neděle 14. června, 12:20 Svátek má Roland
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: linet
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

Datum: 07.08.2008 01:57
 

Ráda bych tady pokaždé někomu kdo je mi milý popřála k svátku, k narozkám( pokud bude mít někdo odvahu napsat datum nar.) grinning smiley

nebo k jiné příležitosti



PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: berda

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 24.12.2025 13:47
     
    2gvbhig.jpeg

    Všem na Weeku přeji krásné svátky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

     
     
  • Autor: gabca

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 24.12.2025 15:30
     

    A do nového roku hlavně zdraví!!! love smiley

     
  • Autor: babkaela

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 24.12.2025 16:20
     

    Dodatečně Vlastám, taky dnešním Evám všechno nej, nej, nejlepší, hllavně zdraví. flower smiley love smiley

    Všem na weeku klidné a pohodové vánoční svátky. flower smiley flower smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 24.12.2025 17:03
     

    Evičkám vše nejlepší. flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Krásné pohodové Vánoce všem na weeku přeji. flower smiley flower smiley flower smiley love smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 12:02
     

    Se zpožděním flower smiley Přeju Evičkám všechno nejlepší, zdraví ale nejvíc. My , co máme svátek v tuto dobu, tak si ho moc neužijem, většinou se to spojí s Vánocemi. Aspoň u mě to tak je smiling smiley winking smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 15:41
     

    Opožděně všechno nejlepší,.....

     
  • Autor: cancourek

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 17:17
     

    A cancourek opět poslední stydlin smiley všem Evičkám všechno nejlepší a zdraví vrchovatě love smiley drinking smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Evin

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 17:31
     
    e98fa9cbbd5541ff7c652392b87a8b84.jpg

    Já taky opožděně stydlin smileypřeju všem na Weeku krásnou a pohodovou druhou polovinu vánočních svátků a do r.2026 hlavně hodně zdraví a ať se Vám všechno daří a plněj se Vaše přaní 🧡🧡🧡.

    A ať už se blíži jaro a sluníčko, už se těším na Vaše obrázky z nádherných rozkvétajících zahrad a taky na inspiraci na vaření od Spike.

     
  • Autor: Manca

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 17:39
     

    Druhou polovinu? Vždyť je první hod vánoční. Vánoce jsou do tří králů.

     
  • Autor: Evin

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 17:44
     

    Děkuji všem za přání love smiley love smiley love smiley, potěšila mne i ta opožděná grinning smiley.

    A těši mne dvojnásob, že nejen já si vzpomenu většinou dodatečně. Mám Vás tu na Weeku všechny ráda love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley.

     
  • Autor: Evin

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 25.12.2025 17:53
     



    Manca napsal(a):

    Druhou polovinu? Vždyť je první hod vánoční. Vánoce jsou do tří králů.

     

    Brala jsem tu podle kalendáře, Štědrý večer pryč a dnes už je večer.........tak zbývá ještě Štěpán.......ale je dobře, že můžeme pokračovat love smiley

     
  • Autor: kaaj

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 26.12.2025 09:05
     
    dscn6110.jpg

    Evám i Vlastám všechno nejlepší love smiley hlavně zdraví.... flower smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 26.12.2025 11:34
     

    Děvčata, včas nebo pozdě, hlavně, že se tu scházíme a budeme se společně těšit na jaro love smiley

     
  • Autor: cancourek

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 26.12.2025 11:36
     

    Máš pravdu, Vlasti thumbs down ani nevíš, jak já se těším. A to zima teprve začala winking smiley

     
  • Autor: tak63

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 26.12.2025 19:28
     

    Když pozdě, TAK pozdě. Omlouvám se děvčatům Evám a Vlastám a přeji vše nejlepší.

    Pinko, já nejsem děvče ... moment ... byl jsem to zkontrolovat a fakt nekecám grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.