|
|
neděle 14. června, 12:20 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Diskutujte!
Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
Podkategorie:
Diskuze
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Všem na Weeku přeji krásné svátky.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
A do nového roku hlavně zdraví!!!
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Dodatečně Vlastám, taky dnešním Evám všechno nej, nej, nejlepší, hllavně zdraví.

Všem na weeku klidné a pohodové vánoční svátky.

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Evičkám vše nejlepší.

Krásné pohodové Vánoce všem na weeku přeji.

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Se zpožděním
Přeju Evičkám všechno nejlepší, zdraví ale nejvíc. My , co máme svátek v tuto dobu, tak si ho moc neužijem, většinou se to spojí s Vánocemi. Aspoň u mě to tak je

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Opožděně všechno nejlepší,.....
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
A cancourek opět poslední
všem Evičkám všechno nejlepší a zdraví vrchovatě

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Já taky opožděně
přeju všem na Weeku krásnou a pohodovou druhou polovinu vánočních svátků a do r.2026 hlavně hodně zdraví a ať se Vám všechno daří a plněj se Vaše přaní 🧡🧡🧡.
A ať už se blíži jaro a sluníčko, už se těším na Vaše obrázky z nádherných rozkvétajících zahrad a taky na inspiraci na vaření od Spike.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Druhou polovinu? Vždyť je první hod vánoční. Vánoce jsou do tří králů.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Děkuji všem za přání
, potěšila mne i ta opožděná
.
A těši mne dvojnásob, že nejen já si vzpomenu většinou dodatečně. Mám Vás tu na Weeku všechny ráda
.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Evám i Vlastám všechno nejlepší
hlavně zdraví.... 
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Děvčata, včas nebo pozdě, hlavně, že se tu scházíme a budeme se společně těšit na jaro
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Máš pravdu, Vlasti
ani nevíš, jak já se těším. A to zima teprve začala 
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Když pozdě, TAK pozdě. Omlouvám se děvčatům Evám a Vlastám a přeji vše nejlepší.
Pinko, já nejsem děvče ... moment ... byl jsem to zkontrolovat a fakt nekecám