sobota 27. dubna, 21:09 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Truhlařina - balza, vyřezávání, ...

Datum: 23.03.2007 21:54
 

Nevíte někdo, kde koupit balzu - třeba nějaký internetový obchod s modelářstvím. Nemůžu ji nikde sehnat, u nás v truhlářství snad ani nevěděli, co chci. Pořídila jsem si lupénkovou pilku - ruční i elektrickou a ráda bych se pustila do vyřezávání různých dekorací, ale chybí mi základní materiál k výrobě thumbs up

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (05.01.2011 21:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 19.05.2008 20:08
     

    líbí-

    Nevím jestli jsi vůbec u pana Google hledala?

    [www.vinklarek.cz]

    JABRAKA

     
  • Autor: Reklama

    Re: Balza a vyřezávání

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 19.05.2008 20:40
     
    ........ o tomhle odkazu už nějakou dobu vím winking smiley (ale když jsem začínala před více jak rokem vyřezávat, tak mi to tenhle odkaz nevyjelo), teď ale vyřezávám z překližky a pouštím se do MDF
     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 21.05.2008 15:30
     

    Narazila jsem, Libi, na tento odkaz, kdyby se náhodou něco hodilo winking smiley

    [www.udoktora.net]
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 21.05.2008 15:34
     

    hanelo, zdravím flower smiley

    Už jsem sehnala Ulmus Wredei, ale není to zřejmě ten sloupovitý, spíš klasický strom, ale měl tak nádherný listí, že jsem si ho musela vzít! winking smiley

    Měj se hezky, omlouvám se, že vám nabourávám téma stydlin smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:02
     
    2.jpg
    Další fotografie:

    Hanelo, teda, ty kočky jsou parádní. Libi, ty hry taky, teda vy jste šikovný. Až je mi blbý sem dávat jeden z mých pořád ještě nedodělků. Ale dám. Aby bylo vidět, že se neflákám grinning smiley

    Ještě se na tom musí udělat detaily, vyhladit a asi namořit. A chci jí dát kolem krku (a pod vlasy, pokud to půjde vrtnout) šperk - měděnej drátek se srdcem. eye popping smiley V pozadí si povšimněte, prosím, našich biorajčátekgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:10
     

    Jezisikriste, Kashiko, postav ji, dyk je mtrva!!!!

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:14
     

    A teď jsi mne nasrala!

    grinning smiley

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:16
     

    Ty tvare jsou mozna moc ostre, ma takovy trochu asiatsky vyraz a tvrdou linku kolem nosu,vypada krute; neplanujes ji jeste trosku zjemnovat, vyhlazovat v techto mistech?

    Ale oci a celo jsou vyborne, vyraz i stylizace vlasu se mi hrozne libi. Vis co mi trochu pripada? Jakoby ten vrch hlavy i telo bylo takove poklidne, vyrovnane, ale ten spodek obliceje k tomu kontrastuje, je moc zivy, sevreny, napjaty...rozumis? Ale mozna je to zamer? Mam sem poslat Ivana? Se ptam jako vazne.

    To je prvni, co jsi delala?

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:17
     

    Jo, prosimte, a zapomnela jsem pochvalit ty rajcatka. Takze: thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:32
     

    Néééé, Ivana nééé! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley please smiley

    Prosim Tě, jsem Ti to psala dosz - to ěl bejt původně tulipán pro Missi (vloni grinning smiley), pak, když nevyšel, tak nějaká příšera (proto divnej xicht), no, a pak jsem si řekla, že z toho udělám nějakou bohyni míru a lásky. Jo, původem Asiatku, jak jsi na to přišla? grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 00:36
     

    A vyhlazovat se to bude, píšu, že to není hotový, ne? Přivezu Ti to in natůra, abys padla na zadek! Jo, a teda děkuju za pochvalu za rajčátka, aspoň něco. A hlásím, že místo ěl má být měl. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 10:30
     

    Kash eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley chvála tvým šikovným rukámthumbs down

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 12:37
     

    Jo, Evčo, Kash se nezdá, ale je šikovná grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 13:02
     


    Evca napsal(a):

    Kash eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley chvála tvým šikovným rukámthumbs down

     

    Ahooooj! flower smiley Hele, nech toho, nemám drobáky, fšecko už jsem rozházela v kostele! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.07.2008 16:10
     
    kopie (2) - img_0765.jpg
    Další fotografie:

    No ty jó, Kashiko eye popping smiley, parádní kousek. To Tvé, to je umění a to mé, to je zase hraní winking smiley ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.