neděle 28. dubna, 02:23 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Truhlařina - balza, vyřezávání, ...

Datum: 23.03.2007 21:54
 

Nevíte někdo, kde koupit balzu - třeba nějaký internetový obchod s modelářstvím. Nemůžu ji nikde sehnat, u nás v truhlářství snad ani nevěděli, co chci. Pořídila jsem si lupénkovou pilku - ruční i elektrickou a ráda bych se pustila do vyřezávání různých dekorací, ale chybí mi základní materiál k výrobě thumbs up

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (05.01.2011 21:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 16:20
     

    hanel eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley, ten domek pro panenky! thumbs down smiling smiley Nádhera..

    (a mizím, páč s tebou nesmím být v jedné diskuzi winking smiley grinning smiley)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Balza a vyřezávání

     
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 16:22
     

    Hanelo, nech toho grinning smiley Mý umatlaný "umění".... (ale neboj, jednou se možná vypracuju, že to neomatlám)

     

    No ten domeček je náááádhernej, škoda, že nemáme v rodině jedinou holku, už bych objednávala. thumbs down

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 18:49
     

    Jééé, děcka, díkes!!!

    Kashiko - to je jedno, jestli máte v rodině holčičku nebo ne, páč by si byla už čtvrtá a všechny navádím na vlastní výrobu, ať se taky snaží. Ono je to časově velice náročné a zapojen byl i manžel (chodící do práce), základ domečku je jeho práce. Byl to dárek k 3.narozeninám dcery, která byla u výroby a taky pomáhala.

    Stejně jsi umělkyně, taky toho zvládáš hodně - mozaika, malování, veršovánky, rady do života (zmrazené kuře grinning smiley), .....

     

    A když jsem u těch narozenin, Hanule, kde že se peče, že bych se pochlubila svýma, podruhé v životě, pečenýma dortama? smoking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 19:07
     

    [www.week.cz]

    Hanel, na weeku tady u Bohouška smiling smiley.

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 19:09
     


    hanela napsal(a):
    ....rady do života (zmrazené kuře grinning smiley), .....

     

    A sakra. eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 20:20
     


    hanela napsal(a):

    Jééé, děcka, díkes!!!

    Kashiko - to je jedno, jestli máte v rodině holčičku nebo ne, páč by si byla už čtvrtá a všechny navádím na vlastní výrobu, ať se taky snaží. Ono je to časově velice náročné a zapojen byl i manžel (chodící do práce), základ domečku je jeho práce. Byl to dárek k 3.narozeninám dcery, která byla u výroby a taky pomáhala.

    Stejně jsi umělkyně, taky toho zvládáš hodně - mozaika, malování, veršovánky, rady do života (zmrazené kuře grinning smiley), .....

     

     

    Ještěže tu holčičku nemáme, protože navádění na vlastní výrobu by znamenalo, že ten základ domečku by byl na mně grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    A musím Ti ho taky pochválit - je super. thumbs down

    (a jestli tu holčičku někdy budeme mít, asi se do toho pustím winking smiley)

     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 21:34
     

    Kash i Hanelo, paráda thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 23:20
     

    Sapho, půl desátý a Ty ještě bloumáš a nespíš? smiling smiley flower smiley

     

    Hanelo, víš, já bych se za váma plazila po kolenou a se sepnutýma ručkama grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Vlastní výroba domečku? Ó ano - Zuzka by zvládla základ (ona je kutil grinning smiley), ale já tak nanejvýš střihnout na peřinky grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 09:09
     

    Kashgrinning smiley to byl poslední zbytek silgrinning smiley Já bych k peřinkám uháčkovala kraječkygrinning smiley Co takhle domeček pro Tedískaflower smiley thumbs down a v přízemí byt pro Kačenkuflower smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 10:20
     

    Sapho, Kačenka nám cestou do práce zesrala celý auto, včetně mojí kabely a Zuzčina batohu. Takže nevím, esik by s ní Teddy chtěl sousedit. grinning smiley

     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 10:28
     

    Jejdaeye popping smiley tak jí udělejte frizúrkugrinning smiley a autíčku a batůžku takygrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 11:50
     

    Kabelu mám stále posránu, ale auto je již čisté a Káča taky. (Baťůžek též vyčištěn a poslední deka z auta vyhozena - teď už to sraní bude natvrdo, nemáme více pokrývek.) grinning smiley

     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 11:52
     

    Hned jsem jednu dečku přibalilagrinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 18:39
    Hodnocení fotografie "Truhlařina - balza, vyřezávání, ...": 5
     

    A já ji hned v autíčku rozprostřela grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.07.2008 19:36
     

    A Kačenka se neposrala. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.