pondělí 29. dubna, 01:57 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se staví sen - Tv pořad

Datum: 04.03.2008 06:18
 

Dnes jsem náhodně pustila televizi zrovna v době, kdy tento pořad běžel - myslím, že se tato proměna velice povedla thumbs down .

Tady je odkaz na tento díl: [tv.sms.cz]

Koukáte na tyto pořady?

A zde je odkaz na starší díly: [tv.sms.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 08:32
     

    Jo včera se zase předvedli thumbs up dát do obýváku na zem mramor a mini sedačku plus studený barvy thumbs up Hezký by to bylo třeba pro mladou holku či kluka do studentského bytu, ale pro rodinu ani omylem sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 09:33
     

    Mě stačilo vidět ty dva autory a bylo mi jasný, jak to dopadne. I když pár prvků se mi tam líbilo. Je zajímavá diskuze na idnes, píše tam i majitelka bytu, jak s nima Prima vydrbala. Některý připomínky jsou sice přehnaný, ale vcelku je to průser.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 10:38
     

    nevydržala som a mrkla som sa na to. Zaujímalo by ma,kam posadia prípadnú návštevu? Na zem? Ocenila som posuvné dvere.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 10:51
     

    Majko díky za tip, jdu si to přečíst, ono tam pár věcí opravdu nebylo špatných, ale celkově pro mladou rodinu na dalších 10-20let nepoužitelný!

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 10:55
     

    Hlavně ten mramor na podlaze určitě ocení to jejich očekávané mimčoeye popping smiley není nad to,učit se chodit a padat na takovém typu podlahyeye rolling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 12:19
     

    Ti budou mít mimčo, co rovnou umí chodit, ne takový co po každém druhém kroku padá na hlavu.winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 13:14
     

    Zajímavá diskuze pod článkem, fakt super, že se tam Tereze přímo vyjadřuje. Už včera jsem se divala, proč k nim po měsíci nepřišli confused smiley a ted už vím, nechtěli slyšet kritiku.....

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 13:33
     

    Kde je ten článek??

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 14:13
     

    Aj ja prosím please smiley Kde je ten spomínaný článok na idnes? Hladala som,ale nemohla som nič nájsť

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 14:16
     

    Já si nevšimla,že je to na idneseye rolling smiley [bydleni.idnes.cz]

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 14:18
     

    idnesový článek

    Vstup do diskuse je úplně dole na stránce, pak.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 14:39
     

    Díky,už som si to našla a chcela sem hodiť odkaz,ale Haňule bola rychlejšia.

    Já teda neviem,ale mám len já ten dojem,že si Prima najprv nasmlouvá sponzory a potom ich produkty proste MUSÍ použiť pri prestavbe ? Nezdá sa to aj vám ? Proste našli sponzora-dovozcu italského mramoru,tak holt neštastníci museli dostať mramorovú podlahu.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 14:50
     

    Anny naprosto spávně, v diskuzi majitelka píše, že to vysloveně nechtěli. Nechali se ukecat na laminátovou podlahu, ikdyž preferovali koberec a ejhle. Stejně dostali mramor thumbs up

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 15:04
     

    Připadne mi absurdní celý koncept pořadu. Všechno hnané na efekt a bez rozmyslu - jediná změna k "lepšímu", původním zařízením se netříská a nepáře se, jen se oblepuje exekučními samolepkani. Zbytek oproti prvním dílům naopak ještě víc zabsurdněl, zkrácen čas na honičku, atraktivní možná tak z dramaturgického hlediska, ovšem ne pro faktickou realizaci něčeho, co stojí nemalý peníz (byť darovaný), ale zejména - něčeho, v čem se má bydlet a existovat nikoli v řádu pouhých hodin, nýbrž let.Majitelům se tradičně nenaslouchá, naopak jsou spíše v totální ignoraci sad smiley thumbs up. Sorry, ale za 48 hodin nepochopí prostor ani odborník, natož aby klient dokázal a stihl zformulovat všechna svá přání. Sem tam nějaká zdařilá myšlenka, nádherný a funkční kousek nábytku, ovšem celek nemůže vyhovět.

    Přijde mi to jako výsměch oboru, ale především klientovi.

    Ona, když se nad tím zamyslím, varuje už úvodní znělka - nemohu si pomoct, ale mám-li nesnáze nejen se vzhledem, ale i FUNKCÍ užívaného prostoru, obávám se, že nepotřebuji hýřivý dekotým eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley , ale přemýšlejícího a NASLOUCHAJÍCÍHO bytového architekta. Tohle je něco jako předražená prosklená kadeřnictví v nákupních centrech - nejde o účes.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 27.04.2010 15:08
     

    Je to dost možné, anny, dobrý postřeh. Potom se ovšem divím, že předem nasmlouvaným sponzorům alespoň trošku neuzpůsobí výběr "šťastného klienta" z řad zájemců. eye rolling smiley eye rolling smiley Už tady na tomhle bodě se ukazuje totální nedostatek PŘEDVÍDAVOSTI. Nebo oni je losují? confused smiley

    anny napsal(a):

    Díky,už som si to našla a chcela sem hodiť odkaz,ale Haňule bola rychlejšia.

    Já teda neviem,ale mám len já ten dojem,že si Prima najprv nasmlouvá sponzory a potom ich produkty proste MUSÍ použiť pri prestavbe ? Nezdá sa to aj vám ? Proste našli sponzora-dovozcu italského mramoru,tak holt neštastníci museli dostať mramorovú podlahu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.