pátek 3. května, 03:02 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06
 

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 04.01.2015 17:46
     

    Canourku,dobrý thumbs down Děcka to bavilo a to oblečení je stylové love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a hudba

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 19.03.2015 20:40
     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 27.07.2015 12:54
     

    Radůza je nejen výborná zpěvačka, textařka a hudebnice, ale taky nesmírně vtipná při psaní svých příspěvků na fb i webu.

    [www.facebook.com]

    Nevím, jestli to půjde všem otevřít, zda nemusí být účet na fb, proto okopíruju aspoň poslední text.

     

    27.7.2015

    Není nic lepšího, než se ve čtyřicetistupňovém vedru vydrápat do výšky 2100m nad mořem, aby člověk zjistil, že i tam je fakt děsný vedro. Tuto skutečnost neumenšují ani zbytky sněhu, jež se drží v nedostupných úžlabinách, ba ani červencové koulování a ani ta koule, jež mi přistála na hlavě nezchladila mé rozpálené čílko. Teplotu nesrazí ani neustálá vizualizace cíle v podobě chladivých vod jezera, v němž onedlouho (asi za půl dne) máme smočit svá těla. S výrazem mučednice stoupám k modrým dálavám a hledím na své souputníky, jak pět kilometrů přede mnou hopsají v poli sesuvších se balvanů. Vzduch je čistý a je vidět do daleka. Jsem ráda, že nikoho nenapadne otočit se, protože v tom jasném vzduchu by bylo nebetyčně zjevné, že já tedy nehopsám ani trochu. Proklínám každou tukovou buňku, již jsem nucena vléci přes hory a doly k cíli. Potěšení mi činí jedině zděšený nářek výše zmíněných buněk, jež při každém mém kroku oplakávají některou z kolegyň, která nevydržela ten nápor ozdravného pohybu a přeměnila se na energii. Tak, ty potvoro buněčná, to máš za to! Již nikdy nespatříš tu kolkolistou luznost, ty výhledy, ta panoramata! Je tu vedro, to jo, ale když si ho odmyslím, je to tady v nebesích opravdu krásné. Kochám se krajinou a opájím svou fyzickou zdatností. Ano, jsem v podstatě takový malý český Messner. V okamihu, kdy se ve své mysli kochám představou, jak mne doma bude očekávat hrozen dychtivých novinářů, kteří budou chtít čtenářům časopisů Naše horolezectví, Náš domov, Naše rodina, Stylistkou v pěti krocích, Životní styl a dalších a dalších, přinést zprávy o mém heroickém výkonu, spatřím nahoře na nepřístupném hřebeni křepce poskakovat baču s jehnětem v náruči. Když ke mně doběhl, Messnera ve mně nezbylo ani kousek. Bačovi bylo nejméně sedmdesát a na dotaz, jak je to daleko k Černému jezeru mi odpověděl, že už jen kousek, tak hodinku cesty, takových dvacet, pětadvacet kilometrů. Zhroutila jsem se do kamenného pole a roztrhla si vjepůl své jediné kalhoty. K jezeru jsem doškobrtala jako poslední s tříhodinovým zpožděním a rovnou v plavkách, neb kalhoty se cestou rozpadly dočista a jejich cáry, co by svědkové mého zoufalého zápasu, zůstaly roztroušeny po strmých svazích. No a teď to hlavní. Poslední letní soutěž se setkala s nebývalou odezvou, pročež vyhlašuji soutěž další a to v pořadí druhou. Tentokrát je však úkol mnohem těžší a tak jsem se rozhodla, že ze správných odpovědí vylosuji výherce, kterému zašlu hodnotnou cenu v podobě klíčenky s věčným pivem. Neb jsem toho názoru, že na cestách se vždy hodí s sebou tento zlatavý mok mít, tím spíš, je-li to pivo nepitelné, tudíž navěky vydržící. Takže, soutěžní otázka zní: kde to jsem? Každý, kdo se soutěže účastní, bere na vědomí, že soutěž je naprosto neregulérní, probíhá bez dozoru státního notáře, rozhodčích i poroty a je zcela nespravedlivá. Abych podnítila Vaši soutěžechtivost, přikládám foto klíčenky. Vyfotila jsem ji vedle vázy s květinami- jednak pro srovnání a jednak proto, že to líp vypadá. Přikládám i foto sebe samé pod menším vápencovým masivem a nedočkavě čekám na Vaše odpovědi. Hezky se bavte!

    Fotka uživatele Radůza.
    Fotka uživatele Radůza.
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 12.09.2015 12:01
     

    [www.youtube.com] libí? winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 12.09.2015 23:41
     

    [www.youtube.com]

     

    Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb od PINK FLOYD thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 25.09.2015 07:46
     



    Pinka napsal(a):

    [www.youtube.com] libí? winking smiley

    .......nádhera, to by mě mohli nechat zahrát na pohřbu thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 25.09.2015 08:14
     

    Na pohřbu ať mi zahrajou, co chtějí. grinning smiley

     

    Radši si pustím něco teď a pro radost a dobrou náladu.

    [www.youtube.com]

    [www.youtube.com]

    [www.youtube.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.09.2015 08:24)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 25.09.2015 08:31
     



    SPIKE napsal(a):

    Na pohřbu ať mi zahrajou, co chtějí. grinning smiley

     

    Radši si pustím něco teď a pro radost a dobrou náladu.

    [www.youtube.com]

    [www.youtube.com]

    [www.youtube.com]

    .......pustím si č. 2 a na Nově to samé ,... chvilku mě trvalo ,než jsem si to srovnala........ winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 25.09.2015 20:01
     

    Spike, Radůza krásně zpívá i vypadá thumbs down .

    Díky, že jsi mi ji připomněla (jdu stahovat ... pšššš) winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 30.09.2015 07:25
     

    Krása

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Vy a hudba

    Datum: 03.10.2015 12:05
     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.12.2015 15:15
     
    12309785_1184048314945273_5089756214837940651_o.jpg

    Hudbu Radůzy mám ráda. A ona je nejen zdatná hudebnice a zpěvačka, ale taky vtipná vypravěčka. Pravidleně píše na svůj web fejetony o svém každodenním životě. Spolehlivě se u toho pokaždé bavím.

     

    16.12.2015

    Moje sousedka si k mému velkému štěstí uměla dobře vybrat manžela i bratra. Manžel je uznávaný lékař a bratr instalatér. Každá žena mi potvrdí, že to je kombinace snů! Sousedka je naštěstí vřelá, přátelská a přející bytost, takže se se mnou v míře společensky přípustné o své dva poklady podělí. Takže teď sedím v rozkotlaném domě, jímž otřásá sbíječka nemilosrdně se prokousávající k té zpropadené trubce, již jsem tak nonšalantně jednou ručkou utrhla (viz. příspěvek ze 14.12.). Sousedčin bratr nepoleví, dokud ji nevydoluje a nenahradí jinou, neutrženou a funkční trubkou. Je krásný předvánoční čas. Obě děti jsou nemocné, takže nemohou do školy a já je mám na krku i s vyjmenovanými slovy po „M“ a násobky šesti, sedmi a osmi. Nemají už horečku, ale nemohou ven, ani do kolektivu, takže to řeší tím, že se od rána do noci perou (právě se tahají o krajíc chleba, ačkoli jich je tam ještě osmnáct naprosto identických, řvou jak tuři a já napomínám syna, ať nechraptí, jako by snad tu dobře míněnou radu mohl na povel uskutečnit). Včera tu byl opravář praček, profoukl všechny hadice a řekl mi, že tý pračce nic není. To se mi dost ulevilo, takže až pan sousedčin bratr přimontuje tu trubku, budu moct zase prát. Když jsem dovlekla vánoční stromeček a opřela jsem ho o plot, abych z kufru auta vydolovala ještě naše lyže a lyžáky, jež byly v předsezoním servisu, briskně přiběhl Pepino a než jsem stačila zareagovat, stromeček si označkoval. Než jsem jedličku dotáhla do vany, abych ji ihned osprchovala, označkoval ještě i lyže. Jsem tomu ráda, protože teď si je zaručeně poznáme. Zkrátka vůkol jen klid a mír. Sbíječka, peroucí se děti a štěkající psi. No a abychom se z toho všichni nezbláznili, posílám Vám malou koledu, kterou jsem nedávno napsala. Nahraná je u mě doma v pracovně, tak nečekejte žádnou kvalitu. Berte to jako pozvání do mého vánoční náladou provoněného domu. Zavřete oči a zasněte se. Možná uvidíte Pepina značkujícího mé lyžáky číslo 43 (to se teda ten pán v servisu hodně divil, že jsou moje), nebo uslyšíte sbíječku vyzpěvovat „Půjdem spolu do Betléma“. Hezké a klidné svátky všem! Domluvil jsem, howgh!

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.12.2015 15:54
     

    Spike, pěkný i vtipný thumbs down . S CD Radůzy odcházím něco kutit do sklepa smiling smiley .

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.12.2015 16:48
     

    [www.youtube.com]

    Skotský dudy miluju, kdoví, co jsem byla v minulém životě eye rolling smiley . Ale jinak je můj favorit André Rieu.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Pinka (16.12.2015 16:49)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 15.01.2016 17:27
     

    [www.dama.cz]

    Je to borec, ale jinak ho potkat, tak bych utekla... grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.