sobota 27. dubna, 21:35 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 09.04.2017 22:09
     

    Nepřehanim, ona jen manipulace s tím stromem není pro ženskou žádná hračka. A máš to celkově vymyšlené, tvoji kočičaci se budou mít smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.04.2017 17:17
     

    Mně se to také moc líbí.

    Je škoda, že jsou tak lekaví, že se bojí strojů. Ti naši blbouni by se na všem nejraději vozili. Když luxuju a kocour se vyvaluje na zemi, neuhne. musím ho odstrčit grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.04.2017 17:30
     



    drahus napsal(a):

    Mně se to také moc líbí.

    Je škoda, že jsou tak lekaví, že se bojí strojů. Ti naši blbouni by se na všem nejraději vozili. Když luxuju a kocour se vyvaluje na zemi, neuhne. musím ho odstrčit grinning smiley

    ......bojí se jen kocouři, machrujou a stačí si kýchnout , cinknout lžičkou a jsou v trapu

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.04.2017 17:36
     

    U nás byl na návštěvě známý se svým psem a kočky samozřejmě zvědavé, nebojí se a pes je hodný. Kocour mu i ukázal, když si pes k němu moc čuchal, že mu dá výchovnou, když nepřestane a pak si k němu sedl provokativně zády. Jenže pes šel k němu znova, kocour se lekl a vyskočil na místě asi metr vysoko, ale neutekl grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 08:29
     

    Dnes i zítra to vypadá ,že se máme těšit na pěkný den. Tak budu pokračovat nimo jiné i na kleci

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 18:16
     
    p4241026.jpg
    Další fotografie:

    .... dnes 40l kačírku, tak zase jsem o kousek dál, jo ty modrý pásky přijdou omotat lázem winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 18:27
     

    Kordul, myslíš si, že je pro kočky kačírek vhodný? Osobně bych jim tam nechala co nejvíc trávy, aby to bylo jako opravdu venku. Po šutrech se jim musí chodit blbě a ještě hůř se na něj skáče z výšky stromu sad smiley

    Se mi to kecá, viď? Ale snažím se myslet, jako kočka winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 18:47
     
    p4241027.jpg



    drahus napsal(a):

    Kordul, myslíš si, že je pro kočky kačírek vhodný? Osobně bych jim tam nechala co nejvíc trávy, aby to bylo jako opravdu venku. Po šutrech se jim musí chodit blbě a ještě hůř se na něj skáče z výšky stromu sad smiley

    Se mi to kecá, viď? Ale snažím se myslet, jako kočka winking smiley

    ......on tam je nějaký panel, tak by tam tráva asi nerostla , nebyla by na hlíně, nebo jen na malé vrstvě, je tam šanta.Trávu budu muset stříhat, tak abych se tam dostala i s mou prdelí thumbs up Ono to je dlouhé a vysoké, ale široké moc ne, musím tam vymyslet nějaký domeček, tak nevím jestli ten pařez neměl být víc ve předu. Ted mě napadlo, jak jsem sázela tu jedličku, tak mám pěkný drny, uvidíme,.. že já ty fotky ukazovala eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 18:53
     

    Tak to jo. Jen ukazuj. Musím ti to říct, neee? winking smiley

    Ty drny budou super, protože budou mít trávu ihned thumbs down

    Boudičku budeš kupovat nebo tvořit?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 20:36
     
    p4241020.jpg



    drahus napsal(a):

    Tak to jo. Jen ukazuj. Musím ti to říct, neee? winking smiley

    Ty drny budou super, protože budou mít trávu ihned thumbs down

    Boudičku budeš kupovat nebo tvořit?

    ......nevím, měla jsem připravená koš na trávu, ale to vypadá blbě a je velký, myslela jsem, že na něj udělám ten cementový hadr, ach jo, nehty mám všechny ulámané a zítra bych měla odhrnovat šutry a dávat drny eye rolling smiley thumbs up.... a potom až postavíme klec , tak tam kočky nepůjdou, nebo se ukáže chyba projektanta eye rolling smiley a celá akce byla na H..... a pořídím si papouchy grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 24.04.2017 20:55
     

    Kordulko, půjdou. Určitě. Co jsem já viděla u jedné kolegyně, kocour tam byl vyloženě rád. Ale je to práce hrozná, když jsi to pojala až takhle velkoryse.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 25.04.2017 17:01
     

    tak je tady zádrhel, přivrtat posedy z prken thumbs up.... nebo z čeho posed udělat ? musí to něco vydržet, kocouři mají skoro 6 kg, možná Kevin i víc

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (25.04.2017 17:49)
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 25.04.2017 17:48
     

    A co je za zádrhel?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 25.04.2017 17:52
     



    Vladka napsal(a):

    A co je za zádrhel?

    ......za 1. něco je vysoko, jak se tam dostat, pořád mám v ruce tu vrtačku eye rolling smiley

    2. někde to vyjde na dvě větve, nojo , ale zarovnat thumbs up grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 25.04.2017 18:00
     

    Špatně se radí takhle na dálku. Třeba já bych s tím doma až takový problém neměla.Máme slušně vybavenou dílnu \ dvě vysouvací kozy, ze kterých si můžu udělat malé provizorní lešení.Nevím, jaké máš možnosti ty.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.