čtvrtek 2. května, 01:14 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: horoskop

Horoskopy

Datum: 13.01.2007 17:09
 

Čtete si horoskopy? Věříte na ně? Já věřím jen na ty, které mě předpovídají něco pozitivního. Nedávno jsem se dočetla, že letošní rok budu mít štěstí v partnerských vztazích, v práci a zdraví si mám chránit bylinkami a procházkami ranní rosou. No kdo by tomu nechtěl věřit? smiling smiley  Navíc součástí té brožurky byl i indiánský horoskop - ten jsem viděla poprvé, tak jsem zkoumala, jaké zvíře podle něj jsem - sova (nedopadla jsem nejhůř - ještě jsem mohla být třeba losos, datel, sněžná husa apod), která měla pro nositele tohoto znamění docela pěknou charakteristiku - takové pěkné věci by o sobě člověk mohl číst častěji grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 08.02.2016 09:25
     

    Já v roce kočky(zajíce).

     
  • Autor: Reklama

    Re: Horoskopy

     
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.12.2016 12:18
     

    Krakonoš nebo Popelka – koho vám přisoudí hvězdy?

    Zajímá vás, který pohádkový hrdina vás nejlépe vystihuje podle horoskopu? Ke komu máte blíže - k již zmíněnému Krakonošovi, Popelce, nebo nějakému úplně jinému hrdinovi? Čtěte dál a dozvíte se, jaké hrdinské sklony ve vás dřímají.

     

    7. 12. 2016 – Beran jako Herkules
    Váš pohádkový hrdina je Herkules. Stejně jako jemu vám nechybí odvaha i dávka drzosti, stejně jako on se uměl postavit různým protivníkům, a když na to přišlo, tak i bohům, vy také umíte zabojovat. Jste silní i rychlí. A stejně jako pro Herkula je pro vás důležité chránit slabší.

    Býk jako Hloupý Honza
    Název zní možná poněkud nehrdinsky, ale kdo by neznal pohádku, ve které sice hlavní hrdina nedá dopustit z počátku na svou oblíbenou pec, kterou byste si také jako velcí požitkáři nechali líbit, ale nakonec získá skoro půl království a princeznu k tomu. Klamete tělem a umíte překvapit.

    Blíženec jako Superman
    Váš hrdina je dozajista Superman, už jenom jeho schopnost létat a být během pár vteřin na jakémkoliv místě na světě vám musí imponovat. Vy totiž stejně jako on máte rychlost i důvtip. A hlavně disponujete schopnostmi, které vám vaše okolí mnohdy tajně závidí, třeba vnitřní zrak.

    Rak jako Arabela

    Pohádka, ve které je hlavní hrdinka krásná, hodná, odvážná, ale také nadevše miluje svou rodinu, jako kdyby vám mluvila z duše. I vy disponujete těmito atributy, raději než boj máte mír, pokud jde ale o vaši rodinu, dovedete předvést také troufalost. Jen ještě mít ten kouzelný prstýnek.

    Lev jako Lví král

    Který z pohádkových hrdinů by se k vám hodil lépe, než přímo váš soukmenovec? I vy jste někdy jako malé lvíče, které působí roztomile, ale umí vytasit drápky, pokud je to třeba. Navíc máte rádi, pokud můžete vést velký dav a obdiv si užíváte. Honosíte se břitkým intelektem, i touhou pomáhat.

    Panna jako Kačer skrblík
    Pro mladší generaci méně známý pohádkový hrdina, ale zapátrejte případně na internetu, stojí to za to. Tento hrdina je totiž stejně jako vy zodpovědný hospodář, rodinný majetek spravuje s úsilím, které je hodno obdivu, plave si ve zlaťácích a ještě stačí vždy něčím překvapit okolí.

    Váhy jako Krakonoš
    Pokud jste čekali spíše vílu, nezavrhujte hned toto hrdinské já. Stejně jako Krakonoš neumíte přece mlčky přihlížet nepravostem a snažíte se měnit svět k lepšímu. K vašim hodnotám patří poctivost a ochrana přírody a všech těch, co vaši pomoc potřebují. A nechybí vám skvělý dar řeči.

    Štír jak Chytrá horákyně
    Váš pohádkový hrdina je reprezentant moderní pohádky, který si poradí i bez kouzel. Stačí, že je dostatečně mazaný. Proto i vy klidně vytáhnete do boje, klidně oblečení neoblečení, obutí neobutí a převezete hravě svoje protivníky. Jste totiž mistři taktiky a nechybí vám důvtip ani vtip.

    Střelec jako Robin Hood

    Váš pohádkový hrdina je vepsán už v erbu vašeho znamení. Stejně jako legendární dobrodruh i vy byste nejraději bohatým brali a chudým dávali. Navíc chvíli neposedíte, a když už tak ideálně někde v přírodě, kde se cítíte dobře a svobodně. A čím umíte omráčit, je přesná muška.

    Kozoroh jako Taťka Šmoula
    Podle některých jsou tito malý modří skřítkové retro, podle jiných se vrací do módy, každopádně vaším srdcovým hrdinou je podle vašeho horoskopu sám Taťka Šmoula. Jako on máte rádi všechno na povel, máte přirozenou autoritu a hlavně oplýváte velkou moudrostí a pracovitostí.

    Vodnář jako Mauglí

    Hlavní hrdina vyrostl trochu jinak než ostatní. Vy si někdy také připadáte jiní a nejvíce pro vás znamená vaše svoboda. Pokud vám na ni někdo sáhne, stejně jako na ty, které máte rádi, nebo na ty, kteří se sami nemohou bránit, či na přírodu, jsou z vás hotoví pralesní bojovníci.

    Ryby jako Popelka
    Oblíbeného hrdinu máte v erbu podle znamení vy (navíc, jste-li mužského rodu, pak netřeba trpět komplexem, stačí zhlédnout pohádku Popelák a seznámíte se svým srdcovým hrdinou). Není divu, že je vám tento hrdina nejblíže, stejně jako Popelka máte velké srdce a dovedete odpouštět.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.12.2016 12:29
     

    To mě pobavilo, jsem Taťka Šmoula, manža Herkules - to taky sedí, co nejde po dobrém, urve silou winking smiley winking smiley winking smiley, pak mám doma princeznu Arabelu a lvího krále, prcek je Mauglí - dokonale sedí a Arnošt - hafušák - Superman.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.12.2016 13:35
     

    :-) mě to rozesmálo, mám prý vyrazit do boje oblečená, neoblečená:-)

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.12.2016 14:52
     

    Teď by to šlo, venku zuří slunce grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.12.2016 15:11
     

    U nás Krakonoš sedí, jinak samý úlet.Mladou jako Skrblíka moc nevidím a Lev, jako druhá půlka, toho si v čele davů vůbec neumím představit. grinning smiley V mládí hrával na kytaru s nějakým big beatem.K davu fanynek se obracel zadkem, to mi vyprávěli kluci, v té době jsem o něm ani nevěděla. grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 17.12.2016 11:43
     

    Mě vyšla popelka, ale já se cítím víc na Mauglího winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.