sobota 4. května, 07:59 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert

Co vám nepřežilo letošní zimu?

Datum: 07.04.2011 22:26
 

Tak jak jste na tom? Máte nějaké ztráty?

 

Mě hlavně mrzí ty vřesy, vypadají opravdu na vyhazov.

Pak mi vymrzly obě šalvěje, jedna léčivka a druhá kvetla růžově ( názvy nevím ).

Dost mi vymrzly i astry ( aster alpinus ) a některé třapatky. Ale ty jsou pokládány za krátkověké trvalky.....

Taky jedna hortenzie ( ale stejně kvetla zmetkovitě ), tak šla dnes ven. A růže jsou taky kaput. Zbyla mi jedna New Dawn. Ale měla jsem jen 4.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 19
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 18.05.2012 22:18
     

    Tak tady jsem se snad ani neměla dívat. Uvádíte tu takové škody, to jsem zvědavá, jak to bude u nás. Na balkoně mám všechno v pořádku, na zahradě zatím nevím.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 19.05.2012 20:02
     

    Já jsem dneska objevila zmrzlý ibišek. To by mě zajímalo co Mona. Ta z nich má živý plot eye rolling smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 19.05.2012 20:08
     

    ... ad brambory rané - jsou přeci rané, tj dávají se určitě dřív protože už o prázdninách bývají do polévečky :-). Mně to prevít sežehlo hosty, truhlík s vysetýma cíniema a jinak jakž takž..... ale u našich pohroma, všechno v čudu (naše už letos nezaseli, takže máti poslouchá jen nářek vedle od sousedky, no ale naštve to...)

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 19.05.2012 22:08
     

    Tak nám se ty mrazy naštěstí vyhnuly, všechno máme v pořádku. Jsem ráda, stačí ztráty, které mám po zimě.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 19.05.2012 22:13
     



    gabca napsal(a):

    Tak po dnešním mrazivém ránu, cca -3 °C jsou v prdeli švestky, saláty, jiřiny jsem přikryla a i přes netkanku jsou mírně načernalé, dokonce i levandule mi namrzla, čechravy, kapradí. No, co je namrzlé, snad znova obrazí, ale je to škoda.

    Ještě že jsem ty balkonovky uklidila. A dneska už jsou venku, tak ať mě už ti ledoví muži nes...u! angry smiley

    Tak abych to měla komplet ještě ibišek je namrzlej a u jahod jsou prostředky černý. Se na to vy....., vloni shnilý, letos zmrzlý. angry smiley

    Ale nejvíc trápí chlapa ty švestky. Koupil si předloni asi 10 stromků různých odrůd. Letos to vypadalo na první úrodu a zase prd, velebnosti. thumbs up

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 18.06.2012 18:25
     

    Tak aby sme len nenadávali, musíme sa na to pozrieť aj s tej lepšej stránky. Všimli ste si ? Aspoň u nás - zatial žiadné portugalské mrchy. A to ani v daýdivom počasí. Jak je to u Vás ? prežili ?

     
  • Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 18.06.2012 18:41
     

    U nás přežili, a už jsem vysypala za 200kč feramolu

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 18.06.2012 19:12
     

    zatím jsem jich našla pár.....takže za sebe zatím říkám dobrý

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 18.06.2012 19:34
     

    Jájo, já si neviem vysvetliť ináč, len že sa u Vás, na horách už aklimatizovali. Tí naši boli taký zmäkčilci neotužilí.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 18.06.2012 21:07
     

    Čau Anny, že se taky ukážeš smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.