neděle 28. dubna, 18:38 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Truhlařina - balza, vyřezávání, ...

Datum: 23.03.2007 21:54
 

Nevíte někdo, kde koupit balzu - třeba nějaký internetový obchod s modelářstvím. Nemůžu ji nikde sehnat, u nás v truhlářství snad ani nevěděli, co chci. Pořídila jsem si lupénkovou pilku - ruční i elektrickou a ráda bych se pustila do vyřezávání různých dekorací, ale chybí mi základní materiál k výrobě thumbs up

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (05.01.2011 21:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 24.10.2007 14:24
     
    Hanule - děkuju, chvála potěší a žene do dalšího dílka smiling smiley.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Balza a vyřezávání

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 02.11.2007 18:23
     
    p1140501.jpg
    Další fotografie:
    my se dneska na kroužku pustili do hodin - z překližky vyřezávám tvar hodin, uprostřed jsme si navrtali dírku na připevnění hodinového strojku, někdo se rozhodl pro kostičkovaný motiv, jedna holčina využila ubrousku, dokonce budeme mít i pavoučí hodiny (příště budeme připevňovat nožičky) a na příští týden nás čeká další fáze - domalovávání, namontování strojku s rafičkami, číslice, ...
     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 06.11.2007 17:33
     
    Libi - činíte se! Už máte hotovo? smiling smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 06.11.2007 17:42
     
    až v pátek a jsem na výsledek zvědavá, jestli nám z toho vylezou fakt funkční hodiny winking smiley
     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 08.11.2007 15:40
     
    Libi - už se těším na pátek winking smiley. Myslím, že nemusíš mít obavy o funkčnost hodin, o to se postará ten strojek grinning smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 09.11.2007 11:32
     
    Libi, ty jsi fakt nadšenec thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 10.11.2007 14:19
     
    p1140763.jpg
    Další fotografie:

    máme dvoje hodiny hotové a funkční (holčina ze třetí a z páté třídy), musely jsme dodatečně zvětšovat díru na hodinový strojek, protože jsme zapomněly ještě na jednu matku, která musela projít středem, velkým problémem bylo namalovat čísla (i přesto, že jsem udělala na kruhu výseče, kde mají být čísla, tak na papír to špatně přenesly, ale ony byly na svůj výrobek pyšné i přesto- tak holt nepůjdou hodiny tak přesně grinning smiley )

     

    ještě jsme vyřízly jeden stojánek na dvě čajové svíčky winking smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 13.11.2007 06:37
     
    Libi - šikulky a stromek se svíčkama - dobrý nápad thumbs down. Kde jste sehnaly hodin. strojky a za kolik, jestli se můžu ptát? Ď.
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.11.2007 18:27
     
    Manžel z překližky vyráběl betlémy a to tak, že vystřihovací betlémy z papíru nalepil na překližku a potom vyřezal. K figurkám udělal stojánky a mohl je umístit třeba na polici. Nebo je nalepil přímo na desku dle rozmístění figurek dle plánku.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 27.11.2007 20:41
     
    Dlouho jsem nenakoukla, nestíhám. Dámy, je to moc pěkný!!!! thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 07.12.2007 10:38
     
    Tak takovýhle máme betlém je to papír nalepený na překližce /z beden od ovoce/ a pak je to vyřezané lupinkovou pilkou. NAKONEC SE TO NALEPÍ NA DESKU A JE TO
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 17.12.2007 20:21
     

    [www.kigo-tipps.de] - bildmaterial - různé předlohy, které by se daly třeba využít jako šablony k vyřezávání

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kiwiu

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.03.2008 13:18
     

    Ahoj lidičky,

    prosim poradte kde sehnat balzu pro vyrezavani prostorovych veciček...tj. hlavy, postavy...proste aby to byl vetsi špalík....Uz jsem prosla snad vsechny e-shopy...........Predem moc dekuju a preju samy fajn napady..kiwi flower smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 26.03.2008 17:12
     
    kiwiu - zkus nakouknout tady, jestli by se něco hodilo winking smiley [www.vinklarek.cz]
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 09.04.2008 18:54
     

    já teda vůbec nestíhám a to jsem si toho plánovala winking smiley , teď jsem si ale dala předsevzetí, že do příštího týdne vyrobím na stěnu něco podobného jako je na [www.artstolin.cz] (pitný režim), že se budu volně inspirovat, tak jsem na to zvědavá

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.