sobota 4. května, 18:54 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert

Co vám nepřežilo letošní zimu?

Datum: 07.04.2011 22:26
 

Tak jak jste na tom? Máte nějaké ztráty?

 

Mě hlavně mrzí ty vřesy, vypadají opravdu na vyhazov.

Pak mi vymrzly obě šalvěje, jedna léčivka a druhá kvetla růžově ( názvy nevím ).

Dost mi vymrzly i astry ( aster alpinus ) a některé třapatky. Ale ty jsou pokládány za krátkověké trvalky.....

Taky jedna hortenzie ( ale stejně kvetla zmetkovitě ), tak šla dnes ven. A růže jsou taky kaput. Zbyla mi jedna New Dawn. Ale měla jsem jen 4.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 19
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 19:21
     

    rybíz i angrešt v pr...i...angry smiley všechny kuličky v háji

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 19:33
     

    Tak ne ně jsem se nedívala. mám nové stromky a letos jsem měla poprve ochutnat.. sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 20:29
     

    Drahuš já nic takovýho ještě nezažila....., že zmrznou listy a květy beru, ale už zelený merunky a švestky a rybíz a angrešt....to vidím fakt prvně v životě.sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 21:06
     


    drahus napsal(a):

    Mám totálně omrzlou lantanu (velký keř, který jsem dostala loni od Missi), oxails, begonky i voskovky. (plačící smajlík) Všechno jsem měla zabalený v igelitech a houby platný. Muškáty a macešky to zvládly. Jsem úplně bez nálady. Doufám, že lantana znova obrazí. Jak to zvládnou oxailsy, to teda nevím. Vydržel jen ten můj stařičký sad smiley

    jaké oxalisy jsi měla? Rozmnožil se mi ten zelený, cos mi darovala a úspěšně množím fialový od irisky, tak bych se případně podělila.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 21:22
     

    Anavi děkuju. Můj starý to vydržel, ale dostala jsem letos dva červené a dva zelené a jsou asi v čudu..

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 21:23
     

    Mně zmrzly všechny kopřivy, co jsem měla na okně sad smiley Byly tak krásný, sakryš!!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 21:29
     

    Já tu velkou dala domů k ibichům a malé od tebe jsou v pařníku. Ten jsem ještě neprohlížela eye rolling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 21:31
     

    Mně nezůstala ani jedna, Drahuško sad smiley I ty,co bly u muškátů jsou v háji. Už jsem si objednala nová semínka. Objednala jsem si i ty, co jsem minule zapomněla

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 05.05.2011 23:02
     

    Tak jsem to konečně všechno pročetla.. holky, neděste mě. Já za světla zahradu projít nestihla, tak se předem obávám, co mě čeká. Jestli to ten obrážející javor zase dorazilo, tak mě klepne.

    Nechala jsem venku jeden obří květináč se surfinkou, protože se mi ho nechtělo při té tíze přenášet, a vypadá to, že surfinka to přežila. Osázené truhlíky a nádoby jsem radši natahala domů.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 06.05.2011 06:51
     

    Já pitoma dala ven klívii...a neuklidila. Takže si dovedete představit, jak vypadá. eye rolling smiley

    Namrzly mi neuklizené balkonovky (durmany, hořcové stromky, řecká....), ale ty se doufám vzpamatujou. Horší je to se švestkama, třešněma, višněma, meruňkama....a že jich letos mohlo být. confused smiley sad smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 06.05.2011 07:23
     

    Taky rozšířím svůj výčet - jahody, kanadské borůvky, angrešty, švestka a můj miláček - drahý roubovaný převislý červený buk.

     
  • Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 06.05.2011 07:31
     

    Vidím z okna na trávě jinovatku sad smiley , tak jsem zvědavá s čím omrzlým se k vám přidám...Se mi zdá, že naproti to odnesly tetiny jahody, na ty svoje nevidím. Podle teploměru tu ale nemrzlo, no uvidíme. Kruci, kdy už bude po ránu teplo?

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 06.05.2011 07:42
     

    Dagmar Honsová hlásila přízemní mrazíky ještě i na příští týden.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 06.05.2011 07:45
     

    ať se jde DH s takovou předpovědí zahrabat angry smiley

    (já vím, že za počasí meteorologové nezodpovídají, ale jsou po ruce winking smiley)

     
  • Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 06.05.2011 07:47
     

    No, tak to mám radost. Budeme vše chodit kupovat do obchodu, ale kam? V Polsku jim to určitě taky pomrzlo a ze Španělska a celkově z jihu to bude za ceny vpravdě lidové...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.