pondělí 15. června, 17:02 Svátek má Vít
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: linet
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

Datum: 07.08.2008 01:57
 

Ráda bych tady pokaždé někomu kdo je mi milý popřála k svátku, k narozkám( pokud bude mít někdo odvahu napsat datum nar.) grinning smiley

nebo k jiné příležitosti



PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: alenak

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2025 11:18
     

    Taky vzpomínám, často.....nákupem čemeřic vždy obžívala, uměla těžit z radosti nákupů flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

     
     
  • Autor: bosk

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2025 13:45
     

    Taky na Reginu často myslím.sestry Spike je mi líto,taky mám sestru jsme si hodně blízké a neumím si představit že bych ji neměla, byla mě i se švagrem velkou oporou, když manžel zemřel

     
  • Autor: maguska

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2025 19:03
     
    20250829_094405.jpg

    Ráno mrkla do kalendáře a vidím jméno Regina,

    říkala jsem si ach jo Regi, dnes bys by měla svátek spinning smiley sticking its tongue out

    Mám její oleandr, tak tu trošku je se mnou flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (07.09.2025 19:26)
     
  • Autor: tak63

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2025 19:50
     

    Takyvzpomínám. Její příspěvky se dobře četly. Myslím, že by jí bylo letos 69 ? Ach jo. sad smiley flower smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2025 21:49
     

    Často na Reginu myslím, když tady čtu naše povídání, říkám si, co by asi k tomu připsala Regi. Hodně tady chybí .

    I já mám na ní doma vzpomínku. Osobně jsem jí neznala, ale i díky soukromým zprávám jsem měla k ní blízko.

     
  • Autor: Kika

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 08.09.2025 07:42
     

    Ano, hodně chybí, také na ni často myslím.

     
  • Autor: gabca

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 08.09.2025 08:32
     

    Myslíme na Regi všichni... ❤️

    Kdo ji trochu znal, zaryla se.mu do paměti. Uměla.poradit i vyslechnout

     
  • Autor: cancourek

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 23.12.2025 08:33
     

    Dnes má svátek Vlasta. Tak milé Vlastičky, přeji vše nejlepší, štěstí, zdraví, vitalitu, optimismus love smiley love smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: bosk

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 23.12.2025 08:43
     

    Všechno nejlepší přeju Vlastičkám k svátku.

     
  • Autor: Pinka

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 23.12.2025 09:56
     

    Děkuju za přání love smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 23.12.2025 17:32
     

    Přeji Vlastičce zdraví, štěstí, prostě jen to nejlepší k svátku. flower smiley flower smiley flower smiley love smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 23.12.2025 20:24
     

    Ali, děkuji love smiley

     
  • Autor: Evin

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 23.12.2025 23:38
     

    Tak jsem dnes nakoukla na Week a ejhle - Vlastička. Tak se přidávám.......přeju Ti hodně zdraví,všechno nejlepší a taky ať se Ti všechno daří flower smiley flower smiley flower smiley love smiley

     
  • Autor: bosk

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 24.12.2025 12:12
     
    fantasy image with ai.jpg

    Přeju všem na Weeku krásné svátky.

     
  • Autor: Pinka

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 24.12.2025 13:09
     

    Evin, moc děkuju love smiley

    Přeju všem na Weeku spokojené Vánoce !!!!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.