pondělí 6. května, 02:17 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Suché zídky

Datum: 07.06.2008 21:55
 

Sháním inspiraci a hledám nápady, tak zakládám nové téma winking smiley

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (23.04.2009 12:21)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 11
  • Autor: isy
    Status: začátečník

    Re: Suché zídky

    Datum: 30.04.2011 21:23
     

    555 fakt nevim jak se to jmenuje u skalnicek si nikdy nepamatuju nazev,neco koupim a strcim to do zidky a tak porad dokola,

     
  • Autor: Reklama

    Re: Suché zídky

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 30.04.2011 22:10
     

    isy, thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 01.05.2011 07:13
     

    555: bílé kytí je:

    první je Arabis a druhý skalkový phlox

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 01.05.2011 09:54
     

    Drahuško, děkujiflower smiley

     
  • Autor: beruskaNi
    Status: nováček

    Re: Suché zídky

    Datum: 01.05.2011 14:26
     
    1323435071_1.jpg

    ...co by jste řekla na mříž na popínavky.Postavit k té zídce třeba 2 m od sebe.Výška je 158 cm.

    Jednoduše třeba jen pověsit na skoby mezi kameny. Nějaké mi zbyly po úpravě zahrady. Martina

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 02.05.2011 18:36
     

    Beruško, k jaké zídce? Ty jsi stavěla suchou zídku, nebo máš na mysli nějakou zeď?

     
  • Autor: beruskaNi
    Status: nováček

    Re: Suché zídky

    Datum: 02.05.2011 19:02
     

    ANAVI,mrkni na předposlení příspěvěk.je určený pro vás. beruskaNi

     
  • Autor: beruskaNi
    Status: nováček

    Re: Suché zídky

    Datum: 02.05.2011 19:03
     

    555 néé,já to "zvrzala".To měla být odpověď pro ANAVI,ale mám tyto 3 mříže navíc... beruskaNi

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 05.05.2011 23:14
     

    tak to by se určitě hodilo.. ani mě nic takového nenapadlo - to by vypadalo dobře. Ale to bys musela bydlet někde poblíž a i tak bych měla odvahu, že se to do normálního auta nejspíš nevejde smiling smiley. A taky je to místo dost ve stínu, tam toho moc neporoste sad smiley

     
  • Autor: beruskaNi
    Status: nováček

    Re: Suché zídky

    Datum: 15.06.2011 14:44
     
    1266848523_3.jpg

    ..mřížky na popínavky můžu zaslat poštou...napiš si na:beruskaNi zavináč email tečka cz

    Domluvíme se.Zbyly mi ještě 3 ks okrasné mříže tek někde jako zástěna k pergole 100 x 180 cm,taky poštou.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 05.08.2012 21:51
     
    p1000588.jpg
    Další fotografie:

    No, kdo zná historii suché zídky u nás tak ví, že jsem prohlašovala, že úprava zídky už ani náhodou. Nadřela jsem se jako hovado a i když jsem měla jeden čas cukání ještě kousek dodělat, při vzpomínce jak jsem stavbu odmarodila jsem to rychle zamítla.

    Dávala jsem asi do kvetení fotky devastaci rostlin v zídce a v pokračujícím záhonku nad ní. Napřed jsem uvažovala o plísni, pak o kočkách (pročůrání) a nakonec jsem o víkendu zjistila, že v zídce je obří mraveniště s tisíci vajíček. Odkryla jsem jeden kámen, pak další a ..........¨první fotka je jen začátek. Nakonec jsem rozebrala asi 1/4 zídky. Nejhorší na tom je, že jsem při tom možná sama oddělala další kytky, které se hnuly, když jsem kameny odebírala. Pod každým kamenem bylo samostatné mraveniště. Nejhorší je, že zídku jsem dělala s kamenama ve dvou řadách za zabou, aby byla jóóó pevná. Skončila jsem a 4 veliké kameny mi zbyly. Celý boží den jsem se s tím s*rala a byla zoufalá, protože jsem samozřejmě každý kámen měla 100x v ruce a nebyla jsem schopná to dát (s ohledem na zasazené kytky) zpátky dohromady. Tak ted budu postupně dosazovat nové kyti a doufat, že se nám mravenci v zídce vyhnou eye rolling smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 05.08.2012 21:56
     

    no nazdar to sis zase mákla a v tom vedru jo? No s mravencema je to u nás taky katastrofa, jen tak se jich nezbavím a to zkouším co se dá. Přestěhují se vždy o kousek dál angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 05.08.2012 22:02
     

    Děvčata, s mravenci je těžké pořízení. Normálně jeduju angry smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 05.08.2012 22:02
     

    Irisko, já okolo mravenců lítám už měsíc a nejlepší je, když se začnou rojit - vylílávat a třeba z 5 mravenišť najednou, lítám za nima se sprejem, ale v té zídce,............ Na dvou ¨nehtech mám štěnice a ulámaný snad všechny nehty. K večeři jsem nemohla ani ukrojit chleba, jak se mi klepaly a bolely ruce.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 05.08.2012 22:03
     

    Spreje mi nepomohly. Spíš jedy do země

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.