neděle 28. dubna, 06:44 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 12.03.2017 18:06
     



    drahus napsal(a):

    Jsem zvědavá, zda do toho kočky půjdou. Udělala jsem kočkám v ložnici u stropu vysuté lůžko a vůbec na něj nejdou, natož, aby si tam lehly sad smiley A takovou práci dalo (vypletené z popruhů)

    ......no je , možná je to celé zbytečná práce,na čumendu je to možná bude bavit, Kevin už je tak velkej a tlustej, že stěží vyskočí na gredenc eye rolling smiley , natož někde šplhat

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 12.03.2017 18:33
     

    Já se dozvěděla, že bengálky žerou proto, že musí, aby přežily, že blízký divoký předek jim předává tuto genetickou informaci... Hodně majitelů bengálek si stěžuje, že jsou jejich kočky spíš hubenější (moje také). Je to prý kvůli tomu.

    Každopádně, i když je Denny hubeňour, že mu lezou kyčle, tak váží skoro sedm kilo. To je také díky divoké leopardí kočce - má silnou kostru, silné, dlouhé drápy a velké zuby. (ke své velikosti) Synátor má dospělého mainského kocoura, obrovského, jedenáctikilového, ale tvrdí, že náš Denny má větší zuby a drápy, než jejich Muky eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 12.03.2017 18:52
     

    Kordulko, chystáš jim to jako nobl letní sídlo. Jsem zvědavá, co tam budou provádět.

    Drahuš, docela škoda, že takovou informaci nemám já předanou a že ta linie nevypadá jako u tvých miláčků.A ani by mi snad nevadily silné a velké zuby. I když se svými jsme teď konečně spokojená. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 12.03.2017 18:53
     
    p1050894.jpg



    drahus napsal(a):

    Já se dozvěděla, že bengálky žerou proto, že musí, aby přežily, že blízký divoký předek jim předává tuto genetickou informaci... Hodně majitelů bengálek si stěžuje, že jsou jejich kočky spíš hubenější (moje také). Je to prý kvůli tomu.

    Každopádně, i když je Denny hubeňour, že mu lezou kyčle, tak váží skoro sedm kilo. To je také díky divoké leopardí kočce - má silnou kostru, silné, dlouhé drápy a velké zuby. (ke své velikosti) Synátor má dospělého mainského kocoura, obrovského, jedenáctikilového, ale tvrdí, že náš Denny má větší zuby a drápy, než jejich Muky eye popping smiley

    ......Čenda je podobně stavěný, jako Tvoje bengálky a taky je dost těžký, i když na to nevypadá. Ten to už cítí, že jedu pryč winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 12.03.2017 19:13
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, chystáš jim to jako nobl letní sídlo. Jsem zvědavá, co tam budou provádět.

    Drahuš, docela škoda, že takovou informaci nemám já předanou a že ta linie nevypadá jako u tvých miláčků.A ani by mi snad nevadily silné a velké zuby. I když se svými jsme teď konečně spokojená. smiling smiley

    Regino, asi máme divoké předky moc vzdálené. Už si na ně naše těla nepamatují grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 12.03.2017 19:53
     

    grinning smiley grinning smiley nejspíš.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 17.03.2017 14:05
     
    p3170308.jpg
    Další fotografie:

    tak voliera je na chatě, sice je to pro kočky,ne pro lva , ale lehoučká jak vánek , jeden díl unesu v jedné ruce. Sem si myslela, že kostra bude z toho matroše, co jsou tyče u dopravních značek. Tak uvidíme eye popping smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 17.03.2017 18:34
     

    Jsem na ní zvědavá winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 17.03.2017 21:09
     



    drahus napsal(a):

    Jsem na ní zvědavá winking smiley

    ......to já taky, vypadá tak nějak fórově, tedy podle váhy, jinak to je udělané pěkně

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.03.2017 17:15
     

    Kordulo, já mám to pletivo řidší (větší díry). Každopádně v pátek mi málem ranila mrtvice. Bylo krásně tak kočky byly ve volieře a my jsme s mužem odjeli. Po návratu byla voliera povalená (během dne začal šílenej vítr), jedna kočka byla vyděšená v boudičce a druhá v prdeli. Našli jsme jí po 3/4 hodině mňaučet pod ronďákem, ale tam určitě nebyla celou dobu, tam jsme hledali. Přiznám se, že jsem ji už viděla přejetou v pangejtu sad smiley . Takže maj smolíka, pokud nebudem v dosahu, tak ven nepůjdou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.03.2017 17:40
     



    Missi napsal(a):

    Kordulo, já mám to pletivo řidší (větší díry). Každopádně v pátek mi málem ranila mrtvice. Bylo krásně tak kočky byly ve volieře a my jsme s mužem odjeli. Po návratu byla voliera povalená (během dne začal šílenej vítr), jedna kočka byla vyděšená v boudičce a druhá v prdeli. Našli jsme jí po 3/4 hodině mňaučet pod ronďákem, ale tam určitě nebyla celou dobu, tam jsme hledali. Přiznám se, že jsem ji už viděla přejetou v pangejtu sad smiley . Takže maj smolíka, pokud nebudem v dosahu, tak ven nepůjdou.

    ....., hlavně , že jsi je našla. thumbs down .. to pletivo mě nenapadlo, že dá tak hustý, řešili jsme jen dvířka a rozměry, je to jak na papoucha, to prdlajs uviděj, já i tu volieru upevním to mě napadlo, hned jak jsem ji skládala

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.03.2017 18:40
     

    Missi, dopadlo to dobře. Naštěstí. Buď připevnit volieru anebo budou doma. Není to kolem tebe na volné pobíhání koček bez rizika. nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.03.2017 12:04
     

    Dobrý den,
    děkuji za zprávu. Pletivo jsem zvolil takové, jaké doporučili zkušení
    chovatelé koček.
    Hodně úspěchů s kočičkami.
    S pozdravem
    Richard Svoboda



    > Děkuji za volieru. Převapila mě lehkost a co mě teda zaskočilo je hustota
    > sítě, ta mohla být i řidší, je to pro kočky. Jinak jsem se s ní pochlubila
    > na
    > FB a předala jsem několika zájemcům info. Až bude postavená , pošlu foto.
    > Pěkný den , Halbrštátová

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.03.2017 12:19
     

    Ta tvoje voliera bude ještě lehčí než ta moje - ty to pletivo máš husté, ale z tenoučkého drátu. Moje má větší oka a silnější drát. winking smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 20.03.2017 13:22
     



    Missi napsal(a):

    Ta tvoje voliera bude ještě lehčí než ta moje - ty to pletivo máš husté, ale z tenoučkého drátu. Moje má větší oka a silnější drát. winking smiley .

    eye rolling smiley aby neulítla až k lesu grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.