pondělí 29. dubna, 03:46 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Příspěvky pod heslem

Datum: 21.07.2008 09:59
 

Zdravím,

před nějakou dobou jsme se bavili o možnosti zavedení příspěvků, které budou dostupné pouze vybraným uživatelům (komu bude autor chtít).

Zatím jsem o tom pouze přemýšlel a napadá mě několik variant jak toto udělat:

- příspěvek by měl své speciální heslo (kombinace čísel/písmen). Výhoda je snadná distribuovatelnost, nevýhoda pak, že pokud se heslo někde zveřejní tak to ztrácí význam.

- přístup by byl jen pro vyjmenované uživatele. Nevýhoda je, že by se to muselo pokaždé vyklikávat.

- přístup by byl jen pro určitou uživatelskou skupinu (to by se muselo extra založit). Výhodou je snadná správa příspěvku, nevýhodou pak další administrace. (kdo je ve skupině by asi spravoval její autor, případně moderátoři serveru)

 

Další otázkou je, zda takový příspěvek má být úplně skryt a nebo se má zobrazovat jako ostatní, jen bez přístupu do detailu. Protože když bude úplně skryt, pak se ostatní nedozví, že existuje. Pokud by se zobrazoval, tak nový člověk může požádat moderátora o přístup..

 

co vy na to?

PS: shodou okolností to vyšlo do doby, kdy se řeší promázávání nevhodných příspěvků. Ale to je opravdu jen náhoda smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 14:02
     

    Souhlasím s tím, že by mne asi mrzelo kdybych někam neměla přístup a záleželo by na tom, aby někdo rozhodl zda můžu vstoupit či nikoliv. Pokud chci někoho oslovit SZ mi k tomu stači. Ale se založení vlastního blogu,galerie či posláni foto bych brala. Odpadly by problémy s jejich posíláním a snad by to bylo i rychlejší.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Příspěvky pod heslem

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 15:08
     

    já bych se s dovolením přidala k Evaně a Tragédovi.a souhlasím i macou,asi bych se cítila divně,kdybych věděla,že tu probíhá spousta diskusí,ze kterých jsem z jakéhokoli důvodu vyloučena.a za sebe mohu říct,že bych autora o vstup sama nepožádala,připadalo by mi,že se cpu,kde mě nechtějí.

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 15:24
     

    Ahoj,

    děkuji zatím za názory. Ještě o tom popřemýšlím. Určitě jsem nechtěl dělat nějaký VIP klub, kam by ostatní museli žádat o přístup. A ani se mi moc nechce rozšiřovat soukromé zprávy, protože tam mi to přijde, že jsou spíš na takovou tu rychlou komunikaci...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 15:53
     

    Dokeluuuuuu....dufam, ze este mozem, lebo...pisala som to poobede..ale potom nieco robil nas spravca siete a...bola som bez pripojenia, ale aj tak dodatocne to sem davam:

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ked mozem...smoking smiley ..moj nazor je nieco podobne ako Traged...

    ....aj ked podla poctu a hlavne velkosti!!! grinning smiley prispevkov sama seba povazujem za celkom plodneho tunajsieho prispievatela, ale...inak sa stale citim skor ako niekto z "vonku"..

    Totiz moc dobre chapem, ze je to celkom iny pocit poznat sa osobne zo zrazov, z navstev, spol. vyletov a pod. To umoznuje byt si blizsim...a teda bavit sa aj osobnejsie...co vsak nie je zase vhodne na zverejnenie pre kazde oci a usi.. a teda to laka mat fora trochu "intimnejsie"..

    Ale...na druhej strane v pripade, ze by sa tunajsie "fora" zacali delit prilis okate na sukromne a verejne tiez myslim, ze mnohych ostatnych by to fakt odradilo..

    Nic v zlomgrinning smiley, ale keby ma napr. v takom pripade Anavi nepozvala do diskusie o Sagine, alebo Skalke - tak...urcite by som sa tam sama neponukla, ze k tejto teme nieco mozem pridat ..a ani nikde inde ....a mozno by nebolo potom ... ani to nabuduce..winking smiley

    Ved staci pozriet za roheye rolling smiley .......ze ist cestou vytvarania tzv. elitarskych skupin, alebo na druhej strane prilisnou "inovaciou", nevedie vzdy k nejakemu valnemu vysledku..Naopak moze niekdy aj slubne rozbehnutu skupinu ludi rozbit, znechutit...zredukovat, odpudit..atd.

    ----------------------------

    Preto som za citlive riesenie - radsej tak, aby tie "sukromne zalezitosti" sa riesili fakt sukromne ...a neklali tak oci... teda kto chce nieco sukromne, mne to az tak nevadi...nech to ma...ale ostatni nepovolani to nemusia vidiet...smoking smiley Ved co oci nevidia, usi nepocuju...to srdce neboli...

    (..doplnam, ze toto co som pisala sa tyka temy "diskusii"a...a teda ak by islo o alternativu s vlastnymi podstrankami s nejakymi roznymi moznostami a pod. - tak toto tiez povazujem za schodne riesenie.. bez priomienoksmoking smiley )

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (21.07.2008 16:20)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 16:12
     

    Já bych také byla pro...jak psala Stano a Hanule...mít možnost mít svou osobní stránku pod "vlajkou weeku"...Spousta z nás má různé galerie atd...jde hlavně o fotky ať už ze společných akcí, nebo ryze soukromé..která bych ráda ukázala přítomným ,ale nemám zájem aby byly veřejně na skle všem....

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 16:43
     

    Já mám dojem, že to bylo trochu nepochopeno, nejde přece o to vytvářet diskuze a určovat, kdo tam může, ale mít možnost ukrýt se před světem podobně jako v SZ, ale s možností všeh výhod diskuze, tedy vkládání obrázků a chronologickým řazením příspěvků. Pak by odpadl chaos při posílání hromadných sz. A speciálně na fotky by tato možnost byla docela dobrá. Taky mě nebaví pořád počítat s tím, že nějaký voyer číhá za bukem, aby si honem honem stáhnul fotku, která nebyla určena veřejnosti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 16:44
     

    Majko, naprostý souhlas thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:20
     

    Jak praví Majčí thumbs down

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:33
     

    Já myslím, že jsem admina pochopila zcela správně - alespoň v jeho úvodním slovu nebyla řeč o fotografiích.

    Pokud by šlo o jakési rozšířené sz, které by nikdo neviděl, jak píše třeba Keria, potom je to v pořádku.

    Pokud by šlo o to, jak píše Mona ve svém prvním vyjádření, že by bylo vidět, kdo píše, ale ne co, potom to v pořádku není.

     

    Pro Majku: Nemusím se bát voyera, který číhá za bukem, pokud nebudu soukromé fotografie, které nechci, aby viděl kdekdo, vystavovat na veřejnosti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:36
     

    Traged, ale my si třeba chceme poslat fotky, které nejsou určené pro oči všech a musíme použít kvůli tomu mail a rozesílat na několik adres, což nám připadá zbytečné, pokud by to šlo dát sem do nějakých alb, která budou s naším souhlasem přístupná.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:39
     

    Anavi, speciálně pro Tebe opakuji:

    Pokud by šlo o jakési rozšířené sz, které by nikdo neviděl, jak píše třeba Keria, potom je to v pořádku.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:41
     

    Pro lepší info - původní idea byla popsána zde. Takto je to skutečně matoucí.

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:47
     

    V tom případě měl admin pokračovat v diskuzi Co vám na Weeku chybí, nikoli zakládat novou, matoucí diskuzi. Domnívám se, že je logické, reaguji-li v této diskuzi na úvodní slovo této diskuze.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:48
     

    Však to nikdo neřekl, že je to nelogické. winking smiley Já se tu snažím poněkud zprůhlednit všechna připojená vyjádření a nikoli popravit tebe nebo admina, víš.

    To je všechno.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (21.07.2008 17:50)
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:50
     


    Traged napsal(a):

    Pro Majku: Nemusím se bát voyera, který číhá za bukem, pokud nebudu soukromé fotografie, které nechci, aby viděl kdekdo, vystavovat na veřejnosti.

    Ty to občas dokážeš pěkně rozsítit. eye rolling smiley To si taky vytesám.

     

    Pokud se týká adminova návrhu, věřím, že to myslí dobře. Po té, co všechno se tu poslední dobou odehrálo nám chce umožnit chránit soukromí před šmíráky a různými narušenými osbnostmi. Pokud něco takového zavede, přivítám to a je mi celkem jedno, jakou formu zvolí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.