pondělí 6. května, 05:37 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Suché zídky

Datum: 07.06.2008 21:55
 

Sháním inspiraci a hledám nápady, tak zakládám nové téma winking smiley

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (23.04.2009 12:21)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 11
  • Autor: isy
    Status: začátečník

    Re: Suché zídky

    Datum: 27.09.2009 22:04
     
    dscn0766.jpg
    Další fotografie:

    dekuji za pochvalu,mam jenom okrasnou dost clenitou zahradku ktera je zalozena minuly podzim,jak uz jsem psala jsem uplny novacek a hodne mi pomaha internet kde se toho hodne doctu a hlavne je to nadherna prace ...jeste par fotecek

     
  • Autor: Reklama

    Re: Suché zídky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 28.09.2009 08:50
     

    nádhera

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 28.09.2009 12:26
     

    isy nejsi náhodou zahradnice? Máš to krásnýthumbs down thumbs down thumbs down fakt že jo. Ale taky dost práce co? Ale když to člověk dělá rád a pak vidí ty výsledky, tak oželí i nějaké to bolení zad jako jágrinning smiley ....jen tak dál, ať máme na co koukatflower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 28.09.2009 12:42
     

    Moc pěkné!! thumbs down thumbs down

     
  • Autor: isy
    Status: začátečník

    Re: Suché zídky

    Datum: 28.09.2009 22:27
     
    dscn0608.jpg
    Další fotografie:

    devcata dekuji za pochvalu a jeste par fotecek...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 29.09.2009 08:53
     
    p9280024a.jpg
    Idem sem s cudzim perim smoking smiley..ale so suhlasom mojej susedky..Uplne cerstvo-cerstva - vcera dokoncena zahradka " s kamenymi zidkami"...
    Foto sem davam nielen kvoli tomu ako sa da aj mala zahradka pekne riesit - napr. v prostriedku kruh su rozne bylinky...za jablonkou vpravo je zahon s paradajkami..
    Suseda je sice sikovna, ale nejak si nevedela dat rady so zahradou...vsetko jej prerastlo cez hlavu...V lete si dali urobit zastresenu terasu a...teraz prisla na radu aj zahrada - robila im to firma ...aj s umelym zavlazovanim.... Za tyzden mali hotovo..
    Najzaujimavejsie ako sikovne je polozeny prvy rad kamenov - vycnieva pred murik v urovni travnika- toto vymyslela suseda thumbs down...aby ulahcila kosenie travnika..
    ------------------------------
    Susedka ma pozvala podvecer na "kolaudaciu" smoking smiley...a uz teraz mi dala ponuku, ze ked sa tam rozrastu vsetky nove druhy skalniciek, co jej tam vysadili...tak ze si mozem vyberat grinning smiley...Hihi, medzi nami totiz existuje od zaciatku vymenny obchod...ked nieco ziska ona, tak sa so mnou podeli...a naopak, je dtto...
    -----------------
    Este doplnam - na obrazku tam dole kde je strk, je zapustena obrovska nadrz na dazdovu vodu - preto je ta cast riesna len strkom, lebo su tam podtym rozne priklopy a ...bohvie co..kvoli tomu umelemu zavlazovaniu..
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (29.09.2009 09:16)
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 29.09.2009 10:50
     

    Suché zídky MILUJU. Isy - nádheraflower smiley . Keria - máš štěstí, že se můžeš dívat přes plot na pěknou zahradu a občas i kolaudovatdrinking smiley se sousedkouwinking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 29.09.2009 11:33
     
    Hihi...vsak nam pani architekta s usmevom hned "navrhovala", nech si urobime medzi sebou ozdobnu branku ....a spojili zahrady, kedze vidi, ze pri nasom fanatizme nase zahrady nam uz davno nepostacuju...Takto by sme mohli pestovat kazda nieco ine...a obdivovat mohli spolocne.. grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 29.09.2009 17:23
     


    555 napsal(a):

    Suché zídky MILUJU. Isy - nádheraflower smiley . Keria - máš štěstí, že se můžeš dívat přes plot na pěknou zahradu a občas i kolaudovatdrinking smiley se sousedkouwinking smiley

    Není nad to mít sousedy s estetickým cítěním! thumbs down love smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 29.09.2009 19:53
     

    Isy, Keria thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 29.09.2009 20:49
    Hodnocení fotografie "Suché zídky": 5
     

    thumbs down thumbs down

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Suché zídky

    Datum: 30.09.2009 13:20
     

    Isy pěknéthumbs down jsi zahradní architekt...thumbs down

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 06.10.2009 09:39
     

    Tak se chystámgrinning smiley na stavbu - tedy spíš stavbičku. Jen 2 m délka, a do 0,5m výška. Už jsem natěšená a zároveň mám strach, abych to zvládla. Vzala jsem útokem nedaleké pole a natahala kamení. Tak jen čekám až trochu zaprší, abych se vůbec dokázala dostat do země a připravit terénwinking smiley .

    Já vím, že je to jen takové "prdítko", ale když já jsem tu zídku tak chtěla........smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 06.10.2009 10:51
     

    555....držím palečky a hned se pak pochlub.....winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Suché zídky

    Datum: 06.10.2009 12:18
     

    irisko, dík za podporu. Teoreticky mám něco načteno, ale jak to dokážu realizovat v praxi to nevímspinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.