sobota 27. dubna, 09:17 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert

Rozarium v Hradci Králové i jiné....

Datum: 25.06.2023 20:53
 
p1030846.jpg
Další fotografie:

Dnes jsem poprvé navštívila Rozarium v HK a musím říct, že nádhera. Sice mě překvapilo, že není tak velké, jak jsem myslela. Ale množství růží to vynahradilo. Měla jsem štěstí na počasí, občas bylo pod mrakem, takže se fotky povedly. Tak vás zvu na virtuální procházku plnou barev a vůní. love smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 26.06.2023 09:47
     

    jé, přitom ty jednouduchý jsou tak krásný! čím jsem starší, tím je mám raději flower smiley love smiley

     

    No Wollertonka mi kvete právě teď, tak buď tam už není nebo je v poupatech.. té by sis všimla určitě, je impozantní. love smiley flower smiley Byla vzadu po pravé straně tuším.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 26.06.2023 19:31
     

    Gabčo zdravím a děkuji za foto, mezi růžemi Ti to moc sluší. thumbs down . Nejsem schopna zachytit a dnes jsem měla službu a foťák doma, no. Zajímalo by mne, zda s tebou služba z rozárka komunikovala a nabídla info, dík. Fotky, co se nejvíc líbila je soutěžní, takže pouze číslo. Ty oranž mnohokvěté, co máš zachycené, tj. Theodor Fontane Rose od Tantau, vloni oceněná. Trošičku déle nakvétá, proto byla parádní, v nejlepším. Pak jsi měla od Visserse, na plotě, oceněnou plnoucí okatou VISeureye, dokonce ji mají v prodeji PL, v nabídce. Visvioli neboli August D. stálice, i když mi jedna návštěvnice minulý týden řekla, co to máme za koště, ihned by odstranila. grinning smiley , myslím že za ní cos fotila je výborná Matthias Claudius od Tantau. Pak jsi měla fialovou, voňavou Carmen Wurth od Kordesu, ta byla nedaleko vchodu. Anglické růže od Austina tam žádné už několik roků nejsou. Přestal posílat do soutěže a staré nejsou. Vzadu vpravo bílá plnoucí je Waltz od Poulsena, ta tam je dlouho, super ruže. Je pravda, že dávám přednost jednoduchým růžím, mám pro ně slabost. smiling smiley Jo a co Zlatá růže města HK - osovila tě? Mne ne, líbila se mi hned vedle a ta byla od Kordes Konigin Marie, ta dostala ocenění též. Dalo by se z krasavic vybrat. smiling smiley

    Hodnotit se bude teď v sobotu podruhé, pak v 1/2 srpna a v 1/2 září. Poprvé se hodnotilo při otevření. Pro veřejnost bude otevřeno naposledy v neděli do 17 hod.

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 21:31
     
    dsc07145.jpg
    Další fotografie:

    ahoj tady už jsem dlouho nebyl tady je výtězka pro letošek

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 21:34
     
    dsc07165.jpg
    Další fotografie:

    tohle je kráska , jeden střih a máte celou kytici

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 21:36
     
    dsc07230.jpg
    Další fotografie:

    další kráska a náš jantar , to bylo keců

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 21:40
     
    dsc07153.jpg
    Další fotografie:

    mandarinka - Jitčina růže

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 21:56
     
    dsc03984.jpg
    Další fotografie:

    ocenění a přehled

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 22:01
     

    Gabčo - díky za fotky thumbs down flower smiley .

    Aleno, díky za informace flower smiley - nedostanu se tam ani nááááhodou.

    Lukáši, ráda tě tu vidím - že by mne vítězka oslovila, asi ne (asi už měla to nejlepší za sebou). Ostatní jsou thumbs down thumbs down . A Jitčina Mandarinka - povedla se moc. Stejně jako jantar - povedl se ti - divíš se mu? Nechal by ses v jeho věku fotit u růží s výhledem, že tě plácne někdo na veřejné sklo? Díky, díky flower smiley flower smiley .

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 01.07.2023 22:09
     
    dsc07181.jpg
    Další fotografie:

    děkuji , no jo no taky bych se nefotil winking smiley tady ještě Libuše Šafranková

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 07:13
     

    ahoj Luky, dík za fotky. thumbs downJantar i Mandarinka jsou parádní thumbs down thumbs down thumbs downpovedly se.

    já se letos moc růžím nevěnuju - nohy neslouží . ale kvetou bohatě. momentálně zápasím s novým pc- kvůli fotkám .

    synek roste jako z vody - pozdravuju rodinku love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 08:04
     

    Lukáši, díky za info a fotky. Růžím a rozariu byla věnována i část pořadu Polopatě. Synovi dlužno složit pochvalu za vyfocení a asi máš přece jen autoritu. smiling smiley

    Z fotek se nedá úplně přesně soudit ale řekla bych, že jméno herečky Šafránkové se docela k růži hodí. Povětšinou neměla úplně pompézní role a taková je i růže.

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 08:52
     
    dsc07137.jpg
    Další fotografie:

    jo je to poberták , ale je hodnej , oprvdu letos to je růžařský rok , jsou krásné všude a tady jsou další krásky z rozaria

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 20:06
     



    LukasK napsal(a):

    tohle je kráska , jeden střih a máte celou kytici

    Lukáši, Xénia se mi taky moc líbila, fakt krásný trsík. love smiley thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (02.07.2023 20:08)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 20:08
     

    Ta oranžová pnoucí s tvým synátorem je která? Že jsem ji nějak nezaregistrovala. spinning smiley sticking its tongue out

    A kdy budou odtajněny názvy růží?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rozarium v Hradci Králové i jiné....

    Datum: 02.07.2023 20:10
     

    Růže Libuše Šafránková mě až tak nenadchla. Už byla taková vybledlá. Na fotkách od Lukáše v detailu vypadá líp. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.