čtvrtek 2. května, 15:29 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: horoskop

Horoskopy

Datum: 13.01.2007 17:09
 

Čtete si horoskopy? Věříte na ně? Já věřím jen na ty, které mě předpovídají něco pozitivního. Nedávno jsem se dočetla, že letošní rok budu mít štěstí v partnerských vztazích, v práci a zdraví si mám chránit bylinkami a procházkami ranní rosou. No kdo by tomu nechtěl věřit? smiling smiley  Navíc součástí té brožurky byl i indiánský horoskop - ten jsem viděla poprvé, tak jsem zkoumala, jaké zvíře podle něj jsem - sova (nedopadla jsem nejhůř - ještě jsem mohla být třeba losos, datel, sněžná husa apod), která měla pro nositele tohoto znamění docela pěknou charakteristiku - takové pěkné věci by o sobě člověk mohl číst častěji grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 19:18
     

    Kerííílove smiley love smiley love smiley love smiley já ten tvůj lví příspěvek našla až teďstydlin smiley stydlin smiley a teda je fakt,že někdy nejen byt,ale celý činžák rezonuje mým hlasemeye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Horoskopy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 19:39
     

    tak když už ty čísla, tak taky přispěju......58%, 0%, 41% a celkově 33%na dnešek celkem 29%. Jak já to s ním vůbec mohla vydržet 30 let co jsme ted měli?eye popping smiley coffe smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 20:01
     


    iriska napsal(a):

    Anavi to je teda něco......mě vyšlo 33%.....asi jdem od sebe po 30ti letech.......ani bych se nezlobilagrinning smiley

    irisko, tak třeba to ostatní aspoň uklidní, že i přes "nesoulad" se společně dá tak dlouho vydržet! smiling smiley winking smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 02.11.2009 20:10
     

    Horoskopy jako takové nečtu, leda pro zábavu.Přijde mi divné, aby např. všichni Štíři měli naprosto stejný den, zážitek, atd. atd.

    Každopádně ale věřím na charakteristiky pro daná znamení. A pokud jde o horoskopy, tak jedině osobní. Nejen na základě slunečního znamení, ale i času a místa narození. To je pak u pak horoskop. Kdysi mi ho kamarádka vypracovala. A je fakt, že sedí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 03.11.2009 23:16
     

    Holky, já si "do testíku" dala pak ještě včera z legrace moji nejlepší kámošku smiling smiley - no co byste řekly??? Shoda všude téměř na 90 procent!!!! smiling smiley Si ji snad vezmu! grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 03.11.2009 23:21
     


    Evca napsal(a):

    Naše životní shoda a teď se držte-99 62 65 75eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley na středu teda pouze 23eye rolling smiley

    Hm, tak to vypadá, že spolu budete do smrti grinning smiley.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Horoskopy

    Datum: 04.11.2009 07:47
     

    NESTRAŠeye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 04.11.2009 08:54
     

    Nóóó zajímavé, mně vyšly extrémy 7-99-72. A co s tím po 32 letech?! Asi už nic, když jsme to zvládli dosud, tak už to spolu doklepem až do hrobu. grinning smiley Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 04.11.2009 09:13
     

    nevloudila se tam nějaká chyba? Jak já můžu mít....O% citová shoda.....to je k neuvěřenígrinning smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Horoskopy

    Datum: 04.11.2009 09:19
     

    Irisko neplaš, já mám taky o% citové shody a to už jsme spolu takovou dobu grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 04.11.2009 09:33
     
    grinning smiley...dievcata, no a co?!...Hlavne, ze vam to klape.....(hihi, v ostatnych oblastiach!)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 04.11.2009 09:37
     

    Tak mě zaskočilo 7% ve fyzické shodě (máme spolu 3 děti, nechtěla bych to zažít, kdyby byla shoda 90% grinning smiley ) a vy nulu v citech! Ono by to asi nedělalo dobrotu, mít shodu ve všem, to by byla nuda. Věra

     
  • Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 08.11.2009 23:25
     

    Holky tak to je pěkná blbost mě vyšlo 20,99,99 celková 73 eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 09.11.2009 12:59
     

    jajo, tak vidíš - podle hvězd máš to nejlepší, co sis mohla přát!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 12.11.2009 00:00
     

    Myslím, že ten horoskop je kravina :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.