neděle 28. dubna, 20:52 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 23.03.2017 21:58
     

    Připojuju se. Na ženskou je to mistrovské dílo. Měla jsem jednu takovou kolegyni v důchoďáku. Ta pomalu postavila sama barák. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 23.03.2017 21:58
     



    babkaela napsal(a):

    Kordulko, tady mi opravdu hodně a moc chybí smajlík kloubouku smeknutí. Jsi opravdu velmi a velmi pracovitá a šikovná thumbs down love smiley.

    ......Děkuji moc, ted jen doufat, že to v sobotu nebude na zemi grinning smiley...

    Uložit

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 23.03.2017 22:04
     

    Zatěžkávací zkouška bude, až se tam vřítí těžký Kevin.Nesmíš ho moc krmit. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.03.2017 08:43
     
    p3250479.jpg

    Práce na volieře je dost velké sousto. Potřebuju, až mě manžel dá tu baterku do auta a jesli bude pojízdné , přivést obrubníky, kačírek a potom snad už se postaví, pokud ovšem bude držet ta větev, beton nějak netvrdne.

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.03.2017 09:27
     

    Kordulko, buduješ to precizně. Bude to moc hezký. Už se těším, pokud se toho dožiju a to snad už jo, jak se na to podívám osobně. Až dáme ty fuchsie.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.03.2017 09:28
     

    Kordul tys řezala ty větve motorovkou nebo ručně? obojí je pro mne nepředstavitelné. Motorovky se bojím a ručně by to byla má celoživotní práce eye popping smiley thumbs down flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.03.2017 11:07
     



    drahus napsal(a):

    Kordul tys řezala ty větve motorovkou nebo ručně? obojí je pro mne nepředstavitelné. Motorovky se bojím a ručně by to byla má celoživotní práce eye popping smiley thumbs down flower smiley

    ......ručně, motorovku bohužel nemám,..... vzpomněla jsem si, že mám na půdě dřevěný křeslo, jestli mě to nas...., tak ho tam postavím a fertik,..... takhle to ypadá jako smutné místo, ale myslím si, že to bude dobré a není vidět z cesty.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.03.2017 11:23)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.03.2017 11:15
     

    Teda Kordulko, thumbs downto jsi borec.Já jsem vyřezávala ruční pilkou starý větve na hortenziích a dalo mě to docela zabrat .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 26.03.2017 11:30
     



    bosk napsal(a):

    Teda Kordulko, thumbs downto jsi borec.Já jsem vyřezávala ruční pilkou starý větve na hortenziích a dalo mě to docela zabrat .

    ......však jsem dneska úplně mrtvá, ne z práce na volieře, ale z toho šmajdání po zahradě, však to znáte , pro něco jdete a cestou uděláte něco tady a támhle. Štěrk pod dlaždice jsem chodila zametat na silnici, ..... thumbs up eye rolling smiley uf

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 28.03.2017 09:58
     

    dneska už bych se mohla stavit pro obrubníky, aby se to hnulo, ale mám tak rozhašený záda, že bych to nezvládla angry smiley thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 28.03.2017 17:42
     
    p3280543.jpg

    tak na potřetí angry smiley , znova betonováno, tentoktát se sousedkou a spotřebovaly jsme 30 kg cementu thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 28.03.2017 17:58
     

    Kordulko, kocouři tě za tohle musí milovat až za hrob. Je to skutečně obětavost. Snad už to vyjde.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 28.03.2017 18:07
     

    Kordul ten beton musí být modrý grinning smiley Až ho jednou budeš likvidovat, tak se potento grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 28.03.2017 18:16
     



    drahus napsal(a):

    Kordul ten beton musí být modrý grinning smiley Až ho jednou budeš likvidovat, tak se potento grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ......doufám, že to už bude držet coffe smiley.....už to není jen pro kočky, je to boj mezi mnou a betonem grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (28.03.2017 20:09)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 31.03.2017 20:22
     
    p3310569.jpg

    Jéžiši takhle to vypadá jak na hřbitově grinning smiley .... dnes jsem toho moc neudělala, nejdříve jsem naháněla hajnýho, potom jedna návštěva, druhá návštěva, kafe , obešly jsme kontasy a byl večer

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.