čtvrtek 2. května, 05:41 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: horoskop

Horoskopy

Datum: 13.01.2007 17:09
 

Čtete si horoskopy? Věříte na ně? Já věřím jen na ty, které mě předpovídají něco pozitivního. Nedávno jsem se dočetla, že letošní rok budu mít štěstí v partnerských vztazích, v práci a zdraví si mám chránit bylinkami a procházkami ranní rosou. No kdo by tomu nechtěl věřit? smiling smiley  Navíc součástí té brožurky byl i indiánský horoskop - ten jsem viděla poprvé, tak jsem zkoumala, jaké zvíře podle něj jsem - sova (nedopadla jsem nejhůř - ještě jsem mohla být třeba losos, datel, sněžná husa apod), která měla pro nositele tohoto znamění docela pěknou charakteristiku - takové pěkné věci by o sobě člověk mohl číst častěji grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 06.08.2007 20:34
     

    Mám svoji osobní astroložku a jí věřím. Horoskopům v novinách ne.

    Aničko, divila by ses, co všechno z data a hodiny narození o mně zjistila. A všechno sedlo!!!!

    grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Horoskopy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 06.08.2007 20:39
     
    frankoli: Kde to vázne? smiling smiley
     
  • Autor: frankoli
    Status: nováček

    Re: Horoskopy

    Datum: 07.08.2007 08:15
     
    vahy.jpg
    Další fotografie:
    Anavi, už smiling smiley
     
  • Autor: frankoli
    Status: nováček

    Re: Horoskopy

    Datum: 07.08.2007 08:17
     
    vodnar.jpg
    Další fotografie:
    a poseldní várka
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 07.08.2007 08:26
     
    fankoli, dík. Býk a Beran jsou tu dvakrát, chybí tu znamení Panny a zřejmě ještě jedno....
     
  • Autor: frankoli
    Status: nováček

    Re: Horoskopy

    Datum: 07.08.2007 09:32
     
    panna.jpg
    Další fotografie:
    Jsem zmatkář. Panna a Lev jsou ti co chybí.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 10.07.2009 13:35
     
    Upratujem postu a...mam v nej aj moc zaujimave citanie o "Bydlení podle zvěrokruhu"

    napr. Střelec k životu ložnici nepotřebuje ( 23.11. - 21.12.)
    ---------------------------------------------------------
    Rozběhaný a nervní Střelec potřebuje především doběhnout, sednout a zklidnit se. Stabilizovat se. Jupiter, který mu vládne, má krásně oranžově žlutou barvu. Ta jej ale činí v životě více neklidnějším a roztěkanějším. Proto by měl do svého bytu volit chladnější odstíny, při kterých by se dokázal uvolnit a večer pak v klidu usnout. Střelec má rád lidi. Společenská místnost je pro něj nutností, aby měl pocit, že je všemi obklopen a nic mu neuniká.
    Střelec je velmi citlivý na zvuk, proto je u něj kvalitní hi-fi věž samozřejmostí. Má rád zvířata. Místo pro psa, kočku nebo alespoň rybičky by v jeho bytě nemělo chybět. Střelec má jednu zvláštnost, tam kde ulehne se bez problémů vyspí. Nelpí na ložnici, stačí mu pouze spací kout. V tomto ohledu je velmi adaptabilní a vesměs tolerantní i k potřebám rodiny.

    V zájmu klidu a stabilizace je ochoten se uskrovnit a místnost navíc přenechat raději dětem. Má rád zeleň a přírodu, a tak by měl mít v bytě dostatek rostlin, kytiček nebo nábytku ze dřeva. Miluje masivní nábytek přírodních odstínů, někdy jenom mořený s výraznými letokruhy, jako jedinou ozdobou. Rovněž keramika je pro něj důležitá. Měl by si jí tedy dopřávat v hojné míře.

    Protože Střelec nerad uklízí, měl by se vyvarovat zbytečně velkému množství drobností, na které sedá prach. Z barevných kombinací mu nejvíce sedí veškeré odstíny modré, malachitová zeleň a barvy medové žluti a teplé hnědi. Střelec by se měl vyhnout červené a oranžové, ta na něj působí dráždivě, a to zejména v ložnici. Jeho zvláštností jsou samorosty jako doplňky do bytu a kožešiny. Vůně lesa a keřů včetně eukalyptu jej krásně stabilizují do klidu. Byt by měl být směřován na jih nebo jihovýchod.
    -----------------
    ...a predstavte si ze je tam mnohe co sa ma tyka doslovne.. eye popping smiley
    napr. davam prednost tlmenejsim tonom - farbne kombinacie - byte mam v prirodnych tonoch( modrej som sa vsak vyhla, zato v kuchyni nejaka cerveno- bordova sa nachadza).., mam rada morene drevo... vonu drevin dtto....hudba je pre mna moc dolezita...hihi... o zeleni skoda hovorit..aj o psoch....A fakt byvanie musi byt slnecne...
    Uff... eye popping smileyco sa tyka spalne, fakt miestnost, ktorej sa cely dost zivot "vyhybam"( spanok bol pre mna nieco...ako strateny cas ;...teraz uz citim, ze sice musim...ale aj tak mi to dlho trva, kym sa na to odhodlam zaliezt...)
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (10.07.2009 13:37)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Horoskopy

    Datum: 10.07.2009 13:52
     

    Tak ta lvice na mě sedígrinning smiley grinning smiley

     

    Keríí,konečně mám ,,černé na bílém" že manžel (střelec) do ložnice nepatřísmoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evca (10.07.2009 13:59)
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 10.07.2009 13:56
     

    Evca, ved to je jasne! Tam patri milenec!

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Horoskopy

    Datum: 10.07.2009 13:59
     

    Evelínko,jenže kde ho vzítsad smiley sad smiley confused smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 10.07.2009 14:05
     
    Evco - tu mas ten svoj...haha, pobavila ma hlavne ta loznicaaaaaa - nielen manzelova, ale aj tvoja...Noooo co...aj tak sa hovori, ze protiklady sa pritahuju!!

    Lev si byt zařídí luxusně ( 23.7. - 22.8.)
    -------------------------------------------
    Lev je další ohnivý živel, kterému ovšem patří Slunce - zdroj vitality a zdraví. Jeho byt by měl podporovat tyto energie, aby se v něm přirozeně "dobíjel", a tak zůstal v dobré mysli a nesmutněl, či nebyl slabý jako moucha. Místnosti by měly být vzdušné, zařízené pár kusy naprosto luxusního nebo velmi kvalitního, nejraději značkového nábytku. Obrazy -originály jsou naprostou samozřejmostí.

    Stěny by měl mít Lev bílé, aby nábytek a interiér dokonale vynikl. Materiál dřevo a kámen, s kovem opatrně a spíš hodně skla a vitráží. Jeho slabůstkou je koupelna. Měla by být zařízena velmi pečlivě, s možností výhledu na zahradu nebo aspoň s možností okna, které bude dekorováno živou zelení. Lev miluje vůně spíše těžší, éterické jako růže nebo jasmín. V koupelně by rovněž mělo být výrazné zrcadlo a pocit dokonalého pohodlí a luxusu.

    V ložnici satén, damašek, velká manželská postel, která něco vydrží. Barvy okrové žluti, medu, kontrasty něžné modré a šeříkově fialové a zlaté doplňky. Tvary proměnlivé, spíš lehce kontrastní, pokud jde o ložnici, pouze oblé.

    Jemné nasvícení spoustou lampiček nebo svíček Lva krásně stabilizuje a dodává pocit klidu do mysli i duše. Lev nesnáší hlučnost, pouze měkkou a kvalitní hudbu, i když je sám někdy dost hlučný. Potřebuje aby byt rezonoval s jeho hlasem, aby měl pocit, že vše má i zde "pod kontrolou".

    (
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 18:52
     

    [www.mojosud.sk]

     

    Hodila jsem tam pro zajímavost naše smiling smiley a výsledky neskutečné! Tak to schválně vyzkoušejte i vy ostatní!

    Naši měli výsledky cca 90%, 70% a 99%!!! smiling smiley Oni už jsou na sebe holt nějak za ty roky napojení smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 19:07
     

    Anavi to je teda něco......mě vyšlo 33%.....asi jdem od sebe po 30ti letech.......ani bych se nezlobilagrinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 19:09
     
    grinning smiley...Anavi...dobrééééééé
    Zivotna zhoda - 85,99,84 = 89 ...ale na zajtra citova zhoda bude na 11% !!!!smoking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 19:16
     

    Naše životní shoda a teď se držte-99 62 65 75eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley na středu teda pouze 23eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.