neděle 28. dubna, 05:16 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Plumerie

Datum: 03.02.2012 10:23
 

Ty tu chyběly smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 14.02.2012 10:00
     

    Verunko jsi zlatá. Takhle to Lence přepošlu. Každopádně moc díky. Je to dost zajímavé i to jak to všechno umíš vypátrat. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plumerie

     
     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 14.02.2012 13:59
     

    Vladi není zač, jako redaktor musím umět hledat data smiling smiley

    ...navíc bitky mezi Thajci a Australany ve světě Plumerií jsou napínavější než detektivní seriály (taky lítají testy DNA, padají výhrůžky, tresty, pokuty, rozsudky ad.) winking smiley , ráda je sleduji, je to taková reality show online smoking smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 16.02.2012 11:58
     
    sunburst.jpg
    Další fotografie:

    Přátelé, tak takhle se vyrábějí kultivary s modrou - ve Photoshopu grinning smiley

    Tohle jsou dva kultivary, jejichž osivo je prodáváno na Aukro, doporučuji u takovýhle prodejců nekupovat smoking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 16.02.2012 12:21
     

    Taky tam každou chvilku čučím , barvy jsou krásné, ale věř tomu ?!Počkám si na výpěstky Veronikygrinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 16.02.2012 13:51
     

    No když budou nějaké Verunko, tak s stavím do řady. :-))). Semínka jsem zatím neobjednával, ale Ty co jsi mi doporučila mám schované.

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 16.02.2012 21:58
     

    Franti, Vláďo, díky za důvěru winking smiley

    ...pár lidí si tu od té paní nakoupilo osivo Adenií nebo Plumerek, tak jsem měla potřebu to hlásit grinning smiley , podle mě jsou to prostě nějaké nekvalitní směsky vzrůstných plumerií (většinou čím menší plumerka, tím dražší winking smiley ) za tři pade, kterou podnikaví Thajci prodávají v sáčcích s různými fotkami smoking smiley , prostě špatně koučovaný eBay reprodej (i tam se dají najít autorizovaní prodejci odrůdového osiva, ale paní se asi moc do pátrání nechce eye rolling smiley )

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 16.02.2012 22:18
     

    No jo, to je asi jako se vším.. hlavně rychle a co nejvíc vydělat...

     

    Verčo, prosímtě, jak je Ti amíci zimují v garážích? Psala jsi jako Jiřiny, to znamená vyrýt a v suchu bez zeminy uchovat?

     
  • Autor: verunkavon
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 17.02.2012 10:26
     

    Veru tak jsem asi jedna z těch hlupaček, protože tuhle plumerku jsem si objednala a už mám semena doma. Ale přišlo to i s phyt. certifikátem z Thajska. Ale i ta růžová je hezkásad smiley . Jinak pošlu ti to v pondělí

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 17.02.2012 18:08
     

    Verunko, Phyto ti odklepne, že jde o osivo Plumerií, odrůdovost nezaručí a hlupačka určitě nejsi, to spíš ta paní, od které jsi to koupila je neférový obchodník thumbs up

    Jsem přímý tvor, takže jsem jí stejné původní fotky poslala už před několika dny a poskytla jí informace o neexistenci těch kultivarů v modrých odstínech, paní mi odepsala, že je jí líto, že takhle naletěla....a zvesela prodává dál tongue sticking out smiley

    Za roubíky díky, máš u mě rezervačku a pokud budeš chtít něco z těch Tahiťanů, písni winking smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 18.02.2012 13:43
     

    Přátelé, kdyby někdo z vás chtěl kupovat semínka Plumerií například na eBay, dávám sem seznam, který dali dohromady australští Plumies profíci grinning smiley - koho můžete zvesela považovat za podvodníka, koho ne smoking smiley

     

    Sellers NOT recomend on Ebay & in Nurseries TOHLE JSOU TI FUJ grinning smiley

    DJsWay aka Frangipanigardens on ebay(Aust, Nursery)

    Down the River 43(Aust)

    Give it to Me 1969 aka frangipani fantastica, (Aust)

    Rare Seeds and Plants(Aust)

    Workshop Thailand

    Thai Perfect Gems

    Jewelry Ablaze

    Siam Flower Lover

    Best Plumeria

    Asia Plumeria-com

    Siristore 255

    Cuckooznest

    Siamproduct

    Sangchanbrown

    Commart2000

    TH_Toptrade

    Adenium_Bonsai

    We_Love_Adenium

    Thailand_Holy_Amulets

    Recomended Sellers DOPORUČENÍ PRODEJCI grinning smiley

    Frangipani Grove(Aust. Nursery)

    Ngulla Dulla(Aust. Nursery)

    Coral Coast Frangipani(Aust. Nursery)

    Sunshine Coast Frangipani Farm(Aust. Nursery)

    Greenlight Nursery(Aust)

    Barry Ng

    BKinter Plants

    1-Stop-Aloha

    Blooming Plumerias

    Anyamanee_P

    World Plumeria

    California Hoya

    Ncassellberryfla

    Plumerianewjoys

    Plumeria Monger

    Anucha

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 18.02.2012 13:57
     

    Ach jo,tos mě milá Verčo moc nepotěšila. Taky jsem si koupila semena - Mai Thai (protože BUDE krásně modrá) a Violet.

    Doprčic,proč já se vždycky nechám zlákat ...zrovna tak jsem si koupila na aukru ten modrý ibišek,zázrak,co svět ještě neviděl ...grinning smiley Anytě z toho vylezla alespoň nějaká plazivka, mně lautr nic...angry smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 18.02.2012 14:11
     

    Leni, kurnik grinning smiley , hele, já jsem ta hodná teta šprtka, které se tady může kdokoliv na cokoliv ohledně Plumerií ptát smoking smiley 

    Zatím toho využívají jen chlapi, což mi připadá celkem vtipné, když to srovnám s popichovacími historkami, jak chlap radši dvě hodiny bude objíždět blok, než by stočil okénko a zeptal se někoho kolemjdoucího na hledanou adresu grinning smiley

    Já na vás, Leni, nechci machrovat, já vám chci píchnout smoking smiley ...respektive těm správným Plumerkám, aby tady za nějaký ten rok nepsal zas nějaký jouda, že má doma metrové potvory, co nekvetou, a potvory nepokvetou, protože si budou říkat, "kterýto jouda mě strčil kořeny do květníku, já bych kvetla, ale nemůžu, protože mě vyšlechtili pro volnou půdu a potřebuju dva kubíky pro kořeny" grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 18.02.2012 15:51
     

    Díky,Veru. A co z toho pro mně,resp. pro moje plumerky vyplývá ? Kelímek od jogurtu,kýbl od Primalexu,nebo popelnice ?grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 18.02.2012 15:55
     

    Možná všechno v tom samém poředí eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 18.02.2012 18:19
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Leni, Los thumbs down "békala" jsem smíchy asi minutu, takže jsi mi celkem o dost prodloužily život grinning smiley Díky, díky, díky

    ...a Leni, protože jsou tvoje Plumies pubescenti z unknow osiva, tak sa teprve hukáže, bo věštit ještě neumím grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.