neděle 28. dubna, 01:50 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Plumerie

Datum: 03.02.2012 10:23
 

Ty tu chyběly smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 10.02.2012 21:45
     

    Evi, semínko mi nenechávej, vlastně mám pro tebe jen dobré zprávy - pokud by to byl Pinwheel, tak je to kompaktní plumerka schopná slušně zakvést i v květináči, a pokud by to byla Kapalua, máš doma velmi raritní plumerku grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plumerie

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Plumerie

    Datum: 10.02.2012 21:48
     

    To ráda slyšímflower smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 09:41
     

    máte smůlu, na tohle už mě nenamotáte! nono smiley nono smiley spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 14:06
     

    Jani, a zrovna ty bys mě mrzela thumbs down ...ty jsi velice schopný grower, ani plumeriový trpaslíček by se ti tam už nevešel? grinning smiley

     
  • Autor: madlenka
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 18:36
     

    Verčo to víš,že by se vešel Janě jeden kousek a kdyby negrinning smiley tak já ji pomůžu od nějakých semenáčků ibišků a má místa dostgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 18:38
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley no jeden možnágrinning smiley Ale jak jsou velké ty miniatury?

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 19:22
     


    vyrkaz napsal(a):

    jj, jako vzrůstný oleander se pěstovat asi dá, pokud by to byla ta na fotce, myslím, že se jmenue Kapalua, nebo tak nějak, tak by to byla vzácnost jako blázen, protože Hawaii poprvé dovolila vývoz téhle krásky až loni, byla braná jako kultivar zasvěcený králi winking smiley

    No, jo, Evča, zase něco extra grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 19:28
     


    madlenka napsal(a):

    Verčo to víš,že by se vešel Janě jeden kousek a kdyby negrinning smiley tak já ji pomůžu od nějakých semenáčků ibišků a má místa dostgrinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Díky za pomoc grinning smiley thumbs down

     

    ...a miniatury - třeba Dwarf Singapore Pink umí nakvést třeba ve dvaceti centimetrech, v květináči (pokud mu nedáš kýbl - i u Plumerek platí, že zhusta dorůstají velikosti květináče winking smiley ) má po deseti letech bez střihu do metru smiling smiley , prostě je menší než ibišky grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 20:14
     

    Dávám pro srovnání - tři stejně staré semenáče Plumerií -

    - největší je kultivar s tzv. středním vzrůstem - pro květináč není úplně nejvhodnější, ale když dostane místo květináče kýbl, měl by být spokojený, ale já s nimi chci hlavně zkusit volnou půdu od jara do podzimu, pak do garáže grinning smiley

    - prostřední je kultivar, kde habitus je "short", krátký, kompaktní, fajn do květináče

    - nejmenší na fotce je polotrpaslík, super do květináče winking smiley 

    ...to jen pro představu, jaké rozdíly ve velikosti Plumerií jsou viditelné už u šestitýdenních semenáčků spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 20:54
     

    Verčo,kdys říkala,že s nima přijedeš???winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 21:11
     

    Evi, hnedle jak poleví počasí a bude se dát vyrazit k vám na dětské hřiště grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Plumerie

    Datum: 11.02.2012 22:25
     

    Jdu ometat kolotoče grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 12:17
     
    u magora.jpg

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Neboj, Evi, i za dva měsíce bude z čeho vybírat - jsem důsledný megaloman smoking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 12:25
     

    Tyyyyyyyyyyyyy v...!!!!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 12:30
     

    To je nádhera, ted už vím,že se na mě dostane !!!!!!!! grinning smiley grinning smiley jsi šílenec Verčothumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.