neděle 28. dubna, 00:12 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Truhlařina - balza, vyřezávání, ...

Datum: 23.03.2007 21:54
 

Nevíte někdo, kde koupit balzu - třeba nějaký internetový obchod s modelářstvím. Nemůžu ji nikde sehnat, u nás v truhlářství snad ani nevěděli, co chci. Pořídila jsem si lupénkovou pilku - ruční i elektrickou a ráda bych se pustila do vyřezávání různých dekorací, ale chybí mi základní materiál k výrobě thumbs up

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (05.01.2011 21:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.12.2008 16:55
     

    Díky, díky smiling smiley. Jsem si ale přidělala práce navíc, teď musím uklízet kuchyně dvě a ta mini mně dá více práce, co tam ta naše prďolka nadělá!!! Už mám vybrakované kořenky, zabavený cukr, mouku, ..... grinning smiley, pozorovat ji při kuchtění, je ale fakt úžasný zážitek. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Balza a vyřezávání

     
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.12.2008 17:11
     

    Hanel, to je úžasný. Jak je to velký? Nějak si to neumím představit v reálugrinning smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.12.2008 17:17
     

    Andoro - v.93cm, š.90cm, je to pro 3letou dceru, která měří 92cm. Až povyroste, přidáme sokl winking smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.12.2008 17:18
     

    To by se mi líbilo, jak já bych si hrála v takový kuchynithumbs down . Ta musí bejt nadšenásmiling smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.12.2008 17:26
     

    Jo jo, je nadšená, dokonce tam vaří i můj 7letý syn grinning smiley a jak přijdou neteřinky, tak je bitka grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.12.2008 17:39
     

    No to je teda bomba....., věřím, že je dcerka nadšená.. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 00:14
     

    hanel, jste s manželem krásní blázni love smiley , tohle musí fakt uchvátit i dospělce, natož dětskou duši!!!! thumbs down flower smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 10:50
     
    img_2047.jpg
    Další fotografie:

    Lado a Anavi - děkujeme! Mě i manžela baví vyrábět pro děti smiling smiley

    Ještě přihodím metr pro dcery kamarádky, Oggyho si zase přál syn a andělíčky jsem dodělávala na Štědrý den ...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 10:58
     

    Hezký všechno, jako vždy, ale andělíčci mě dostali!!! love smiley thumbs down

     

    Prosím tě, a stíháš taky někdy jíst, spát a tak???? eye popping smiley Smekám a připadám si, že jsem k ničemu smiling smiley. Máš dvě děti jako já, k tomu přepychovou a mnohem větší zahradu a pak ještě tohle, na což jsem levá jak šavle... stydlin smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 11:20
     

    Kuchyňka je nádherná, je vidět, že jste se při přípravě vyblbli i s manželem dosytosti grinning smiley grinning smiley thumbs down , když to vidím, jaké máš další krásné vyřezané věci, tak mě to taky chytá, ale já mám pocit, že neustále něstíhám a to nemám děti (svoje), zahrádku s terasou mám jako dlaň, holt ale ostatních aktivit je dosti a dosti grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 11:39
     

    Anavi a Libi - děkuju.

    Já právě musím chodit spát a to docela brzy, jinak bych nefungovala přes den. A jak Libi píše o jiných aktivitách, tak já právě jiné nemám, mám "jen" zahradu a to mé tvořeníčko, nechodím mezi lidi (jen po internetu grinning smiley), jsem taková krysa domácí - tak mě pojmenoval manžel. eye rolling smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 17:35
     
    Další fotografie:

    tak takhle mě asi moje drahá polovička nepojmenuje grinning smiley grinning smiley , já jsem neustále někde v tahu a pak se divím, že bych toho chtěla stíhat více a ono už nenní kdy winking smiley grinning smiley

     

    konečně jsem dodělala něco, co by mělo připomínat betlém (a jdu si zkulturnit ruce, protože večer jdu na ples a mám ty nehty nějak ohlodané a sem tam ještě by se určitě našla přilepená smola grinning smiley )

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 18:33
     

    Libi, taky šikovný ručičky... thumbs down

     

    hanelo, tak docela malinko se mi ulevilo - já jsem totiž věčně v čudu smiling smiley, žádná krysa domácí, tak pak se to - logicky winking smiley - nedá stíhat... Jinak bych měla jistojistě vyřezáno a k tomu krásnou zahradu jako je ta tvoje (to malinko kecám, pochopitelně, protože ten talent prostě nemám, a tam čas nehraje roli smiling smiley ).

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 20:01
     

    Hanel, kuchyňka je úžasná thumbs down a vše ostatní taky.thumbs down

    Chodím se kochat pravidelně na tvý stránky, takže většinu vidím v předstihu.winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.12.2008 20:48
     

    Hanel, z tý kuchyňky jsem taky docela na větvi. Malá musí být nadšená. Jste fakt šikulové.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.