čtvrtek 2. května, 17:56 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06
 

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 10:05
     

    Taku, tak to mi ušlo. Ty jsem skoro jako jediný ještě live neviděla. Blbý je, jak jsme tu měli v tomhle směru chvíli uzavřené hranice, že mnoho hudebních idolů člověk viděl jako dědky. Skoro... U některých se to v původní sestavě už ani nestihlo. Někdy to bylo docela i zklamání. Třeba mě dost zklamala Metallica. Floydi po revoluci, za příšernýho lijáku ovšem se Zdí neměli chybu...Ještě teď, když slyším někde v rádiu [www.karaoketexty.cz]

    vzpomenu skoro se slzami v očích smiling smiley

    Jinak nevím, jak jsi jazykově vybaven. Na odkazu lze nahledat i překlady. U Rammsteinů nejsou texty zanedbatelný...Je to pak úplně jiný, když člověk ví i o čem

    tak63 napsal(a):

    28.5.2017 budou v Praze v Edenu Rammstein. Za 5 hodin bylo vyprodáno. Hodně skoupili i překupníci, protože odpoledne lístky nabízeli za 4-5x takovou cenu - šmejdi!

    Podařilo se mi sehnat lístky za standartní cenu (1500) do kotle. Snad to uhopsám, bo mě tam s chodítkem, bo sedačkou nepustí winking smiley - bude to nářez smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (26.11.2016 10:10)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a hudba

     
     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 10:15
     

    Kordulko, to, co člověk vidí mě právě dost brzdí v těhle akcích. Mladá mě tahala na La Putyky.[wiki.idnes.cz]. Pak jsem viděla v televizi a člověk toho vidí mnohem víc. Atmosféra hlavně muziky je na koncetrech jednoznačně lepší. Tady nevím...

    kordula napsal(a):

    Pinko jak jsi seděla daleko, já bych řekla, že dál je lepší. Už loni jsem na ně chtěla jet, tak mám alespon DVD sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 10:36
     

    A když už jsme u muziky, je to pár dnů, nějak to tady zapadlo, uplynulo 25 od smrti Freddie Mercuryho. Queen. Strašný, jak ten čas letí. Byl jeden z prvních, který přiznal onemocnění AIDS. Když jsem to četla ani jsem nevěřila, že jde to tak dávno.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 11:48
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    A když už jsme u muziky, je to pár dnů, nějak to tady zapadlo, uplynulo 25 od smrti Freddie Mercuryho. Queen. Strašný, jak ten čas letí. Byl jeden z prvních, který přiznal onemocnění AIDS. Když jsem to četla ani jsem nevěřila, že jde to tak dávno.

    ......Frediho, Axela - Guns N' Roses a Nirvánu, jsem ráda poslouchala a poslouchám. Vřera byl Axel živě na ART.

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 12:36
     

    Kordulko, Nirvanou mě překvapuješ. To zas mezi vrstevníky grinning smiley , není tak obvyklé. Mám tu celou sbírku na CD. Mladá mi to nestačila v dobách, kdy tahala discmany všude, poztrácet a zničit, jako hodně mých jiných sbírek. Citáty si moc nepamatuju ale od něj mi utkvěla v hlavě taková myšlenka, že je lepší být nenáviděn pro to, co jsi, než milován proto, co nejsi. To mi zas nepřijde úplně tak blbý. grinning smiley

    kordula napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    A když už jsme u muziky, je to pár dnů, nějak to tady zapadlo, uplynulo 25 od smrti Freddie Mercuryho. Queen. Strašný, jak ten čas letí. Byl jeden z prvních, který přiznal onemocnění AIDS. Když jsem to četla ani jsem nevěřila, že jde to tak dávno.

    ......Frediho, Axela - Guns N' Roses a Nirvánu, jsem ráda poslouchala a poslouchám. Vřera byl Axel živě na ART.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 17:16
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, Nirvanou mě překvapuješ. To zas mezi vrstevníky grinning smiley , není tak obvyklé. Mám tu celou sbírku na CD. Mladá mi to nestačila v dobách, kdy tahala discmany všude, poztrácet a zničit, jako hodně mých jiných sbírek. Citáty si moc nepamatuju ale od něj mi utkvěla v hlavě taková myšlenka, že je lepší být nenáviděn pro to, co jsi, než milován proto, co nejsi. To mi zas nepřijde úplně tak blbý. grinning smiley

    kordula napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    A když už jsme u muziky, je to pár dnů, nějak to tady zapadlo, uplynulo 25 od smrti Freddie Mercuryho. Queen. Strašný, jak ten čas letí. Byl jeden z prvních, který přiznal onemocnění AIDS. Když jsem to četla ani jsem nevěřila, že jde to tak dávno.

    ......Frediho, Axela - Guns N' Roses a Nirvánu, jsem ráda poslouchala a poslouchám. Vřera byl Axel živě na ART.

    ... Regino, mám dva kluky, takže tahle hudba se u nás hrála. Tomáš tuším měl i lístky na koncert, když Kurt se zastřelil.

    Uložit

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 26.11.2016 17:59
     

    Tak to jsem neměla a byla ho škoda....I když je otázka, kam by hudebně došel. Vlastně neměl čas natočit špatnou muziku..

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 27.11.2016 11:18
     



    kordula napsal(a):

    Pinko jak jsi seděla daleko, já bych řekla, že dál je lepší. Už loni jsem na ně chtěla jet, tak mám alespon DVD sad smiley

    No seděli jsme dál, bylo to dobře, protože je to nářez thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.12.2016 01:34
     

    Nedávno jsme po zprávě o úmrtí poslouchaly Leonarda Cohena. Dneska mi na mailu přistálo tohle provedení jeho největšího hitu. V nezvyklém jazyce a výkon je obdivuhodný.

    [www.youtube.com]

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.12.2016 08:16
     

    Reino, tuhle jsem si vzpoměla jak jsme poslouchaly Cohena, když jsem měla smutný den s Radimem Hladíkem.....zse odešlo kus našeho mládí :-(. Letos nějak často umírají osobnosti, které známe a tak nějak s námi byly celý život.

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.12.2016 16:17
     

    Jajo, toho jsem taky chtěla dát. Pak jsem nějak nestihla. Můj muž to komentuje, že to kosí v našich řadách pomalu. Všude hráli ten den Sluneční hrob.

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.12.2016 16:18
     

    jojo kácí se v našem lese :-(

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.12.2016 14:36
     

    Stěhuju se z filmů sem. Pro mě nej nej vánoční písnička je Felis navidad a musí ji zpívat Michael Bublé, baba je skoro jedno která zpívá s ním, nazpíval to s každou, která umí otevřít pusu:-). Thalía je nejlepší

    [www.youtube.com]

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.12.2016 17:22
     

    Jajo, s dědkem by to seklo.A přidám překlad, pokud sis ho nikdy nehledala.

    Vzhledem k tomu, že jsem
    Vaše srdce chytit
    Aúsměv v tvých očích budu malovat

    Tam bude žádná mezera mezi těmito dvěma
    Vítr foukat můj hlas
    Díky mé přání k vaší duše dorazí

    Veselé Vánoce, Veselé Vánoce
    Veselé Vánoce, úspěšný rok a štěstí

    Veselé Vánoce, Veselé Vánoce
    Veselé Vánoce, úspěšný rok a štěstí

    Chci popřát veselé Vánoce
    Oslava života společně
    Chci popřát veselé Vánoce
    Ať žije radost
    Chci popřát veselé Vánoce
    Z hloubi svého srdce

    Chci popřát veselé Vánoce
    Oslava života společně
    Chci vám popřát veselé Vánoce
    Ať žije radost
    Chci popřát veselé Vánoce
    Z hloubi svého srdce

    Veselé Vánoce, Veselé Vánoce
    Veselé Vánoce, úspěšný rok a štěstí
    Veselé Vánoce, Veselé Vánoce
    Veselé Vánoce, úspěšný rok a štěstí

    Chci popřát veselé Vánoce
    Oslava života společně
    Chci vám popřát veselé Vánoce
    Ať žije radost
    Chci vám popřát veselé Vánoce
    Z hloubi svého srdce

    Chci popřát veselé Vánoce
    Oslava života společně
    Chci vám popřát veselé Vánoce
    Ať žije radost
    Chci vám popřát veselé Vánoce
    Z hloubi svého srdce

    Veselé Vánoce, Veselé Vánoce,
    Veselé Vánoce, úspěšný rok a štěstí
    Veselé Vánoce
    Všechnaláska a radost
    Veselé Vánoce
    Chci popřát veselé Vánoce
    Vánoce Vánoce Vánoce

    Přeji vám všem lásku a radost
    Všechny láska, láska a radost, moje láska

    Veselé Vánoce
    Přeji vám radost
    Nikdo nemůže zničit
    Láska, mám pro tebe
    V tomto srdci , můj život

    štěstí
    Všechna láska a radost
    radost
    Chci popřát veselé Vánoce
    Vánoce

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.12.2016 17:32
     

    Tak to jsem nehledala:-), hihi a tím překladem je to ještě víc srandovní.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.