|
|
pondělí 15. června, 17:02 Svátek má Vít
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Diskutujte!
Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
Podkategorie:
Diskuze
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Taky vzpomínám, často.....nákupem čemeřic vždy obžívala, uměla těžit z radosti nákupů
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Taky na Reginu často myslím.sestry Spike je mi líto,taky mám sestru jsme si hodně blízké a neumím si představit že bych ji neměla, byla mě i se švagrem velkou oporou, když manžel zemřel
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Ráno mrkla do kalendáře a vidím jméno Regina,
říkala jsem si ach jo Regi, dnes bys by měla svátek
Mám její oleandr, tak tu trošku je se mnou
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Takyvzpomínám. Její příspěvky se dobře četly. Myslím, že by jí bylo letos 69 ? Ach jo.

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Často na Reginu myslím, když tady čtu naše povídání, říkám si, co by asi k tomu připsala Regi. Hodně tady chybí .
I já mám na ní doma vzpomínku. Osobně jsem jí neznala, ale i díky soukromým zprávám jsem měla k ní blízko.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Ano, hodně chybí, také na ni často myslím.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Myslíme na Regi všichni... ❤️
Kdo ji trochu znal, zaryla se.mu do paměti. Uměla.poradit i vyslechnout
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Dnes má svátek Vlasta. Tak milé Vlastičky, přeji vše nejlepší, štěstí, zdraví, vitalitu, optimismus

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Všechno nejlepší přeju Vlastičkám k svátku.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Děkuju za přání
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Přeji Vlastičce zdraví, štěstí, prostě jen to nejlepší k svátku.

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Ali, děkuji
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Tak jsem dnes nakoukla na Week a ejhle - Vlastička. Tak se přidávám.......přeju Ti hodně zdraví,všechno nejlepší a taky ať se Ti všechno daří

Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Přeju všem na Weeku krásné svátky.
Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
Evin, moc děkuju
Přeju všem na Weeku spokojené Vánoce !!!!