neděle 28. dubna, 23:51 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Příspěvky pod heslem

Datum: 21.07.2008 09:59
 

Zdravím,

před nějakou dobou jsme se bavili o možnosti zavedení příspěvků, které budou dostupné pouze vybraným uživatelům (komu bude autor chtít).

Zatím jsem o tom pouze přemýšlel a napadá mě několik variant jak toto udělat:

- příspěvek by měl své speciální heslo (kombinace čísel/písmen). Výhoda je snadná distribuovatelnost, nevýhoda pak, že pokud se heslo někde zveřejní tak to ztrácí význam.

- přístup by byl jen pro vyjmenované uživatele. Nevýhoda je, že by se to muselo pokaždé vyklikávat.

- přístup by byl jen pro určitou uživatelskou skupinu (to by se muselo extra založit). Výhodou je snadná správa příspěvku, nevýhodou pak další administrace. (kdo je ve skupině by asi spravoval její autor, případně moderátoři serveru)

 

Další otázkou je, zda takový příspěvek má být úplně skryt a nebo se má zobrazovat jako ostatní, jen bez přístupu do detailu. Protože když bude úplně skryt, pak se ostatní nedozví, že existuje. Pokud by se zobrazoval, tak nový člověk může požádat moderátora o přístup..

 

co vy na to?

PS: shodou okolností to vyšlo do doby, kdy se řeší promázávání nevhodných příspěvků. Ale to je opravdu jen náhoda smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 20:04
    Hodnocení fotografie "Příspěvky pod heslem": 5
     

    Jo. I tureckejma. eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Příspěvky pod heslem

     
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 20:07
     

    Jako - i tureckejma městama. grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 20:34
     


    Traged napsal(a):

    Na vině jsi Ty, protože chlípníci, bohužel, městem chodí a máš s tím počítat.

    A protože s tím počítám, tak si chci pořídit žaluzie, to mi nemůže nikdo vyčítat. Jenže... co když si voyer pořídí duplikát klíče a nainstaluje mi doma kameru??? Ha? Mám počítat i s tím a pořídit si takovou tu celtu, co měly ty báby v účastnících zájezdu? Vpravdě, do toho se mi už nechce. Ve výsledku bych se mohla vysrat i na ty žaluzie, ať si to dotyčný vyřídí s vlastní morálkou či nemorálkou. Nemá čumět, kam mu nepřísluší, obzvlášť, pokud si na to musí přinést stoličku, aby měl dobrý výhled. To se pak ani nesmí divit, že z toho, co uvidí, ho může trefit šlak, v lepším případě zavrávorá a nabije si držku. Za to snad já už ale zodpovědnost nenesu, nebo jo?

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 20:43
     

    eye popping smiley eye popping smiley

    Tak tohle mi už hlava nebere...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 20:51
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 21:07
     

    Já přece nejsem proti žaluzijím, jen si myslím, že si na ně nebudeš psát, kdo je zrovna doma grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 22:11
     

    Ježíšmarjá, tak takhle pitomej jinotaj jsem opravdu ještě v životě nečetla. Zuzu, se Ti divím, žes na tuhle snůšku nesmyslů reagovala. eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 22:50
     

    ..... diskuze jedna báseň, člověk se chce pobavit a nakonec aby odhodil boa při čtení některých příspěvků. Nechápu, fakt nechápu, proč se tady stále napadáte... je mi z toho smutno, protože život je už tak plnej zla a nenávisti a člověk by se tady měl uvolnit, pobavit, zasmát a ne řešit ptákoviny, kdo komu co napsal, nebo nenapsal, nebo urazil, neurazil.........tohle moje hlava nebere a je mi to fakt líto, že to tady takhle vibruje.

     
  • Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 22:53
     

    Skrblí podepisuju se pod Tebe

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 23:00
     

    Ahoj Soní, akorát jdu spát. Teda ještě číst knížku. Brou, brou, broupucho (to je kříženec broučka a mopuchy grinning smiley grinning smiley grinning smiley )

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 00:25
     

    Ahá, tak moment. Začnu od začátku (a skončím u konce) grinning smiley

    On to sice je blbej jinotaj, ten Majčinej, šel by napsat líp, ale něco do sebe to přece má.

     

    Jak jsem totiž bezděčně použila slovo jinotaj, docvaklo mi to. Zuzka do tý doby ležela, páč se přežrala těch plněnejch knedlíků a zelí (Evčo, nojó grinning smiley), ale na jinotaj vstala. Ona je má ráda. Myslím jinotaje, knedlíky se zelím už prej žrát nebude.

    A má se to asi takhlenc, esik to dobře chápu.

    To já mám být ten voyer, co si nosí stoličku (Tigru? Ale to nejde, ona je fakt nechutně štíhlá grinning smiley) pod okno (když si přímo nepořídí duplikát) a čumí do Majčina bytu? (Možná si mírně pletu osoby a obsazení - tedy kdo je stolička, kdo zámečník grinning smiley)

     

    Jenže ony se věci mají jinak:

     

    Vůbec se nejedná o byt, že Majko (neodpovídej, to je jen akademická otázka), ale jedná se o školu.

    Tam se něco ztratilo?

    Jo, a kdo to odnes?

    Nevím o tom, že by z tý školy někdo něco vynášel , nebo že by byla zamčená.

    Ne, škola byla otevřená, normálně přišla paní profesorka Marie a pozvala mě dál.

    Tak jsem si to tam šla prohlídnout.

    Mimochodem - nic zvláštního jsem tam neviděla a ani tam nebylo co ukrást, samý starý krámy. grinning smiley

     

    Nechala jsem tam svoji vizitku, což, jak ctěné osazenstvo budoucího VIP salónku zajisté uzná, není u zloděje obvyklé.

    Ten by si vzal gumové rukavice a boty by pak vyhodil nebo stopy zasypal pepřem a zpátky táhnul dvě míle potokem, aby ho nevyčmuchali. grinning smiley

     

    Já furt myslela, že se tady dělají nějaký tajnosti kuli pár srazovým fotkám (jako kuli únosům zviřátek bohatejch majitelů), a ono tohle.

     

    Mám pravdu, že?

    Copatá slečna studentka od pani profesorky Marie zase svojí hysterií zblbla kdekoho, a řádně to celý překroutila, že?

    A opět jste jí to zblajzli.

    Nepoučitelní/é.

    Ale, koneckonců, paranoidní, to zde býváme téměř všici, tak už se snad ani nedivím.

    Jen - je to urážlivý. Děláte to pořád, pořád a pořád dokola. A pořád si berete do úst mě.

    Jako ňáká droganeboco.

    Nojo, tak si šlehejte, já se neposeru. (ježíšmarjá, diskutabilní slovo) grinning smiley

     

    Jinak - já do podobný školy chodím už několik let, vím, jak to tam funguje. Taky tam mám fotky, a taky je klíč pod rohožkou, a není problém vstoupit a rozhodně bych z toho nedělala skorosvětovou válku, kdyby mi někdo i sežral jab´ko z lavice.

    No nic.

     

    Užívejte si svý intimity, svůj k svému..

     

    Admine, týká se to tématu, a jak se to týká tématu, takže pevně doufám, že si smazání rozmyslíš, když jsi tak nestrannej, jak jsi anoncoval na začátku.

     

    Nebo si to klidně smaž, až si to VIPky přečtou. grinning smiley

     

    Jo, a ani mi nemusíte odpovídat, ani sz a omluvy, jako vždycky, když to někomu dojde, nestojím o to, jsem uražena do hloubi své zkažené (ale čestné, vy skupyno grinning smiley) duše.

     

    Brou fšem lidem dobrý vůle.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 07:16
     

    Všechno špatně, asi blbej jinotaj, co taky čekat ode mě.

     

    Teď něco bez jinotajů, jo? Nikdo nic nepřekrucoval, nikdo nikoho neoblboval. Dokonce si tě nikdo nebral do huby. Všichni měli úplně jiný starosti, například, jak správně patří podlážka ke Stanu. Jenže ty tomu nikdy neuvěříš, protože ani nechceš věřit a uráží tě vlastní paranoia. Funguje to úplně stejně jako nepřítomnost druhé strany na předchozím srazu. Já to chápu, představivost pracuje na plný obrátky a nedostatek informací to ještě přiživuje.

     

    K tématu. Pokud mě paměť neklame, tak jsme něco podobného řešili hned na začátku, dokonce to je jakoby přednastavené na chatu, jen to není funkční, což mě tehdy zmátlo, protože jsem si myslela, že jo a nevím, jak s tím zacházet. SZ jsou dobrá věc, pokud komunikejeme jen s jedním nickem. Když je jich víc, tak je z toho chaos, protože jsme byby ukecaný.

    Nevím, jak technicky z toho ven, asi mít možnost skryté galerie, pak stačí dát do sz odkaz na fotku, jen ta chronologie příspěvků jde do kytek. Takže v praxi to vyjde tak, že se někomu udělá pupenec na zadku, chce vědět, co to může být, a v jeden okamžik odpoví na jeho sz tři lidi, na ty jejich sz další dva, na ty zase tři... nakonec ten nešťastník netuší, co se mu na prdeli vyrazilo, ale zase se mu dostane informace, že potomek některého z adresátů přišel domů v podroušeném stavu, či kdo připálil večeři.

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 08:24
     

    Jako jde o Spoluzaky.cz? Ty stranky slouzi k tomu, aby se lidi navzajem nasli. A kdo si nepreje byt nalezen, tak at se tam nevystavuje, anebo si zvoli normalni heslo, ne "jmeno tridni - Marie", jako ma pul republiky.

    Jenze to by nekterym typkum neumoznilo verejnou exhibici a vynucovani si obdivu a to by zase spatne nesli. Holt popularita ma i sve stinne stranky, tak bud se drzte doma, anebo pocitejte i s negativy.

    Vubec jsem nepochopila, o cem mluvis, protoze zrovna tebe mne absolutne nenapadlo hledat mezi vsemi lidmi. Pripadas mi absolutne nazajimava a tuctova, takze jsem si to vubec nespojila. Az to Zuzka rozlustila, tak jsem se docela nasmala - co ti chybi? Nojono, nektere zenske nesmeji hrat na schovku, protoze by je nikdo nehledal...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 09:05
     

    To bylo na mě? Asi ne. Já jsem ještě tuctovější a nezajímavější, ale moc by mi to polichotilo. Tak nic sad smiley

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 09:07
     

    Ano, to bylo na tebe. Ale tvoje odpověď byja zase jen takovy jinotaj, ne?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.