pondělí 29. dubna, 00:04 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se staví sen - Tv pořad

Datum: 04.03.2008 06:18
 

Dnes jsem náhodně pustila televizi zrovna v době, kdy tento pořad běžel - myslím, že se tato proměna velice povedla thumbs down .

Tady je odkaz na tento díl: [tv.sms.cz]

Koukáte na tyto pořady?

A zde je odkaz na starší díly: [tv.sms.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 15:24
     

    Připadá mi,že úroven šla hodně dolů. Jakoby zkušení designeři nechtěli špinit svoje jméno něčím podobným tak tam chodí už jen spíš takový zbytek, co se chce zviditelnit a jinak se nedaří.....a podle toho pak taky ta proměna vypadá thumbs up Momentálně se vydaří jakž takž jeden díl z pěti, dřív se na to aspon dalo koukat, teď už v ukázkách šílím, proboha co jim tam zase dělají za hrůzy grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 16:42
     

    S tou podlahou, jeslti jsem to v tom svém šíleném příjmu zaregistorvala dobře, tak to chtělo strhnout, vysekat a vylít stěrkou |To se ovšem za tři dny nedá stihnout ani omylem. Nám právě toto zabralo nejvíc času a energie z rekonstrukce. Takže nalepit na to kámen bylo taky asi to nejrychlejší (sponzora nepomíjím). Každopádně mě zaujalo v zmiňvané diskuzi, jak tam někdo (možná majitelka bytu) psal, že oni přijedou a postaví v podstatě kulisy za šílený prachy. Nerozumím tomu, proč by mělo být méně atraktivní pro diváka protáhnou termín klidně i na pár týdnů, ale vyřešit daný prostor poctivě a lid prostý něčemu přiučit. Tohle je jen prodrbání vysílacího času, mic víc. A i ten je ještě víc znehodnocen dementními výstupy moderátora, který má k mému překvapení občas rozumnější pohled na věc, než odborník v uvozovkách.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 17:07
     

    Haňulko,myslím,že by sa ti tu niečo mohlo páčiť.

    [dornob.com]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 19:08
     

    Jaký Hanulko???Tiež sa mi to páči, a ako eye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 19:52
     

    Včera jsem u Jak se staví sen málem zkolabovala!! Ta modrá byla hrozná, snesla bych do ložnice nebo dětského pokoje, do obýváku mi přišla nepoužitelná!!!! eye rolling smiley K tomu ten styl nové + staré, to mě též neoslovilo thumbs up. Šutr na podlaze... no asi aby ten obývák byl pocitově ještě studenější... eye rolling smiley. Fakt lituju ty lidi, dneska jsme si s kolegyní zase říkaly, že bychom asi až do rána brečely sad smiley angry smiley, kdyby nám něco takovýho doma vymrskli. To si radši budu sama sobě architektem, ať z toho klidně šílí moje okolí, ale já se v tom budu cítit dobře a působí to na mě hřejivě a útulně. Vytvořit mi takovejhle obývák, mám z toho noční můry...

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 21:22
     

    anny love smiley, tvé odkazy jsou vždycky exkluzivní.

     

    Majčí, máš pravdu, v diskusi je spousta velmi trefných názorů, něco jsem prolétla. Např. ta definice formátu pořadu, že se jedná o reality show teleshopping.. Holt je to tak sad smiley. A předražené kulisy rovněž sedí.

    -----------

    Někdo se tam vyjádřil o Bydlení je hra, že se jedná o zoufalost, kterou si zaplatíte; tedy to si nemyslím. Neříkám, že jsem hýkala nadšením ze všeho, co jsem měla možnost vidět, ale koncept i přístup je prostě diametrálně odlišný, výsledky i pořad samotný mi připadnou daleko hodnotnější.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hanule (27.04.2010 21:44)
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 21:37
     

    Majko,nebudeš mi veriť,ale hneď ako som to odoslala,tak si ma napadla aj Ty. Len som sa nechcela vnucovať. smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 28.04.2010 06:49
     

    grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 28.04.2010 11:35
     

    Anavi, to je právě ten problém, že oni nerespektují toho, co tam bude bydlet a prosazují svůj pohled za každou cenu. Ona ani tahle proměna nebyla ve výsledku špatná, ale pro naprosto jinou cílovou skupinu. A hlavně je tam utopeno spoustu prachů bezúčelně, aniž by se vyřešily skutečné problémy daného interiéru. Ovšem pro zadavatele je to zadarmo, takže když podepíše nějaké podmínky, tak se nemůže divit. Podle mě je to jen exhibice bez hlubšího smyslu. Oni těm lidem nechtějí pomoct, to není jejich cíl.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 03.05.2010 21:25
     

    Jsem zvědavá na dnešek,snad u toho neusnu

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 04.05.2010 08:33
     

    Mě se to včera docela líbilo, přišlo mi, že to zařídili celkem účelně a vkusně. Jestli to bylo opět forový jako v předešlém dílu netuším. Nejvíc se mi asi líbila ta fotka s afričankou! tu bych si taky dovedla doma v pracovně představit thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 04.05.2010 23:21
     

    Kolegyně mi to dneska s nadšením líčila, tak asi opravdu dobrý , ještě jsem to nezkoukla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.05.2010 21:17
     

    Tasím žehlení a jdu u toho sledovat, co zase vymyslej winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.05.2010 21:48
     

    Musím se vám přiznat, že slovenština té designerky mě neskutečně dráždí. Ani to neumím zdůvodnit.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.05.2010 21:58
     

    Já se tam ještě nedokopala grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.