pondělí 29. dubna, 03:50 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se staví sen - Tv pořad

Datum: 04.03.2008 06:18
 

Dnes jsem náhodně pustila televizi zrovna v době, kdy tento pořad běžel - myslím, že se tato proměna velice povedla thumbs down .

Tady je odkaz na tento díl: [tv.sms.cz]

Koukáte na tyto pořady?

A zde je odkaz na starší díly: [tv.sms.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 28.02.2009 13:23
     

    Neviděla!!! Tak kterej to je? winking smiley

    [www.iprima.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 28.02.2009 13:45
     

    Ten David Machač?

    [prima.stream.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    zuzana gabcova

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 17.08.2009 22:43
     

    love smiley liby se mi vase porady a rada bych si zmnenila kuchin jestli toje mozne prosim napiste nam tesime se navas dekujem za vasi odpoved jsme s brna

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 06:21
     

    Kašli na kuchyň, teď nutně potřebuješ kurz češtiny!winking smiley Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 07:40
     


    SPIKE napsal(a):

    Kašli na kuchyň, teď nutně potřebuješ kurz češtiny!winking smiley Věra

    grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 07:48
     

    Spike dobrýýý thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 08:48
     

    On se občas sekne v pravopise každý, ale co je moc, to je moc. Na to jsem nemohla reagovat jinak.

    Ale já jsem na to někdy asi dost ujetá - v časopisech si chyby opravuji (a že tam těch hrubek bývá!), kamarádkám (tedy jen těm, o nichž vím, že to unesou) vracím opravené maily a sms. grinning smiley Chápu překlepy, chápu i, že ne každý je v rodném jazyce odborník, ale tolik chyb v jediné větě, to je fakt síla. Přece, když nevím nebo si nejsem jistá, tak zvolím jinou formulaci. On je ale hlavní problém, že podobní jazykoví ignoranti jsou přesvědčení, že je to ok. Národní buditelé se musí (tak teď jsem hledala v Pravidlech českého pravopisu - správně je oni musí i oni musejí) v hrobě obracet. Věra

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 09:06
     

    Veri, ... ty keby si sa narodila o nejaky ten piatok skor...tak si myslim, ze by si medzi tych narodnych buditelov stopro patrila!!!...taku krasnu plamennu rec na obhajobu rodneho jazyka sa v dnesnej dobe malokedy vidi!!smiling smiley

    -------------------

    Tentoraz si nerobim ani nahodou srandy, vazne!!! Uff...a vsimni si, ze som sa fakt snazila i pisat bez prklepov..co v mojom pripade je casto usilie nad moje "schopnosti"...stydlin smiley ...a teda kludne som tu nejaky zase mozno nechalaeye rolling smiley

    ------------------------ Haha...ze vaham!!!!!!..ako stale sa mi to podari! Aj ked po sebe fakt text citam nez ho odoslem...ale ja naozaj to nevidim eye popping smiley...az potom!!!! Hm...ono ja som si vedoma, ze sa totiz viac sustredujem na obsah a ta...forma mi potom nejak unikaaa..
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (18.08.2009 13:42)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 10:44
     

    Opravdu jsem se nějak moc rozohnila. V běžném jazyce se dají tolerovat chyby (ale nesmí jich být zas moc), ale na veřejnosti - ve styku s úřady, v časopisech, v tv by měla být čeština spisovná a bez chyb. Dojímá mě, když se někdo pere s tím, zda napsat děvčata byly nebo byli, a dělá si zbytečný problém, když správně je děvčata byla. Nejsem češtinář, vystudovala jsem matematiku, ale vždycky jsem ráda četla i psala slohy, tak mám asi trochu v oku pravopis. A opravdu to až fyzicky bolí, jak se dnes čeština przní. Tady jen tak tlacháme o životě a hlavně kytičkách, tak se nemůže očekávat nějaký brilantní sloh či pravopis, překlepy jsou taky časté (to je vidět, jak často po sobě pak opravuji textwinking smiley ), ale když takhle někdo vybočí z únosného průměru, tak to je smutné. Ale takováto "čeština" je vidět i v diskuzích na SEZNAMU v novinkách. To by člověk brečel, nejen nad obsahem, který evidentně prorazuje IQ tykve, ale i nad formou a pravopisem. Tak to už by mohlo stačit, jdu se zabývat radši kytičkami a právě teď úklidem dětského pokoje, což je taky hrůza. grinning smiley Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 18.08.2009 11:58
     

    Věrka....na 100% s Tebou souhlasímsmiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 19.08.2009 22:26
     

    Věrko, tvůj názor naprosto sdílím - holky už mě znají winking smiley, taky těžko "přecházím" chybky v rodném jazyce grinning smiley.

     

    MOhla by se ti líbit tahle diskuze winking smiley grinning smiley

    [www.week.cz]

     

    Si troufám říct, že jsem díky tomu to mě-mně konečně pochopila smiling smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (19.08.2009 22:28)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.11.2009 21:23
     

    [bydleni.idnes.cz]

     

    líbila se mi hlavně ta lodžie thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 17.11.2009 17:14
     

    Koukám na to ted docela pravidelně. Včerejší díl mě teda nenadchnul vůbec, pro toho 10leteho kluka to nebylo to pravé ořechové ale určitě lepší než předtím. Zato minulý díl, půdní byt mladých manželů neměl chybu, předělávali jim obývák s kuchyní a jídelnou a ten se mi teda líbil moc, hned bych se tam mohla nastěhovat smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 17.11.2009 21:40
     

    Já si včera říkala, že konečně vybrali někoho, kdo si tu změnu zaslouží, ale ten výsledek... z mého pohledu to odbyli nebo byli tak svázaní nábytkem sponzora? Desetiletýmu klukovu udělají skoro manželskou postel a dospělé studentce rozkládací gauč. eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 17.11.2009 21:42
     

    Přesně jsi to trefila , oni tam ted hodně cpou toho sponzora a to hold pokaždé taky nejde! thumbs up Ten klučičí pokoj byl studenej hotelovej kamrlík a ne dětský pokoj...ocení to nejdřív za 10 let...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.