neděle 28. dubna, 22:35 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Růže, královny zahrady

Datum: 16.12.2011 12:12
 

A by bylo kam dávat všechny krásky



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (16.12.2011 18:26)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 08.08.2014 18:39
     
    dsc04151.jpg
    Další fotografie:

    Jé, koukám, že se tu probírá Siebertz. Objednala jsem od něho jen jednou - no je fakt drahý, ale jak tu píše Evka, taky jsem chtěla ty růže mít a určitě mi to vyšlo levněji, než to objednat z Německa grinning smiley grinning smiley grinning smiley Byly za 275 ,- Kč jedna...... Mám od něho od jara Gospel, ten krásně kvetl a chystá se znovu a Giardinu, ta tedy vypadá docela solidně, ale zatím nekvetla - ony ty letošní jarní - mám jich ještě pár i odjinud - jsou vůbec lenošky, nevím jak u vás..... flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže, královny zahrady

     
     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 08.08.2014 21:16
     
    img_7148gospel.jpg

    Brala jsem od něj loni Gospel a kvetl hezky a dost narostl, nemohu zatím nic na něj říci...Před 4 lety jsem brala i Graham Thomas a taky si nemohu stěžovat..Nic jiného jsem nebrala....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 08.08.2014 21:58
     
    s6307450.jpg
    Další fotografie:

    Holky, to je zase krááááásy eye popping smiley flower smiley .

    Naše asiSchneewitchen ještě od května kvést nepřestala a červená neznámá letošní z Lídlu je sice prcek, ale kvete také nepřetržitě už dlouho. Obé fotky nic moc stydlin smiley .

     
  • Autor: Evka3
    Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 09.08.2014 05:13
     

    Quendery,já mám Giardinu od jara 2012 koupenou v Hornbachu či Baumaxu(nevím jistě protože jsem ji nekupovala já) v originál kontejneru a kvetla hned v červnu.Ještě téhož roku jsem ji přesadila,protože se mi na původním místě nelíbila a v září kvetla znovu.Chudáka jsem ji přesazovala i v roce 2013 i s delšími šlahouny a letos krásně kvetla a teď kvete druhým kvetením.Ale zkrátit jsem ji přeci jen měla,na těch dlouhých šlahounekch kvete bez problémů jen má menší listy,ale to může být i deficitem dusíku.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 10.08.2014 17:34
     
    dscn2065.jpg
    Další fotografie:

    no jo -- musíme na jaře pohnojit - spinning smiley sticking its tongue out

    Dieter Müller ,Julia Reneissance , Colette , The Pilgrim ,Florence Delatré / první kvetení/

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 10.08.2014 20:05
     
    dsc04709.jpg
    Další fotografie:

    .... tak už nám to začíná podruhé spinning smiley sticking its tongue out flower smiley Tourbilon, Irma, györovky Samaria, Felsewhodos, krásné kvítky, ale je to "plesnivka", musím na ní něco vymyslet eye rolling smiley a furtkvetoucí Praha 89 flower smiley

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 11.08.2014 19:53
     
    029.jpg
    Další fotografie:

    jo jo už to zas začína

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LukasK (11.08.2014 19:53)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 11.08.2014 20:00
     
    dsc04739.jpg
    Další fotografie:

    ...... flower smiley

     
  • Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 17:38
     
    p1080369.jpg
    Další fotografie:

    ... hmm, parádně vám všem začínají thumbs down thumbs down flower smiley

    Káji - Giardina eye popping smiley eye popping smiley - mám letošního jarňáska a stále se drží při zemi eye rolling smiley, ... a Dieter M. je nádherný mls smiley

    Věrko - Summer Memories - thumbs down

    Elenko, krásně ti rostou thumbs down, tu bílou mám od tebe - srazíkovou, kujííí love smiley

    .... Mainzer Fastnacht - Kronenbourg - Šejkspír - furtkvetoucí Šalotka - NN srazíková

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 17:49
     
    dscn5797.jpg

    Jarko - máš je nádherné , ale M.Fastnach je přenádherná thumbs down thumbs down thumbs downmně vyhodila veliký šlahoun Larissa - samé poupátko .. myslela jsem, že opadá , ale takhle to kvete

     
  • Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 18:20
     

    ... týýý bláho, to je prutisko flower smiley flower smiley eye popping smiley , kdyby rozkvetlo všechno naráz ani by nebylo vidět kouska zeleného. .....u nás neustále chčije a chčije, tak se jim do druhého kvetení moc nechce.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 18:37
     

    Krásně vám to v tuhle dobu ještě kvete. love smiley thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 19:44
     

    Jarko, máš moc pěkné růže thumbs down a za bílou není zač - za kytky se neděkuje, ony potom nerostou winking smiley - doufám, že ti bude dělat radost jako nám.

    Quendery ta první má moc pěknou barvu mls smiley .

    Kájo, Larissa eye popping smiley je krásná thumbs down .

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 19:58
     
    dsc04740.jpg
    Další fotografie:

    Elo, to je Rosarium Uetersen - pnoucí - je to taková měňavka - podle počasí, když dokvétá a tak - tady je pár fotek z letoška pro ilustraci . Někdo říká, že je to taková barva, co se špatně kombinuje, ale já jí mám sesazenou dohromady s další pnoucí Rylonou a docela jim to sluší. flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (13.08.2014 21:10)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 13.08.2014 20:40
     

    Quendery, moc pěkná měňavka to je mls smiley a myslím, že jim to sluší nejen docela, ale hoooodně thumbs down .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.