sobota 18. května, 06:07 Svátek má Nataša
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert

Co vám nepřežilo letošní zimu?

Datum: 07.04.2011 22:26
 

Tak jak jste na tom? Máte nějaké ztráty?

 

Mě hlavně mrzí ty vřesy, vypadají opravdu na vyhazov.

Pak mi vymrzly obě šalvěje, jedna léčivka a druhá kvetla růžově ( názvy nevím ).

Dost mi vymrzly i astry ( aster alpinus ) a některé třapatky. Ale ty jsou pokládány za krátkověké trvalky.....

Taky jedna hortenzie ( ale stejně kvetla zmetkovitě ), tak šla dnes ven. A růže jsou taky kaput. Zbyla mi jedna New Dawn. Ale měla jsem jen 4.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 19
  • Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 09.05.2012 19:16
     

    Ruji dej čas je to lenoch, mě teprve začala rašit. A taky komule se probudily v posledních dnech a hodně blbě, v sobotu omrznou a růst začnou někdy v červnu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 09.05.2012 21:42
     

    mě se komule už také probudila, ale zítra ji půjdu přikrýt, aby tohle nebyla jen vzpomínka na loňské léto nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 09.05.2012 21:46
     

    Tak komule přikrývat nebudu to jsou nezmaři, je víc kytek co by potřebovaly přikrýt:-( a nebudu doma, bude to na nich.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 09.05.2012 21:55
     

    Mně kleopatřina jehla taky zdechla, ale to mi ani nevadí. Spíš jsem špatná z obou vistárií. Jsou hodně mizerné. Pod pergolou není vůbec stín, nahoře se krčí jen pár lístečků a ta na domě je taky téměř zdechlá Chjo sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 09.05.2012 22:28
     



    jaja99 napsal(a):

    Tak komule přikrývat nebudu to jsou nezmaři, je víc kytek co by potřebovaly přikrýt:-( a nebudu doma, bude to na nich.

    ... JAjo já budu muset projít celou zahradu, hortenzie jsou mizerný,mám asi 5 keřů v všechny stojí za prd a už mám po zahradě natahané květináče, to abych je zase nosila do chaty.Balkon mám také osázený.. to by se z toho jeden po... thumbs up

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 09.05.2012 23:10
     

    4 obrovský trsy kleopatřiny jehly jsou ve pryč, komule asi taky, na podzim sázené tulipány, řepčíky kostkované, česnek bulharův, nějaké listopadky - kruciš, jedna meruňka, jedna mladá hrušeň, ibišek bahenní, irský vřes thumbs up sad smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 13.05.2012 07:35
     

    V pátek jsem měla čas pořádně obhlédnout škody po letošní zimě. Mám pryč 3 ks zimolezu --Lonicera nititda, 5 Ks brslenů -Eonymus fortnei (brslen přežil jediný, schovaný pod kupou dubového listí), Komule davidova, jeden venkovní ibišek (druhý na jiném místě krásně jede), jedno nové kapradí, chryzantémy, floxy, čistec vlnatý, žluté krásnoočko, lupina, hortenzie,hodně zničená je i obyč žlutá denivka, sad smiley.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 13.05.2012 08:59
     

    peefko, to je tedy rána - takových rostlin. To je mi moc líto. Já jsem měla taky ztráty, ale zdaleka ne takové jako ty.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 13.05.2012 17:30
     

    peefko, nitidě dej čas, já chtěla čtyři kusy vykopat a na kompost s nima a obrážejí !!! Jeden ibich z těch zatracených začíná taky ožívat!!! please smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 13.05.2012 17:52
     

    babkoelo, s tou jehlou jsem nechtěla věřit ségře, že asi letos odešla. Přivezla jsem jí ji před lety a nikdy žádný problém.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 13.05.2012 20:48
     

    Já je vypiplala ze semínek, asi 8 let OK, ale letos KO.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 13.05.2012 21:09
     
    p1060607.jpg

    ... jdu to omrknout zítra, eye popping smiley // foto Flora Olomouc - jen tak, pro potěšení oka flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 14.05.2012 00:25
     



    Majka napsal(a):

    babkoelo, s tou jehlou jsem nechtěla věřit ségře, že asi letos odešla. Přivezla jsem jí ji před lety a nikdy žádný problém.


    Kolegyně z práce je přírodní úkaz - je snad jediná z mých známých, které jehla přežila zimu.

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 16.05.2012 10:24
     

    Já letos pláču nad knifónií, modřínkem, tůjkou, červeným bahenním ibiškem, arundem, pampovou trávou, a jedním vloni zasazeným miscantusem pruhovaným, komulí, jasmínem.... ještě 2 kytí, co nevím název......jj, zima byla fakt hnusná angry smiley sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co vám nepřežilo letošní zimu?

    Datum: 17.05.2012 13:56
     
    023.jpg

    tak jsem myslela že odešla do věčných lovišť a ejhle....vzpamatovala se winking smiley....panašovaná mateřídouška. Ale ibich letitej furt nic sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.