnově na prdel smiling smiley, jestli chápeš smiling smiley.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 15.02.2009 11:14
     

    Anavi, naprostý souhlas. Je to trochu otočený na ruby, design by měl nejdřív splnit účel a následně by měl být estetický.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 16.02.2009 15:55
     

    Ivco to s tebou souhlasim, ja videla zatim jen ty hotove obrazky a hrozne mi to padlo do oka...

    Dal jsem to ale vubec nezkoumala, jako pro koho to je a kde to je, chci se podivat na cely dil na netu,az bude cas eye rolling smiley

    Prakticnost je u me vzdy na 1.miste designem si pak uz nepomuzu! grinning smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 19.02.2009 11:36
     

    Je to někdy zajímavé co dokáží vymyslet a jak umí rozzářit celý interiér, ale doma bych je nechtělawinking smiley

     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 19.02.2009 13:00
     

    Já si nemůžu pomoct, ale ani jeden interiér mě po proměně nedostal, všechno dost nepraktický, a vůbec neposlouchají majitelé bytů, domů... Neplní přání lidí, ale spíš si jen tak hrajou, pro zábavu. thumbs up

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 19.02.2009 13:03
     

    Tak s tim s tebou Lenko souhlasim, neposlouchaji ty co je pro ne prestavba urcena a to je velika skoda! jakoby si jen chteli delat reklamu...thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 20.02.2009 11:13
     
    83-209151-j.jpg

    [utulne.centrum.cz]

     

    Včera se mi tam líbila ta posuvná stěna, kterou oddělili chodbu od kuchyně thumbs down

     
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 20.02.2009 11:57
     

    Včera to nebylo špatné, ale nějak extra mě to nenadchlo. Líbil se mi ten kamenný obklad a taktéž posuvná skleněná stěna, ale jinak mdlé. U Báry doma to bylo teplejší, živější a útulnější. Možná až to zabydlí tak se to zvedne.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.02.2009 17:47
     

    Viděli (y) jste včera????Ten novej designereye popping smiley love smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.