neděle 28. dubna, 23:43 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se staví sen - Tv pořad

Datum: 04.03.2008 06:18
 

Dnes jsem náhodně pustila televizi zrovna v době, kdy tento pořad běžel - myslím, že se tato proměna velice povedla thumbs down .

Tady je odkaz na tento díl: [tv.sms.cz]

Koukáte na tyto pořady?

A zde je odkaz na starší díly: [tv.sms.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.01.2010 14:26
     

    I tak to vypadá hrozně, záměr nezáměr thumbs up eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.01.2010 17:32
     

    Koukám,že jsem zase o něco přišlagrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 13.01.2010 17:33
     

    se koukni do toho odkazu a budeš v obraze tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 09:07
     

    Teď posledně se jim ta kuchyň povedla, viděla jsem jen kousek, ale tohle by se mi líbilo thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 10:10
     

    no ale mě připadalo, že mladý moc nadšený nebyli...aspoň to byl můj pocit

     
  • Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 10:31
     

    Já bych nadšená tentokrát byla

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 11:44
     

    Sleduji to celkem pravidelně a poslední 2díly mě zaujaly oba. Oproti těm divočinám do kterých bych nechtěla přijít ani na návštěvu se jim ted docela dařilo....

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 14:09
     

    Jo, teď ta kuchyňka byla fakt superthumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 14:10
     

    JJ byla skoro jako od Majky, ale jen skoro grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 21:23
     

    Holky, to mluvíte o té černé lesklé kuchyni??? eye popping smiley

    Já jen, že jsme dneska přišly s kolegyní do práce a ona: Vidělas tu černou kuchyň? A já: Udělat mi něco takovýho doma, tak to obrečím! A ona: No mě by rovnou odvezli... eye rolling smiley

    Mně se ta kuchyň vůbec nehodila do toho staršího baráku a už vůbec ne k těm lidem.Přišli mi, že jsou spíš typ na něco přírodního, dřevo a tak... Ten ostrůvek zaplnil tu kuchyň, přišlo mi tam moc málo místa a rozčilovalo by mě to pořád obíhat.

    Ale jak je vidět, je to věc názoru. Já mám radši světlejší věci, tohle mi připadalo takový smutný... a navíc: ten lesk je naprostá sebevražda, co se týká údržby thumbs up A v černém provedení to musí bejt pruda dvojnásob... confused smiley

    [prima.stream.cz]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (31.03.2010 21:35)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 21:53
     

    Náhodou, mám lesk i mat v jendom, lesk se udržuje líp, asi záleží na materiálu. Já bych taky vyměnila dvířka horních skříněk. Osobně tyhle ostrůvky fakt nemusím, navíc stůl postavený delší stranou ke zdi je velmi nepříjemný na sezení a komunikaci při jídle, to mi vadilo nejvíc. a ta schizofrenní žloutozelená jako pozadí, tak tu jedinu bych skutečně nerozdýchala. Když jsem pak viděla, jak tam ti dva sedí u kafe v keramickým hrnku na suprmoderní stole... přišo mi to tragikomický. Ale oproti jiným dílům tohle nebylo úplně marný.

     
  • Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 22:01
     

    Já neviděla celý pořad jen závěr, takže jak vypadal barák nevím, prostě ve srovnání s jinými dily tohle byla špice. JJ ta zelená by měla mít jiný odstán, ale to je detail, který se dá změnit.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 31.03.2010 22:48
     

    Ivy -souhlas. Hlavne nechápem,prečo im urobili čiernú kuchyňu,keď pani na začiatku jasne povedala,že by si priala svetlé farby.

    BTW .-mne sa tento program vobec nepáči. Nápad je dobrý,ale v žiadnom prípade nie povodný. Mne sa zdá že 80 percent času je venovaných rádoby srandičkám,predstavovaniu návrhárov.Kamera a strih je jak od neuzananého avangardného umelca,čo sa snaží realizovať. Takýto program si vyžaduje klasický prístup,bez rýchlých prestrihov,aby sa divák stihol zorientovať,dobre si prezrieť jak sa čo zmenilo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 01.04.2010 06:51
     

    anny souhlasím s Tebou....je to hrozně rychle sestříhaný. Architekti se předvádí v tom nej nej, ale někdy to přeženou. A je pravda, že mladý na začátku povídali, že chtějí světlé barvy. Taky už jsem psala. že mi připadalo, že mladý nebyli moc nadšený....takový pocit jsem z nich měla já.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jak se staví sen - Tv pořad

    Datum: 01.04.2010 07:40
     

    Já tenhle pořad nesleduju pravidelně, občas na něj prostě natrefím. A vždycky si říkám, kdo chce kam, pomozme mu tam. Lidi jsou do tohoto pořadu dobrovolně, nikdo je nenutí, tak musí také pak nést následky toho výsledku.

    Osobně bych se do pořadu nepřihlásila, i když to dostanou zadarmo, protože bydlet pak, nebo eventuelně předělávat na vlastní náklady něco co se mi nelíbí za to nestojí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (01.04.2010 07:41)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.