sobota 27. dubna, 13:13 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert

Rozarium v Hradci Králové i jiné....

Datum: 25.06.2023 20:53
 
p1030846.jpg
Další fotografie:

Dnes jsem poprvé navštívila Rozarium v HK a musím říct, že nádhera. Sice mě překvapilo, že není tak velké, jak jsem myslela. Ale množství růží to vynahradilo. Měla jsem štěstí na počasí, občas bylo pod mrakem, takže se fotky povedly. Tak vás zvu na virtuální procházku plnou barev a vůní. love smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 21:03
     

    Lukáši, prosím, ta jednoduchá červená - víš jméno ? Díky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 03.07.2023 07:20
     

    Elo, mohla by to být Red Yesterday - tu mám . je do třetice s Ballerinou a Mozartem .

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 03.07.2023 11:16
     

    Kaaj, díky flower smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 03.07.2023 12:40
     

    Elo, musíme počkat na Lukyho, kde fotil, zda soutěžící. V rozáriu není ani Bal., Mozart, Red Yesterday. Je tam pár starších růží, jinak samé novinky.

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 03.07.2023 19:28
     

    je to soutěžící růže

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 03.07.2023 21:48
     

    Lukáši, díky, dohledám [www.rosaklub.cz]

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 03.07.2023 21:55
     

    Elo, včera jsem viděla Xenii, oceněnou od Kordese. V rozárku je pěkná, ale včera....mám brouka v hlavě, i když ne, ne...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 17.07.2023 11:06
     


    jé, tak musím říct, že ta se mi úplně jako nějaká princezna nejeví, ale neznám hodnotící podmínky samo

    Spíš taková oškubaná slepice, chudinka, asi dostala zabrat počasím. flower smiley winking smiley

    LukasK napsal(a):

    ahoj tady už jsem dlouho nebyl tady je výtězka pro letošek

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 17.07.2023 11:37
     



    alenak napsal(a):

    Elo, včera jsem viděla Xenii, oceněnou od Kordese. V rozárku je pěkná, ale včera....mám brouka v hlavě, i když ne, ne...

    Alenko, jo, jo ... ta se určitě vejde ... je krááásná mls smiley thumbs down .

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 17.07.2023 12:37
     



    Anavi napsal(a):


    jé, tak musím říct, že ta se mi úplně jako nějaká princezna nejeví, ale neznám hodnotící podmínky samo

    Spíš taková oškubaná slepice, chudinka, asi dostala zabrat počasím. flower smiley winking smiley

    LukasK napsal(a):

    ahoj tady už jsem dlouho nebyl tady je výtězka pro letošek

     

    taky mi nepřišla jak princezna, pouze hodně voněla..... winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 18.07.2023 00:48
     

    No, na téhle fotce [www.rosaklub.cz] JE princezna, krááásný květ ... pokud voní, nedivím se, že zvítězila.

    Jak píše Anavi a psala jsem i já ... v době, kdy fotil Lukáš měla už asi nejlepší kvetení za sebou.

    Naše Whisky je nádherná tak možná 3 dny. Letos ani to ne. Růže Josef Klimeš je úúúžasná sametová, sice nevoní, ale je nádherná ... u nás v zahradě ani náhodou, už poupata spálená ... kamarádka ji má pod ořechem, valila jsem opravdu oči ... znám růží trochu, ale opravdu ZZ.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 18.07.2023 08:37
     


    já tyhle hodně načančané úplně nemusím, trpí právě potom po dešti nebo na slunci, čím dál víc mám raději ty prázdnější jako má třeba Gabča love smiley , a tuším asi Kája a Jája

    babkaela napsal(a):

    No, na téhle fotce [www.rosaklub.cz] JE princezna, krááásný květ ... pokud voní, nedivím se, že zvítězila.

    Jak píše Anavi a psala jsem i já ... v době, kdy fotil Lukáš měla už asi nejlepší kvetení za sebou.

    Naše Whisky je nádherná tak možná 3 dny. Letos ani to ne. Růže Josef Klimeš je úúúžasná sametová, sice nevoní, ale je nádherná ... u nás v zahradě ani náhodou, už poupata spálená ... kamarádka ji má pod ořechem, valila jsem opravdu oči ... znám růží trochu, ale opravdu ZZ.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.